Shiseido

Ár:   23 600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   12 x 2 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: subria, az összetevőket feltöltötte: Guttmann Natasa, Módosítva: 2013. január 24.

Ár:   23 600 Ft
Kiszerelés:   12 x 2 db
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Szemkörnyék ápoló feszesítő ránctalanító

Asianlover

2018. november 23.

Több dobozon túl vagyok már és imádom! Igazi csodaszer. Ha egy alkalom előtt kell egy kis tunning, vagy csak másnap reggel 5 évvel fiatalabb tekintetet szeretnék viszontlátni a tükörben, ezek után a tapaszok után nyúlok! Csak ajánlani tudom, megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Anita1984

2018. június 29.

Nagyon örülök, hogy az itteni vélemények alapján kipróbáltam, ez egy igazi csodaszer számomra és úgy látom az előttem szólók is így gondolják. 20perc alatt beszívódik, gyönyörű eredményt hagy , a tasakban lévő pár cseppet én is az egész arcomra nyakamra felkenem, csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.

marilyn22

2017. december 20.

Nagyon nagy kedvencem, sokféle szem alatti tapaszt próbáltam, de ennek a hatása valóban meggyőző. Igazi luxus termék egybekötve egy kis relaxálással. Aludni én nem tudok benne, mivel 20 perc után kiszáradnak a tapaszok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

Michelle

2017. április 19.

Mióta rátaláltam, tartok belőle itthon, mivel ez a leghatékonyabb szemkörnyékápoló, amivel eddig dolgom volt. A lapocskák pont megfelelő mennyiségű krémet tartalmaznak, elég gazdagon átitatottak, de nem csöpögnek és felhelyezés után nem csúsznak le az arcra. A tasakban lévő kevéske krémet én is felhasználom, kár lenne minden elpazarolt cseppjéért. Aludni nem szoktam benne, de felesleges is lenne, mivel a bőröm kb. 15 perc alatt becuppantja a krémet és a lapocskák szinte teljesen szárazak lesznek, mindent leadnak. A szemkörnyékem általában könnyen szárazzá, vízhiányossá válik, ezért igényli az extra ápolást. Nem használom naponta, hetente 2-3 pár megy el, illetve esemény előtti csodaszerként funkcionál, mivel olyan gyönyörű feszes, sima, feltöltött bőrt hagy, hogy ihaj. Használtam már elég sokféle szemkörnyékápolót, de előbb-utóbb valamiért mindet lecseréltem, ez az egyetlen, amit folyamatosan újra és újra beszerzek. Biztosan ez sem csodaszer mindenki számára, de tényleg nagyon-nagyon jó, akár alkalmi, akár rendszeres használatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

juditkaa70

2016. január 14.

Ez a szem maszk ami nélkül létezni sem lehet, és a hiánycikkje sem lehet egy IGAZI NŐNEK! Fenomenális! Feszes,kisimult,hidratált szemkörnyék,így összefoglalva,úgyahogy van tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

MaCsa

2015. július 1.

Én aludni nem tudok benne, nekem kényelmetlen, viszont amíg ki nem száradnak a lapocskák, fent szoktam hagyni.
A szemkörnyék sima, ráncmentes, feltöltött lesz, míg fent van konkrétan érezni lehet ahogy kifeszül tőle a bőr! Nagyon jó kis cucc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Flami

2014. október 17.

Barátnőmtől kaptam ajándékba háromszor két darabot. Olvasva az itteni véleményeket, fent hagytam a szemem alatt egész éjszakára, megpróbálva benne aludni, ez sikerült is több-kevesebb sikerrel. Miután kibontottam a tasakot, a benne maradt pici folyadékot rákentem az arcom egyéb részeire is, szám köré, homlokomra, stb.
Ez valami elképesztő, amit reggel tapasztaltam! Olyan szép és sima lett a szemem környéke, hogy leesett az állam! Na persze, a körülményekhez képest, hisz 44 elmúltam...:) A szám melletti mimikai ráncaim is egészen elhalványultak.
Nagyon, nagyon drága, de be fogok ruházni egy nagy dobozra is majd, mert valami csoda, amit művel az ember fejével!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 17.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 8.

Tényleg csodaszer, akárcsak az arcmaszk is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 8.

Tényleg csodaszer, akárcsak az arcmaszk is.

jibjab

2013. március 20.

Nagyon hatékony. Főképp nappal használtam, amikor otthon voltam és addig volt rajtam, amíg meg nem száradt. Az ára húzós, de kaptam mellé egy láncot. Sose gondoltam, hogy egy ilyen ajándék bizsut fogok hordani, mivel egyáltalán nem hordok ékszert, főleg nem ilyeneket, de ez finom, különleges. Így együtt megért. Ha tehetem újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 20.

Guttmann Natasa

2013. január 1.

Gyakorlatilag ugyanaz történik esténként nálunk, mint Subriáéknál, azzal a különbséggel, hogy édesanya használja, nem én. A kora ellenére, -ami ugye több, mint kétszerese az enyémnek- gyönyörű a szeme és környéke. Csak úgy sugárzik belőle a fiatalosság, sehol egy szarkaláb, egy folt, pirosság, hámlás, semmi! A terméket nem próbáltam ugyan, de a korongon kellemes az illata, jó az állaga és anya már ősidők óta ezt használja, szóval tudhat valamit. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, BHT, Retinol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Betaine, Glucosyl Hesperidin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Squalane eo 1 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Retinol a I v

Emulgeálószer, felületaktív anyag.