Shiseido

Ár:   27 900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. február 7.

Ár:   27 900 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Alvás közben új energiával látja el a sejteket. Megelőzi a ráncok kialakulását. Láthatóan kisimítja a már meglévő vonalakat, reggelre selymesen sima lesz a bőre használatával.

juditkaa70

2018. január 14.

Illatra kellemes,de hatásilag sajnos nem a legjobb. Ránctalanító hatást nem tapasztaltam. Kicsit zsíros a bőrtípusomnak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

Arianrod

2017. május 21.

Kellemes illatú, viszonylag gyorsan beszívódó krém. A bőröm nagyon érzékeny, de szerencsére semmilyen problémát nem okoz. Reggelre finomabb tapintású, talán kissé teltebb és kipihentebb tőle az arcom. Az egyetlen problémám az ára, hát sajnos nem olcsó... de ugye Shiseido, a márkát meg kell fizetni... itt legalább az ár és a minőség egyenes arányban van. Azt hiszem újra veszem, és megadom az öt csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 21.

Annie25

2017. május 11.

Több éve Shiseido termékeket használok, és ezt a krémet is nagyon szeretem. Nagyon tetszik az illata, könnyen beszívódik, hidratál és reggelre nem nehezíti, zsírosítja el a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 11.

cicababa

Korcsoport: >54
2015. október 24.

5 csillag, még ha egy vagyonba kerül is. Finom, puha állagú, gyorsan beszívódik, visszafogott illatú - mi kell más -. Szépen rendbehozza a bőrömet éjszaka. Nem zsíros, könnyen kenhető. Nagyon sokáig elég a tégely tartalma.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. október 24.

Quebeck

2015. április 20.

Nagy shiseido rajongó vagyok, úgyhogy nem lesz meglepő, hogy ez a krém a favoritom. Szerintem mindenkinek ki kellene próbálni egyszer. Tudom hogy drága, de szerintem minden forintját megéri. Az valami csoda, amit a bőrömmel művel, olyan mintha egy napot töltöttem volna valami kozmetikába. 10 csillagot adnék ha lehetne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 20.

Dark Purple

2013. július 13.

Ránctalanításról nem tudok nyilatkozni, mert csak mintám volt (igen, Beauty box:). De annyira isteni puha lett tőle a bőröm, mint soha semmitől. Ha nem lenne ilyen irtózat drága, kizárólag ezt használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 13.

diana35a

2013. június 25.

Nekem csípte a bőrömet, kivörösödött tőle, és apró gyulladt pattanások jelentek meg, és hidratáláson kívül nem ránctalanított. Pedig 34 évesen még nincsenek olyan komoly mélyedesek de nem birkózott meg velük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 25.

aleszka

2013. április 17.

A legjobb éjszakai krém! Nem zsíros, nem ragad, finom az illata, nagyon jó hidratál. Próbáltam a fluid verziót is (az 75 ml-es kiszerelés), ami közel sem ilyen jó, mint a krém. Garantáltan öt csillagos készítmény. :o)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 17.

zizitim

2013. március 21.

Szintén beauty box és egyetértek az előttem szólóval. Az én bőrőm is nagyon szereti, de annyi pénzért amennyibe kerül biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

Hoagirl

2013. február 20.

Ehhez is egy beauty boxból jutottam hozzá, kedvelem, mert könnyű, szinte légies, nincs az a "jaj szívódjon már fel" érzés... Hidratál és szereti az arcom, ezt nem tudom máshogy megfogalmazni... De a Himalaya Herbals éjszakai krémjénél is ezt érzem, viszont árfekvésben a pénztárcámnak mégsem ugyanaz az a feeling.. Nem fogom nagyban megvenni, de boldog vagyok hogy kipróbálhattam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.