Shiseido

Ár:   15 000-30 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. október 20.

Ár:   15 000-30 000 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Magasfokú Anti-Aging ápolás a gyönyörű,ragyogó bőrért. Hidratál, megvéd a negatív környezeti hatásoktól (pl. UV sugárzás), melyek a bőröregedésért felelősek. Láthatóan csökkenti a kisebb ráncok, vonalak megjelenését, és egész nap megőrzi a bőr nedvességtartalmát. Száraz, nagyon száraz bőrre javasolt. Puha, egyenletes bőrt eredményez. Kakukkfű kivonatot tartalmaz, amely megvéd az UV sugárzás káros hatása ellen.

Water / Aqua Alcohol Denat. al Glycerin h 0 0Dipropylene Glycol i Octocrylene f Octinoxate f 0 0Butylene Glycol h 1 0Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone szil Hydrogenated Polydecene eo Sorbitol h 1 1Alcohol al Benzophenone-3 f Dimethicone eo I szil 1 0Myristyl Myristate eo 5 2Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Stearic Acid eo I eu 2 0Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil eo 1 0Palmitic Acid eo I eu 2 0Silica Glyceryl Stearate SE eo I eu 1 0PEG-5 Glyceryl Stearate ti I eu Bentonite 0 0Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate f Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Paraffin eo Trisodium EDTA Xanthan Gum ti I eu Methylparaben ta I par 0 0Potassium Hydroxide PEG/PPG-17/4 Dimethyl Ether Phytosteryl Macadamiate Acryloyldimethyltaurate/ VP Copolymer Sodium Metaphosphate Tocopheryl Acetate a I v 0 0Ethylparaben ta I par Butylphenyl Methylpropional i Sodium Metabisulfite a I ta Iron Oxides sz 0 0Citronellol i Alpha-Isomethyl Ionone i Geraniol i Benzyl Benzoate i Sapindus Mukorossi (Soapberry) Peel ExtractHexyl Cinnamal i BHT a I ta Uncaria Gambir Extract Sodium Acetylated Hyaluronate Hydroxyproline ti Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract ti Iron Oxides sz 0 0Chlorella Vulgaris (Dermochlorella Algae) Extract Sodium Carboxymethyl Betaglucan Tocopherol a I v 2 2

Koliboli

2019. május 24.

Az illata kellemes, az állaga kicsit zsíros, de gyorsan beszívódik. Nagyon drága, ebben az árfekvésben talán kicsit többre számít az ember.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

kakaska

2019. március 1.

Egy kisebb, 30 ml-es példányom van belőle, lassan fogy. Puha lesz a bőröm, nekem talán túl zsíros is ez a krém. Az ára valóban elég magas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

katalinmester13

2018. október 25.

Az én példányom dobozán egy kicsit másképp szerepelnek az összetevők. Pl: Alcohol Denat. sehol sincs benne. Se elől, se hátrébb.
Nagy bánatomra az 5 ml-es mintám lassan elfogy. Nagyon jó ez a krém. Az eddig próbáltak közül a legjobb. Szuper puha tőle a bőröm. Szinte ragyog. Nem zsírosan, hanem ahogy kell. Látványosan szépít. Nem okoz semmi kellemetlenséget. Száraz bőrre ajánlják, de az én kissé zsíros, pattanásokra hajlamos bőröm nagyon kedveli. Legszívesebben egész nap az arcomat, nyakamat tapogatnám. Sminkelni is lehet rá. A szemet csípi. Oda nem való. Fényvédelem SPF 15. Olyan mint az okos lány a mesében. Hozott ajándékot, meg nem is. Ez is véd az UV sugaraktól, meg nem is. Miért nem veszem meg? Az ára jelenleg 27600 Ft. Ez az összeg jócskán túllépi azt a lélektani határt, amit én hajlandó vagyok kiadni egy kozmetikumért. Sajnálom. Hiányozni fog a mandarinos illat és a pihe-puha bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 25.

honeymoon

2017. április 18.

36 éves vagyok, kb 1 éve használom, nappalra. Az első hónap elteltével azt gondoltam, hogy jó sok pénzt kiadtam a semmire. DE! 1 év használat után olyan sima puha a bőröm, hogy öröm nézni. És mást nem használtam nappalra, éjszakára meg néha egy-két zsíros krémet (főleg télen). Ezzel a krémmel tanultam meg, hogy a csodát nem 1 hét alatt kell várni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

pilot

2017. március 21.

A müllerben beszélték rám a krémet, de pár nap múlva vissza is vittem. Normál bőröm van, nem tudta beszívni ezt.
@hanniko: Elmondtam hogy nem ezt szerettem volna venni, az eladó beszélt rá, viszont nem tudom használni - gondoltam egy próbát megér -, így visszavették és megvettem az eredetileg tervezett clinique-t ugyanott, az árkülönbözetet pedig visszakaptam müller kártyán. Nem mondom, hogy nem lepett meg ez a hozzáállás! Biztos vagyok benne, hogy nem adták el újra, max. teszternek tették ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 21.

Naomi26

2016. június 5.

Az előző véleményeket látva, csak annyi a mondandóm, hogy nagyon jó ez a krém, nagyon megéri az árát DE!
Könyörgöm ne 35-40 évesek használják!Az eladónak is egy nagy fekete pont ha ezt a krémet harminc-- negyvenes korosztálynak ajánlja,
Persze hogy egy hónap után nem szívja a bőr, mikor ránctalanabb embereknek kúraszerűen alkalmazandó (mert gyorsan feltölti a dehidratált bőrt)az idősebb ráncosabb ész szárazabb bőrre ajánlott! Nem hiába testes, zsíros érzetű!
A Shiseidonál is elmondják a termék ismertetőkön, hogy termékcsaládonkét más ajánlott korosztályok bőrére! Az alábbi véleményekért pedig úgy gondolom, nem a krém a felelős, hanem egyrészt az aki eladta, másrészt aki ismeret hiányában megvette! Jó ára van de tud is a krém! Én a saját édesanyámmal próbáltattam ki ötven felett és neki úgy reagált a bőre ahogy kellett, amellett hogy ő is csak kúraszerűen tudta alkalmazni a krém testessége miatt. Szóval szerintem öt csillag! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 5.

Asztrid

2016. június 4.

Tartalmas, testes krém, ami tényleg hidratál. Egy teljes hónapig használtam és nagyon tetszett. Aztán egyszer csak valamiért nem szívta be a bőröm. Jelenleg nem tudom alapozó alá használni, mert erősen csomósodik, ráadásul most már allergiás tünetek is jelentkeznek ha önmagában felkenem.... Nem tudom miért...... sajnálom, már csak az ára miatt is.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 4.

hanniko

2016. április 27.

Bocsánat az off-ért,de ilyen van hogy kozmetikumot visszavesznek használat után?

Egyébként használtam a krémből pici mintát,a száraz bőröm hamar beszippantotta,jól hidratál,de erősen illatosított,ezért mínusz pont jár.Hosszú távú hatását nem tudtam tesztelni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Sodium Metabisulfite, BHT, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Alcohol Denat., Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Hydrogenated Polydecene, Dimethicone, Myristyl Myristate, Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate SE, Paraffin
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Stearic Acid, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate SE, PEG-5 Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octocrylene, Octinoxate, Benzophenone-3, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Szilikonok: Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, PEG-5 Glyceryl Stearate, Xanthan Gum, Hydroxyproline, Thymus Serpillum (Wild Thyme) Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Iron Oxides, Iron Oxides
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Sodium Metabisulfite, BHT

Sorbitol h 1 1

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktív anyag.

Bentonite 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.