Shiseido

Ár:   22 490 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: berrythought, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2017. június 15.

Ár:   22 490 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kimondottan gazdag szemkrém, mely a bőröregedés öt fajtája ellen lép fel: ráncocskák a szemek sarkában és a szemek alatt, szarkalábak, gyűrődések és könnyzacskók. Megvédi a szem környékét azon negatív hatásoktól, melyek ezeket a bőröregedési jelenségeket okozzák, és folyamatosan hidratálja a bőrt. A szemkörnyék így megőrzi a lágyságát és rugalmasságát, a fiatalos és ragyogó külsőért.

kandi1

2019. november 23.

A Shiseido egy másik szemránckrémét használtam, amit megszüntettek, helyette ajánlották ezt a krémet. Nagyon csalódott vagyok, főleg ennyi pénzért.
Se nem csökkenti a ráncokat(amiből nincsen túl sok) se nem hidratál.
Pénzkidobás volt:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 23.

Se nem csökkenti a ráncokat(amiből nincsen túl sok) se nem hidratál.
Pénzkidobás volt:(

Milva07

2019. március 6.

Véleményem kettő tégely elhasználása után íródik. Nagyon gazdag, szinte illatmentes krém, csomagolása nagyon szép, elegáns, az árához illő. Bár tégelyes, de adnak hozzá egy kis spatulát, így nem kell belenyúlkálni. De kétségtelen, jobb lenne pumpás kiszerelésben. Nekem könnyen beszívódik, este és reggel is ezt használom, este gazdagabban kenve, de mindig nyirkos bőrre kenve. Nekem a leginkább tetsző hatása, hogy a szem alatti táskákat szépen lehúzza, bár nem tragikus a helyzet. Fekete karikáim szerencsére nincsenek, a pici szem alatti ráncok kissé enyhültek, de ennyi idősen a csodavárás már nem opció....) Alapvetően meg vagyok elégedve teljesen, főleg, mert én 40 euróért vettem meg, ami a fenti 22 ezres ártól azért messze van!
Korábban használt szemkrémem a https://kremmania.hu/kremek/missha-ye-hyeon-jin-bon-eye-cream volt, nekem a Shiseido jobban bevált. Nekem öt csillagos, a fent említett áron vásárolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 6.

Mayoranna

2018. november 6.

Zsíros, testes krém még vékonyan kenve is. Az én bőröm egyáltalán nem issza be, fényes és ragacsos réteg marad a szemem alján.
Nem eltünteti, hanem kiemeli a szemem alatti kis puffadtságot.
Csak éjszakára tudom használni, pont ezért. De semmi
változást nem látok reggelente, hiszen alvás közben csak elmaszatolódik a párnán.
Nagyon drága, számomra pénzkidobás volt. Valamit majd kitalálok, hová kenhetném. ( max. a hajamra :)
Ez a márka nem nekem készült. Egyetlen terméke sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Nem eltünteti, hanem kiemeli a szemem alatti kis puffadtságot.
Csak éjszakára tudom használni, pont ezért. De semmi
Ez a márka nem nekem készült. Egyetlen terméke sem.

Asianlover

2017. december 7.

Több csomag szemtapaszt elfogyasztottam már ebből a családból, ezért nagy bizalommal vettem meg ezt a szemránckrémet is. Nagyon sokáig elégedetlen voltam vele. Éjszakára próbáltam, de kb képtelen voltam oyan vékonyan kenni, hogy beszívódjon. Rajtam egyáltalán nem szívódik. Nuku, semmi, megül és a párnán végzi! Kényszerből már vagy a felét eltoltam így is - mégis csak egy hulla drága termék - mikor egy youtube videón inspirálódva kipróbáltam valami mást. Sminkeléshez használom, az alapozó és a korrektor/concealer közé. Hártyavékony rétegben! Sokkal szebb eredményt ad így a vízhiányos bőrömön, a fényességet elviszi a színesítés fölé, illetve a felesleget a szivacs. Végre boldogan működünk együtt. Ahogy elnézem, még minimum fél évig!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

senskin

2017. szeptember 17.

Én is csomagban vettem, az ára borsos. Nagyon krémes, konnyen beszívódó krém. Bár félretettem estére használtam. Valamiért az illata nem tetszett. Tul sok, egy szemkrém ne legyen ilyen eros illatu. Osszességében jó, de ujra nem venném. Az illata miatt, talán. Vannak ennél jobb krémjeim is, talán a kokuszolajom is tobbet ér. Ennél jobban feszesit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Csipet113

2017. július 20.

Habár valóban egy testesebb, zsírosabb állagú krém. Szerintem csillagos 5!! CSak estére szoktam bekenni vele szemem, mert nappalra nagyon sok lenne, de nagyon szépen eltünteti az apró ráncokat, és reggelre nagyon finom lesz tőle a szemkörnyéke. Nem egy olcsó ár kategóriás termék, de megéri az árát. Nagyon sokáig elég ráadásul

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

szeliger

2017. április 8.

Még karácsony előtt ajándékcsomagban vásároltam, szempillaspirált és egy másik kisebb szemkrémet is adtak hozzá és még kuponkedvezmény is volt rajta, így kerülhetett a kosaramba.
Nem nagyon váltotta be a hozzá kapcsolódó reményeimet, alig várom, hogy elfogyjon. Csak esténként használom, mert elég testes krém, a szemem alatti vékony bőr a könnyedebb állagú krémeket jobban szereti. Még akkor is ezt kell mondanom, ha a száraz bőrömnek elviekben jót tett volna. Kis pálcát adnak mellé a krém kivételéhez, ezt az első alkalommal használtam, de sokkal egyszerűbbnek tűnik kézzel kivenni a kencét, tiszta kézzel nem látom be, hogy ez bármi problémát okozna a krémben a későbbiekben.
Illatát klasszikus krémes illattal tudnám jellemezni, niveás jellegű, szeretem. A bőröm nehezen szívja be, sokáig fényes felületű, érzésre nem kellemetlen, de a tükörbe nézve látszódik, fényes. Azonnali látványos hatást nem tapasztaltam, nappalra más krémet használok, ami látványosabb. Valószínűleg ez a krém is tartalmaz bőrt tápláló anyagokat, mindenesetre nem rontott a szemem körüli képen.
Kb. négy hónapra elegendő mennyiséget tartalmaz napi egyszeri használattal, most járok a vége felé. Nem hiszem, hogy valaha is még újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.