Best of Beauty 2019

Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: szambi, az összetevőket feltöltötte: gitta82, Módosítva: 2011. június 18.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

ironkitty

2016. szeptember 8.

Most kaptam a Marionnaudban termékmintaként, ki is próbáltam. Nekem így elsőre nagyon tetszik, szép, egyenletessé teszi a bőröm, nem fénylik. Kicsit vizes állagú, hamar beszívódik, jó sminkalap lehet azok számára akiknek hamar fényesedik a bőrük. Barátnőmnek azt írtam, hogy nem véletlen kerülnek ezek a kencék ennyibe.... elég drága, nem biztos, hogy nem találok ilyen hatásút fele ennyiért. Keresgélek még...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Zara11

2016. szeptember 7.

Mivel T-vonalban elég zsíros a bőröm,ezért ez a krém nagyon jól jött és a legszuperebb benne,hogy azonnal rá lehet sminkelni (nem úgy ,mint például egy zsíros loreal vagy nivea arckrémre). Összességében én újravenném,csak jó lenne,ha nem 10ezer ft felett lenne,mert annyit nem tud,csak hidratálni+mattítani. Folthalványításra egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 7.

gaborlaszlo.apaj

2013. november 4.

Nagyon rossz a krém. Én két napja vettem meg, de a bőröm még szárazabb feszül tőle. Ezzel jól befaragtam!Ismét egy rossz krém ami a polcon fog állni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 4.

Lysadora

2013. március 30.

Egy üveggel elhasználtam belőle, szerettem is, könnyű, vizes állagú, hamar beszívódik, viszonylag jól hidratál, mattító hatása átlagos. Viszont az ára! :-S Abszolút nem éri meg, sokkal olcsóbb és hatásosabb krémeket is lehet kapni, ezért se fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

szilvi

2012. január 30.

Sajnos én is csalódtam ebben a krémben..vagy talán túl nagyon voltak az elvárásaim..nem tudom. Én szettben használtam, több mint egy hónapig elég volt. Nagyon kellemes állagú, szép, kifinomul csomagolásban, de egy La Roche Posaynél nem teljesített jobban, az ára viszont a duplája. Akinek lehetősége van és az arca sem nagyon probémás, próbálja ki, hátha jobban beválik, mint nekem...aki pedig a pattanásos bőrét szeretné rendbehozni, az jobb ha tovább keresgél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

annapanni

2012. január 26.

Mielőtt 10ezer fölött költenék egy krémre (annyi csalódás után) inkább kisírok egy mintát, kipróbálásra. Nagyon nehezen adják a douglasban manapság a mintákat, pedig nem is a sajátjukat adják oda... Két alkalom után nehéz megmondani, de kicsit csalódott vagyok elsőre. Vizes a cucc és nem hidratál még annyit sem, mint egy vichy. Még egy próbamintát megér, de ha nem váltja be a reményeket, inkább tovább keresgélem a tökéletes matt hidratálót.

UD: nem fogok venni, mert bár kellemesen vizes és hamar beszívódik, két órával később fénylik az arcom. mattításban megbukott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 26.

szambi

2011. március 25.

Szörnyű nagy csalódás volt. Bár lehet, hogy az ára miatt túl sokat vártam tőle. Kb. egy hétig használtam aztán rövid úton megváltam tőle. Szárít, semmit sem hidratál, a komfortérzetemen csak rontott. Nem ajánlom, főleg nem ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Xylitol, PEG-6

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak