Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

gyik

2019. január 12.

Nagyon szeretem. Nincs sok fedése, de olyan szépen egységesíti a bőrképet, úgyhogy mióta megvan, szinte mindig ezt kenem fel magamra.

gyik
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Sophia15151515

2018. december 11.

A szín illeszkedik a bőrömhöz hiába más az árnyalata. Olyan lágy és finom textúrájú hogy nem is érzem hogy rajtam van. Nincsen sok bőrhibám de ami van azt előtte lekorrektorozom és tényleg egy egységes bőrképet kapunk.
Ár-értékben jó mert kevés elég belőle. Az arcom csillog egy idő után,bár nekem mindentől nem számít mit kenek fel.
Update:sajnos azt hiszem nagyon komoly allergiát okozott nálam,el vagyok keseredve,mivel ez volt a kedvenc BB-m.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Ritocska4real

2018. október 2.

Véletlenül találtam rá egy viszonylag kieső polcon, amikor kétségbeesetten kerestem valami normális BB krémet nyárra. Árérték arányban sokkal jobb, mint pl. a Dioré, ha pedig Müllerben kuponnal vásárolja az ember(lánya), árban is ok. Jól beszívódik, egységessé teszi a bőrszínt, jól idomul hozzá, még talán egy picit javít is a bőr textúráján. Egy korrektorral párosítva még a sötét karikákra is ok. Maga az anyag viszonylag sűrű, mivel a korábban próbált termék hígabb volt, így kellett egy kis idő, mire megszoktam, de tulajdonképpen nincs vele baj. Nekem színben a Medium naturel volt megfelelő egész nyáron. Jól hidratál, néha egy picit zsírosít, de semmi komoly. Picit fénylik. Meglepően sokáig kitart, pedig azt hittem, hogy jó, ha egy hónapot kibír mindennapi használat mellett. (30 ml) Ehelyett már 3. hónapja használom, és még van! Az illata - számomra - kellemes, nem tolakodó. Szeretem, mivel tudja mindazt, amit elvárok egy jó BB-től, megadom az 5 csillagot.

Ritocska4real
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Luiselotte

2018. március 20.

Dark Fonce árnyalatban vettem meg pár napja. Kissé aggódtam, hogy sötét lesz de az eladó hölgy megnyugtatott hogy ez az én színem ,ki is próbáltuk és tádáámmmm tényleg passzolt.Gyönyörű fényt ad, egységesíti a bőrömet és mindezt úgy, hogy láthatatlan. Sorra kapom a dícséreteket, hogy milyen szép a bőröm, mit csináltam vele stb :) Nekem gond nélkül bírja az egész napot egy nagyon pici hidratálót teszek csak alá. A fedése közepes, a pigmentfoltjaim átlátszanak alóla de ez nem alapozó így nem volt elvárás a full cover . A pirosítót , korrektort és a highlitert szépen tartja.
Az M betűs parfümériában 11500 volt a 30ml belőle, úgy saccolom 4-5 hónapig elég lesz , nem keresek helyette mást , teljesen elégedett vagyok. Az spf30 pedig külön öröm:)

Luiselotte
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Annavictoria84

2017. szeptember 25.

Szeretem, mert illieszkedik a bőr színéhez, azért picit zsírosít, de szerintem újraveszem.

Annavictoria84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 25.

nikosz90

2017. augusztus 15.

Az én érzékeny, tág pórusú, zsíros és kissé rozáceás bőrömnek nagyon bevállt. Kb. 2-3 hete használom, azóta eszembe sem jutott alapozót használni. Tény, hogy attól függetlenül, hogy olajmentes, egy picit fényesedik tőle az arcom, de nem úgy, mint az áltagos krémektől, inkább csak egy egészséges fényt ad neki. Én a médium színt használom és imádom, hogy kicsit sárgás. Végre nem narancssárga, piros, szürke, fehér vagy sötétbarna. Pontosan illik a bőrszínemhez, a bőrhibákat elfedi. Persze nem alapozó. Tehát ha valaki erős fedést szeretne, semmiképp ne ettől várja a megváltást. Egységesíti a bőrt, valamennyire elfedi a bőrhibákat, de NEM alapozó!

nikosz90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

despoina

2017. június 14.

Vékony a fedése, picit sárgásak a színárnyalatok és sok az INCI-ben a kevésbé jó összetevő. Sok BB-t használtam már eddig, de ha egy Shiseido BB és egy Shiseido alapozó között kellene választanom akkor inkább az alapozót választanám a jobb fedés miatt. Van akiknek bevált, nekem nem igazán főleg a színe és a gyenge fedése miatt. Szép benne a leheletnyi luminous fény, de a fedése miatt alig érvényesül. Apróbb bőrhibáknál elvérzik.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Blondyviki88

2017. március 21.

Legjobb BB krém amit eddig próbáltam. Ha nincs idom az alapozo felvitelével bajlódni mindig ezt kenem magamra. nem sargul be a bőrömön es nem fenyesedik ki olyan hamar mint a többi bb krém. Szépen egységesíti a bőrt es a legvilagosabb árnyalat tökéletes nekem.

Blondyviki88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Sz. Csilla

2017. január 29.

Nagyon szép, az élettel teli fény mégsem emeli ki a pórusaimat, sőt egyenltes bőrképet ad. Az összetevő ha zöldebbek lennének, akkor 5 csillagot adnék neki.

Sz. Csilla
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Aquariusgirl

2016. november 7.

Tavaly tavasszal vásároltam az első tubust. Nagyon bírom, a szörnyen hisztis bőröm+szemem is bírja, ami elég kivételes eset, mert általában semmit sem bírnak. Szóval jól hidratál, kezdő-kétbalkezesek is tudnak vele bánni, mert hihetetlen könnyen felvihető. Nem ül bele a pórusokba, redőkbe, nem allergizál, nem maszkos (a fedése nekem tökéletes, mert nem szeretem a vakolatot). Jó az illata, 30-as a fényvédője. Nap végére nem mondom, h nem fénylik a homlokom (de kicsit letörölgetem, átpúderezem) de ez senkit ne riasszon el, mert nekem az ultragigahyper mattítóktól is fénylik, tehát vszeg nektek nem fog. Miután elfogyott, keresgéltem másikat, de nem jött be egyik sem, uh újravettem. Szerintetek lejárt szavatosságú termékeket miért hírdetnek????

Aquariusgirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.