Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

nius

2022. június 1.

Eszméletlen szép bőrt eredményez. Kell kb 1-2 perc, mire felveszi a végleges “formát”, de utána valami csodás: úgy egységesíti az arcot, hogy fel sem merülhet, hogy van valami az arcon. Sehova nem ül be, nem oxidálódik, olyan igazi my skin but better. Nem zsírosít, de nem is szárít, egy nagyon szép bőrfényt ad. Csak szuperlatívuszokban tudok beszélni róla.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Bridddzs

2022. március 5.

Tegnap végre megvettem és milyen jól tettem! Egyszerűen gyönyörű, amit az arcommal művel. Annyira szép, egészséges fényt ad. Olyan mintha élőben filterezné az arcbőrt, mintha megszépítene. Light clair az árnyalatom, minőségi cucc, ennél a terméknél tényleg érződik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 5.

csylvie

2022. január 31.

Nálam az 50es sport BB-t váltotta, gondolván, hogy télire nem kell akkora fényvédelem. Az is csúcstermék, ez is, mint minden, amit eddig próbáltam a márkától. Ez kevesebbet fed, mint a sport bb, de amikor a reklámokban ragyogó arcbőrről beszélnek, na ez azt adja. Egyszerűen megszépít. Függő lettem. Így viszont nem lesz olyan kiadós, mint az elődje, mert néha délután is feldobok egy kis réteget, hogy fiatalodjak:) CSODASZER

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

tkati

2021. december 18.

Nem tudok az alapozókkal bánni, vagy nem vettem még jót, de nincs is sok hibája a bőrömnek, amit el kellene fedni, ezért szoktam BB krémet használni. Ezt a krémet kb. egy hónapja használom. Finom, lágy, könnyű eloszlatni, viszonylag gyorsan beszívja a bőröm. Vegyes típusú a bőröm és vízhiányos is. Jól hidratál, de valóban kissé csillogóvá teszi a bőrömet. Nekem azonban nem zavaró mértékű. A bőröm világos meleg árnyalatú, a Light Claire típusú szín tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 18.

bbiuss

2021. május 18.

Legkedvencebb BB krémem! Már többször is újravettem. Pihe-puha, egységes, baba bőrt varázsol pillanatok alatt. Tökéletesen hidratál, de mégsem fénylik túl. Nagyon könnyű felkenni, pici is elég belőle nekem, így sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 18.

agirika

2020. november 26.

Az eddig használt legjobb BB krémem, nagyon szolid fedése van, egyáltalán nem érzékelhető napközben, hogy bármi is lenne az arcomon. Finom, de nem tolakodó az illata és nagyon szépen ápolja a bőrt is a hidratáló összetevőinek köszönhetően. Egészen kevés is elegendő belőle, így sokáig elegendő és megéri az árát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Rumina

2020. november 25.

Egyszerűen imádom!
Gyenge a fedése de gyönyörűen egységesít, olyan mintha nem lenne rajtam semmi.
A legsötétebb árnyalatot használom, nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Üde, természetes hatást kelt. Sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Egyszerűen imádom!
Gyenge a fedése de gyönyörűen egységesít, olyan mintha nem lenne rajtam semmi.

CeCeDrake

2020. november 22.

Update: tavasszal vettem, valamikor májusban. Most fogyott el. Igaz közben használtam mást, de kb napi szinten használva 5 hónapig biztosan elég egy tubus. Újra is vettem, mert minden igényemnek megfelel. Még azzal az egészséges fénnyel is megbarátkoztam, a kényesebb részekre teszek egy kis Glamglow primert és abszolút jó.
Hosszú napokat is túlélt, nem csúnyult napközben, mint a legtöbb színezett termék.

2020.06.18. Még barátkozunk. Keresem a Bobbi Brown BB tökéletes mását, utódját.
Felváltva használom mással, mert újra meg kell találnom azt a színezett terméket, ami nem maszkos, szinte láthatalan és mégis egységesít.
Nem kell nekem különösebben nagy fedés.
Az állaga tetszik. Könnyen felvihető és eloszlatható.
A szín. Médium árnyalatban vettem, passzol. Nem rózsaszín, úgyhogy jó.
A fedése pont olyan, amit keresek. Szinte láthatalan, de mégis üde kinézetet kölcsönöz. Szépen egységesít.
Hidratálót használok alá, meg fényvédőt (kell is, önmagában nem elég) és nem kukacosodik, szóval a minimális elvárásaimnak megfelel.
Meglátjuk, hogy hosszútávon mennyire leszünk jóban, mert a finishe kicsit fényes, na nem olyan Salamon .öke effektus, olyan termesztés.
Komfortos viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 22.

2020.06.18. Még barátkozunk. Keresem a Bobbi Brown BB tökéletes mását, utódját.
Nem kell nekem különösebben nagy fedés.
Az állaga tetszik. Könnyen felvihető és eloszlatható.
A szín. Médium árnyalatban vettem, passzol. Nem rózsaszín, úgyhogy jó.
Komfortos viselet.

getiimi

2020. augusztus 2.

Update: 5 csillagról lefokozom 2-re. Igaz hogy a 30 fokban védi a bőröm, de nagyon csúnyán zsírosítja az egyébként száraz bőröm. Nem tudok olyan vékony réteget kenni, hogy ne csillogjon az arcbőröm tőle 1-2 óra múlva. Biztosan nem veszem újra ezt az egyébként is túlárazott terméket.

Nagyon féltem a színétől, mert online választottam és világos a bőröm, de szerencsére a Light nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Könnyen felvihető, az állaga is jó, nem túl folyós, de nem is sűrű, illetve könnyű elkenni. Természetes a fedése nyilván nem hasonlítható össze egy alapozóval, de úgy gondolom, hogy nem is ez a cél egy BB krémnél. Aki el akarja tüntetni minden bőrhibáját, annak kevés lesz a fedése, de ha csak egy minimális fedésre van szükség, akkor szerintem ez tökéletes választás.
Nem voltam még vele 30 fokban napon, de eddig a 23 fokban megállta a helyet.
Ami számomra még nagyon fontos volt, hogy a vízhiányos bőröm ugyan ápolom, de néha kiszárad és egyelőre nem vettem volna észre, hogy ezeket a szárazságokat kihangsúlyozta volna. Ez hatalmas plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nem voltam még vele 30 fokban napon, de eddig a 23 fokban megállta a helyet.

onecrimsonnight

2020. április 18.

Az elején nem annyira voltam vele elégedett, mert úgy éreztem, hogy nem elég a fedése és ilyen árért ez kevés. Sötétebb karikákhoz vagy pirosabb foltokhoz azért kellhet hozzá korrektor, szerencsére nálam ezek ritkán fordulnak elő.
Aztán mégis újravásároltam és újra is fogom, mert ez a legjobb BB eddig amit használtam. Hiába nem túl sok a fedése, annyira szépen egységesíti a bőrt, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, abszolút nem is lehet érezni, üde, enyhén ragyogó, természetes az arcbőröm a használatakor. Egyszerűen és gyorsan fel lehet vinni és a light árnyalat tökéletes a világos arcbőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.