Shiseido

Ár:   10 600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 8.

Ár:   10 600 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas

• Olajmentes textúrával
  • Minimalizálja a pórusokat
  • Antioxidánsokat tartalmaz
  • Egészséges fényt ad a bőrnek
  • Ápol

getiimi

2020. augusztus 2.

Update: 5 csillagról lefokozom 2-re. Igaz hogy a 30 fokban védi a bőröm, de nagyon csúnyán zsírosítja az egyébként száraz bőröm. Nem tudok olyan vékony réteget kenni, hogy ne csillogjon az arcbőröm tőle 1-2 óra múlva. Biztosan nem veszem újra ezt az egyébként is túlárazott terméket.

Nagyon féltem a színétől, mert online választottam és világos a bőröm, de szerencsére a Light nagyon szépen illeszkedik a bőrszínemhez. Könnyen felvihető, az állaga is jó, nem túl folyós, de nem is sűrű, illetve könnyű elkenni. Természetes a fedése nyilván nem hasonlítható össze egy alapozóval, de úgy gondolom, hogy nem is ez a cél egy BB krémnél. Aki el akarja tüntetni minden bőrhibáját, annak kevés lesz a fedése, de ha csak egy minimális fedésre van szükség, akkor szerintem ez tökéletes választás.
Nem voltam még vele 30 fokban napon, de eddig a 23 fokban megállta a helyet.
Ami számomra még nagyon fontos volt, hogy a vízhiányos bőröm ugyan ápolom, de néha kiszárad és egyelőre nem vettem volna észre, hogy ezeket a szárazságokat kihangsúlyozta volna. Ez hatalmas plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Nem voltam még vele 30 fokban napon, de eddig a 23 fokban megállta a helyet.

CeCeDrake

2020. június 18.

Még barátkozunk. Keresem a Bobbi Brown BB tökéletes mását, utódját.
Felváltva használom mással, mert újra meg kell találnom azt a színezett terméket, ami nem maszkos, szinte láthatalan és mégis egységesít.
Nem kell nekem különösebben nagy fedés.
Az állaga tetszik. Könnyen felvihető és eloszlatható.
A szín. Médium árnyalatban vettem, passzol. Nem rózsaszín, úgyhogy jó.
A fedése pont olyan, amit keresek. Szinte láthatalan, de mégis üde kinézetet kölcsönöz. Szépen egységesít.
Hidratálót használok alá, meg fényvédőt (kell is, önmagában nem elég) és nem kukacosodik, szóval a minimális elvárásaimnak megfelel.
Meglátjuk, hogy hosszútávon mennyire leszünk jóban, mert a finishe kicsit fényes, na nem olyan Salamon .öke effektus, olyan termesztés.
Komfortos viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Még barátkozunk. Keresem a Bobbi Brown BB tökéletes mását, utódját.
Nem kell nekem különösebben nagy fedés.
Az állaga tetszik. Könnyen felvihető és eloszlatható.
A szín. Médium árnyalatban vettem, passzol. Nem rózsaszín, úgyhogy jó.
Komfortos viselet.

onecrimsonnight

2020. április 18.

Az elején nem annyira voltam vele elégedett, mert úgy éreztem, hogy nem elég a fedése és ilyen árért ez kevés. Sötétebb karikákhoz vagy pirosabb foltokhoz azért kellhet hozzá korrektor, szerencsére nálam ezek ritkán fordulnak elő.
Aztán mégis újravásároltam és újra is fogom, mert ez a legjobb BB eddig amit használtam. Hiába nem túl sok a fedése, annyira szépen egységesíti a bőrt, olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, abszolút nem is lehet érezni, üde, enyhén ragyogó, természetes az arcbőröm a használatakor. Egyszerűen és gyorsan fel lehet vinni és a light árnyalat tökéletes a világos arcbőrömhöz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Keryedi

2020. március 19.

Az eddig használt legjobb BB nekem, pedig túl vagyok egy néhány márkán. Nem is nagyon szeretnék újat kipróbálni. Szép, üde bőrképet ad, kellő fedéssel. Nekem abszolút hozza, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Moncsika73

2020. február 21.

Hétköznapra kerestem BB krém, és erre esett a választáson . A médium árnyalatot használom , tökéletesen illeszkedik a színe, és egész napra kellően hidratalja a bőrömet . A finishe nagyon szép😊 és talán erősebb mint a többi Bb krémnek. Ujravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 21.

ernuszt48

2020. január 31.

Kellemes BB krém, nagyon jó textúrával, láthatatlan, mégis szépen egységesíti a bőrt - nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 31.

roczeir

2019. december 30.

Nyáron nagy kedvencem, mert könnyű és észrevehetetlen érzés a bőrön, de annál látványosabb! Friss és természetes csillogást ad a bőrnek, amitől kipihentnek látom az arcom. A fedése szinte elhanyagolható, a bőrhibákra kell alá korrektor, esti sminkhez viszont sminkalapnak szoktam használni. A márka több termékét is rendszeresen használom, ez az egyik legjobban eltalált szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

pankafru

2019. november 22.

Mindenféle drogériás BB krémet kipróbáltam korábban (Garnier,L’Oreal, Helia D stb.), amik nem váltak be. De ez nagyon jól működött kombinált bőrön. Én fényvédős hidratálóval együtt használtam. A fedése minimális, de természetes. Medium árnyalatot használtam. A legjobban az tetszett, hogy könnyű és alig érezhető, a bőröm is szerette. Többször újra vettem, egy kiszerelés nekem kb. 1 évig bírta. Kicsinek tűnik, de nem kellett belőle sokat kenni. Megérte az árát, szemben azokkal, amik mind a kukában kötöttek ki. Most egy tisztán fizikai fényvédős koreai BB krémet tesztelek. Annak jobban tetszik az INCI-je, jól fed. De hiányzik belőle, amit ez a krém tudott. Egy csillagot az összetevők miatt vonok csak le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

jenny summerville

2019. július 4.

Mikor a SHISEIDO megszüntette a színezett hidratálóját, áttértem erre a krémre. Nagyon jó kis BB krém, kellemes állagú, könnyű felvinni és szépen egységesíti a bőrképet. Nem csinál tág pórusokat, hidratál is, és összeségében olyan mintha nem is lenne semmi az arcomon. A LIGHT-ot télen, a MEDIUM-ot nyáron szoktam használni. Nagyon szeretem az illatát, és ugyan hajlamos T-vonalon a csillogásra ezt is megbocsátom neki :)
Hogy fényvédőként mennyire működik nem tudom, de bízom benne, hogy a 30 SPF nem csak ígéret. Nálam abszolút must-have a neszeszeremben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Sz. Csilla

2019. május 29.

Nagyon szép, az élettel teli fény mégsem emeli ki a pórusaimat, sőt egyenltes bőrképet ad. Az összetevő ha zöldebbek lennének, akkor 5 csillagot adnék neki.

ui: Fényvédőként leszerepelt :( egy esős napon nem kentem fel az 50 faktoros belicp fényvédőmet, csak ezt az új szerzeményt, hiszen ez is 30 faktoros és elvileg esik odakint. De végül kisütött a nap és elmentünk autót mosni. Amíg a párom mosta az autót, kb 10 perc én szépen kifoltosodtam a napon. Estére láttam, hogy teljesen kijöttek a tavalyi pigment foltjaim. :(( vagy sok rétegben kell felvinni, vagy kell alá a plusz fényvédő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

Antioxidánsok: Thiotaurine, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ononis Spinosa (Spiny Rest Harrow) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Aluminum Hydroxide, PEG-6, Butylene Glycol, Sodium PCA

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Indás kőtörőfű kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint nincs ismert hatása a bőrre.