Shiseido

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mintberry.crunch, Módosítva: 2019. október 20.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Eltünteti a bőr egyenetlenségeit azáltal, hogy elfedi a bőrhibákat, semlegesíti a pirosságot és láthatatlanná teszi a pórusokat. Anélkül, hogy elfedné a bőr természetes szépségét, az üde és ragyogó lesz.

• olajmentes
  • egész napos tartósság és hidratálás
  • selymesen sima hatás, anélkül, hogy fényes vagy ragadós lenne
  • 18 árnyalatban elérhető
  • SPF 18

"Reflect & Fit Powder" formulával, mely elfedi a bőr egyenetlenségeit:

• a Zöld "Powder" eltünteti a pirosságot és a bőrhibákat
  • a Kék "Powder" eltünteti a sötét foltokat és szem alatti karikákat
  • a Fehér "Powder" pedig láthatatlanná teszi a pórusokat

reny

2018. június 10.

Egyre több smink termékem van a shiseido-tól,és hát nem tudok rájuk semmi rosszat mondani. Drágák igen,de annyival jobbak is,szerintem. Ez az alapozó is nagyon természetes,szépen eldolgozható,kellemes viselet,nincs maszk hatás. Illata visszafogott,ami plusz pont. Állaga folyósabb,de nem nehéz használni. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 10.

Juuice

2017. augusztus 1.

nagyon jó alapozó! Nekem leginkább a szemem alá kell csak a karikáimra, az arcom többi részére nem teszek alapozót, de ez majdnem tökéletesen fed, nem irritál, nem nehéz, nem zsíros, nem ül be a pici vonalakba, és nincs tele parfümmel. Tartós is, de azért önmagában kevés, kell hozzá a korrektor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

vivi54

2017. január 27.

Egy parfüm vásárlásakor kaptam kicsi termékmintát, egyszerűen imádtam!!! Soha nem találkoztam ennél tökéletesebbel, ha a mostani alapozóm elfogy ezt fogom megvenni! Nem zsírosodott be a bőröm, meseszép fedése van (a bőrömön nincs sok hiba, viszont a szemem alatti karikák eltüntetésére is tökéletesen megfelelt)! Jó állagú, nem büdös, egész napig tartó hatás kifényesedés nélkül, nekem ennél nem kell több! Árban sok, de semmihez sem fogható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

Igh12

2016. november 30.

Double weart használtam hosszú ideig, viszont mostanában soknak érzem, túl nehéz, elfárad alatta a bőröm.
Ezzel keverve viszont megkapom a tökéletes fedésű , textúrájú és tartósságú alapozót!

Ha csak őt kell jellemeznem, tetszik a könnyű textúrája, és hogy tartós.
A fedése gyenge - közepes. Szép természetes hatású.

Szívesen használom önmagában, vagy Double wear-rel keverve. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Ha csak őt kell jellemeznem, tetszik a könnyű textúrája, és hogy tartós.
A fedése gyenge - közepes. Szép természetes hatású.

Szívesen használom önmagában, vagy Double wear-rel keverve. :D

Phaedra

2016. november 22.

Az eddigi legjobb alapozóm! Nagyon szép, természetes a fedése és a színe is tökéletes. Régebben erősebb alapozókat vettem, de a bőrhibák elfedésére ma már inkább korrektort használok.
Szépen fed, egyenletes és természetes hatást kelt, így tőlem megkapná az 5 csillagot viszont sajnos mióta haszálom gyakrabban jön ki 1-1 pattanás.
Nem tudom hogy ez lehet-e az oka, vagy esetleg valami más (a porpúderem is új (MAC) így még arra gyanakodhatok)
Három hónapja használom és még nem szívesen mondanék le róla, így még tesztelgetem.
Ha a bőrprobkémák maradnak valószínűleg visszatérek a Lancome teint miracle alpozójához, ami egyébként egészen hasonló :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

Odil

2016. július 25.

Tényleg szép, természetes finish-t ad és tartós, de őszintén, ennél egy színezett hidratálókrém több fedést biztosít, sőt, megkockáztatom, egy primer elegyengeti azt, amit ez el tud. Ehhez mérten pedig nem szép az összetevőlistája, így leginkább indokolatlannak tartom a termék használatát. Kb. bármelyik koreai BB-vel jobban jártok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

bomx

2016. június 9.

Gyönyörű. Nagyon természetes hatást kelt, tartós, találtam megfelelő színt is magamnak... Ez a kedvenc már jó ideje. Egészen eddig folyamatosan cserélgettem az alapozóimat, semmi nem volt jó. A Sheer and Perfect óta nem nézelődök tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

souzanna

2016. április 20.

Tavaly tavasztól őszig ezt az alapozót használtam. Nagyon könnyű az állaga, viszont a fedése kifejezetten minimális, nekem nap végére az az érzésem volt, hogy nincs rajtam alapozó, a bőrhibáimat, pl.: pirosság nem fedte el pár óra után.
Ennek ellenére az állaga nagyon jó, kellően folyékony és könnyű felkenni, nem fojtogatja a bőrt és nem is szárítja , pattanást-aknét nem okozott, pedig viszonylag érzékeny a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

annamaria01

2016. március 12.

Eddig sokkal olcsóbb alapozót használtam (ez háromszoros árú),de ki akartam próbálni miért is ilyen drágák,tényleg jók vagy csak a márka miatt? Semmi különbséget nem láttam addig a pillanatig amíg valaki meg nem kérdezte hogy ma nem sminkeltem? Gyönyörűen egybeolvad a bőrrel. Fedésnek enyhe van írva,de a nálam problémásabb részeket is szépen eltünteti. Púder nélkül T-vonalban kifényesedik,de inkább egészséges külsőt mutatt,mint zsírosat.. Mondhatni tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

Zsoleszka

2015. december 10.

A pórus összehúzó primerjével használom, tökéletesen elfedi az apróbb borhibakat, végén pedig púderrel fixálom.

Direkt megfigyeltem mennyire bír ki egy strapasabb napot es kijelenthetem, hogy nálam átment a teszten!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 10.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol, Sodium Metabisulfite
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Xylitol, Erythritol, Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.