Shiseido

Ár:   $38   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   $38
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

Sportoláshoz is ideális, többfunkciós BB krém 50 faktoros fényvédelemmel, közepes fedéssel. Kiválóan eloszlatható, egészségesen ragyogó, egységes bőrképet ad.

3 színárnyalatban kapható

onecrimsonnight

2019. június 29.

Évekig a Skin79 BB krémjét használtam, ami számomra pont tökéletes színt és fedést biztosított, viszont az itthoni nyári melegben leolvad és kellemetlen viselni, így kerestem egy könnyebben beszerezhető, de legalább olyan ideálisan fedő, színű és magas SPF tartalommal rendelkező BB krémet.
Nos úgy mentem be a Douglasba, hogy BB krémet keresek magas fényvédővel, ami bírja a meleget és illik a fehér arcbőrömhöz. Ezek a kritériumok eléggé le is szűkítették a lehetséges termékeket :D
Mintát nem tudtak belőle sehol adni nekem, aminek örültem volna ilyen árfekvésben, hogy biztosra tudjak menni a szín passzolásával és az egész napos viselhetőségével kapcsolatban, de végül nyakon végzett próba után meggyőződtem hogy a legvilágosabb szín pont passzol és meg is vettem.
Könnyű, fluid állagú, ujjal könnyen és egyenletesen lehet felvinni. Érezhető a felvitelkor hogy 'rámattul' az arcra és hogy ez tényleg nem fog könnyen leolvadni és csúszni az arcról. Számomra pont ideálisan fed, nem csak egy színezett hidratáló szerű kis semmiség. Kellemes viselni, olyan mintha semmi sem lenne az arcomon, és ebben a melegben sincs fullasztó érzése a bőrön, na és persze SPF 50 is teszi a dolgát.
Nagyon szeretem és megérte az árát, mert így nyáron is megadja a tökéletes bőrrel járó magabiztosságot, úgy mintha semmi sem lenne az arcomon és tudom hogy az UVA/UVB ellen is védve vagyok. Well done Shiseido, pont ezt kerestem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Isopropyl Myristate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Lecithin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid, Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Isostearic Acid, Dextrin Palmitate, Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Isostearic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Ethylparaben, BHT

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.