Shiseido

Ár:   $38   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sassygirl, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   $38
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Fényvédők

Sportoláshoz is ideális, többfunkciós BB krém 50 faktoros fényvédelemmel, közepes fedéssel. Kiválóan eloszlatható, egészségesen ragyogó, egységes bőrképet ad.

3 színárnyalatban kapható

Dusmata

2022. május 1.

A legeslegjobb alapozó nyárra. Sokkal erősebben fed mint egy átlagos bb. 12 órán keresztül megmarad. Volt olyan, hogy órákat töltöttem árnyék nélküla tűző napon, mégsem folyt le. Sőt ez az alapozó akkor mutat a legjobban ha az ember izzad egy kicsit. Enyhén szárít, de aláhidratálva teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 1.

zsofi207

2021. október 14.

Életem legjobb vásárlása! Legjobb BB krém a piacon!
Kifejezetten fehér bőrűnek mondanám magam, és bár nyáron elég szép színt tudok produkálni, decemberre nyoma sincs..néha kénytelen vagyok 2hetente pár percre szoláriumba feküdni, hogy ne legyen már beteg színem. Na én igazából erre az időszakra kerestem BB krémet, mert az alapozót nem tudom elviselni magamon(hiába nagyon szuper a fedése az EL-nek). Plusz a téli hidegben könnyem-orrom folyik állandóan és ez ugyebár vízálló. Sok videót nézegettem melyik színt rendeljem, mert sajnos a környékemen nincs olyan drogéra, ahol kipróbálhattam volna, így végül a medium árnyalat mellett döntöttem, pont jó lett. Se nem az a porcelánfehér mint a light árnyalat, se nem sötét. Tömör gyönyör a cirka 8centis dobozával. Nagyon finom illatú, nekem JC-L'eau-ra emlékeztet. Tényleg híg, ezért én először részletekben kenem fel kézzel, és a legvégén egy újabb vékony réteget ecsettel, hogy biztosan mindenhol egységes legyen. Nagyon pigmentált, de még sincs az a maszk hatás, csak olyan szép egészséges kinézetet ad(és puha bőrt). Szemhéjba sem ül bele és ha bőrproblémám akad egyáltalán nem emeli ki! Nap végére nem oxidálódik egy teljesen más színt adva. Nem okozott irritációt vagy pattanást. Egész nap töretlenül tart. Kevés kell belőle így sokáig elég lesz. (Én sportoláshoz nem használom, mert pont nem érdekel két haláltusám között hogy nézek ki:-DD, így ezen részéről nem tudok nyilatkozni.) Mindennapi BB krémnek egyszerűen kiváló! Biztos, hogy újra fogom venni, nagyon ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. október 14.

Életem legjobb vásárlása! Legjobb BB krém a piacon!

Pomelo

2021. augusztus 9.

Az itteni lelkes vélemények alapján vettem, de még így is meglepődtem, micsoda szép bababőrt / profi alapot csinál! Jobb, mint a legtöbb alapozó. Van egy enyhe fénye, amihez nem vagyok hozzászokva, de nem zavar. Meglepően jól fed. A vizet, medencézést bírja, az egész napos napsugarak mellett is kiválóan véd, sem pirosságot, sem pigmentfoltokat nem tapasztaltam, pedig csak ezt kentem fel és elég vékonyan, és már több napvédővel megjártam. Az egész nyaralás alatt csak ezt használtam - arra pont ideális a pirinyó csomagolása is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Theodora

2021. augusztus 4.

Imádom! Felülmúlta az elvárásaimat. Nagyon jól fed, jobban, mint amit egy BB krémtől várhatunk. Nem az SPF miatt vettem meg, mert nyilván teszek alá egy litert amúgy is, de az mindig jó, ha van még benne.
Szépen fed, természetes hatása van, egész nap tart. Minimálisan fényesedik tőle a bőröm, de nem is akarok teljesen matt hatást. Nyaralásra vettem, mert vízálló és ebben megyek az óceánba. Majd megírom, hogy bírta azt a sok vizet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Melpa

2021. július 6.

Szuper cucc!
Abszolút hozza, amit ígér, lerobbanthatatlan, nem lehet leizzadni sem (500 fokban 1 órás futás után se kezdett mozdulni).
Annak ellenére, hogy szinte folyós, nagyon fed. Így mivel csak 3 szín létezik, berendeltem 2-t, és azokból kotyvasztom az árnyalatot. Az egyedüli kétségem az, hogy mivel nagyon fed, nagyon kevés kell belőle, így viszont az ajánlott teáskanálnyi mennyiség töredéke kerül a bőrre, így nem tudom, a védelem megfelelő-e. Azzal trükközöm, hogy fényvédős arckrémet kenek alá. Emiatt viszont nem vonok le, mert brutál jó termék, és néha egész baráti áron kapható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 6.

Szuper cucc!

kisko

2021. június 16.

Fantasztikus termék!!
Nekem személyesen az erős fedés nem a kedvencem, viszont nem is önmagában töményen használom, hanem fizikai fényvédőt keverek vele, hogy ne legyen olyan sápadt a végeredmény. Így tökéletes, amúgy a világos-közepes színemre a medium egy kicsit sötét lenne.
A finish így természetes, mégis tökéletesebb bőr, nem szárad ki, nem csillog a nap végén sem, ultra tartós.
Valóban nagyon gyorsan szárad, így sietve kell eldolgozni. Szerintem inkább egy alapozó, és nem hagyatkoznék önmagában a fényvédelmére, hiszen nagyon kis mennyiség is elég belőle.
Eddig Pupa BB krémet használtam ilyen célra, amiből egy ideje nem kapható a színem, ez nyilván egy drágább kategória, de sokkal szebb is az eredménye.
Idősebb bőrre is el tudom képzelni, mert nem szárít, és nem ül bele a ráncokba, de nem is táplál túl. Mindenképpen olyanoknak ajánlom, akiket nem zavar, ha egyértelműen "sminkelt" hatást ad. Lehet ha legközelebb egy világosabb árnyalatot sikerül beszereznem, akkor ez sem lesz jellemző.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 16.

Fantasztikus termék!!

csylvie

2021. május 10.

Akár le is vonhatnék 1 csillagot a túl gyors száradásért, de annyira jó a termék, hogy nem fogok... Szép bőrképet ad, a legszebbet! Nem sok, nem kevés. Tartós, kiadós. Nagyon örülök, hogy rátaláltam. Sportolás alatti teljesítmény napi szinten - napsütésben is tesztelve! (Nedves ujjakkal viszem fel, szivaccsal esélytelen lenne. )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 10.

JulcsiToth

2021. április 30.

Eddig ez a világ legjobb BB kréme számomra! Rengeteget kipróbáltam, egyik rosszabb volt a bőrömnek, mint a másik. De ez egy csoda. Zsíros bőrre kiváló, és BB krém létére elképesztő a fedése. Először picit megijedtem, hogy milyen folyós, de baromi kevés kell belőle az állagának köszönhetően. Az 50es spf pedig külön szenzációs! Nekem pattikat sem okozott és kb egész nap csillagás mentesen egységesen marad fent a bőrön, akkor is ha sportoltam! A Maybelline Affinitone-t, amit eddig nagyon szerettem, többet nem veszem meg, felesleges. Ez és az Estée Lauder alapozója nálam mindent visz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

Zsuzso13

2021. március 26.

Médium van belőle elsőnek tartottam h sötét lesz de pont megfelel. Közepes fedésünek mondanám. Eddig az eucerin cc krémét használtam de ez annál sokkal jobb. Zsíros bőrűeknek ajánlom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

bereszsuzsa

2021. február 16.

Kombinált, zsíros bőrűek, ez tökéletes! Ha ismerős az érzés, hogy hidratálnod kellene, fényvédő is kellene, meg még egy jól fedő alapozó is, púder is, de valami természetes fénye is kellene, hogy maradjon a bőrödnek, akkor ezt a terméket keresed. Kell alá egy pici hidratálás (mondjuk egy laza kis szérum pont elég alá), aztán jöhet ez a csoda, és megvan a fényvédőd, megvan az egységes bőrszín, megvan az arcod természetes szép fénye, és mégis matt ott, ahol kell.
Nagyon gyorsan szárad, ezért kisebb részekben kell gondolkoznod a felvitelkor, és tényleg pár csepp elég belőle, nem szabad túlzásba esni vele. Oldalakat tudnék még írni róla, inkább próbáld ki, tényleg megéri! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Aluminum Hydroxide

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Isododecane, Trimethylsiloxysilicate, Isopropyl Myristate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Lecithin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Emulgeálószerek: PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Stearic Acid, Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Isostearic Acid, Dextrin Palmitate, Lecithin
Fényvédők: Titanium Dioxide (Nano), Octinoxate
Szilikonok: Dimethicone, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Bis-Butyldimethicone Polyglyceryl-3, Isostearic Acid
Illatanyagok: Isopropyl Myristate, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Citral, Geraniol
Parabének: Ethylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, Aluminum Hydroxide, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Ethylparaben, BHT

Mesterséges bőrkondicionáló, vízmegkötő anyag. Szilikon féle.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.