Shiseido

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Musil, Módosítva: 2018. január 4.

Ár:   15 200 Ft
Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Nappali olajmentes hidratáló emulzió, mely fehér, de bőrrel érintkezve megváltoztatja a színét. Mattít, ugyanakkor ragyogóvá teszi és hangsúlyozza a bőr tónusát. Friss naspolya levél sejteket tartalmaz, SPF30-as fényvédővel rendelkezik.

Rebeka_R09

2021. június 6.

Nagyon jól kiegyenlíti a bőrt. Viszont száraz bőrre nem ajánlom, max ha aláhidratál. Sajnos már égtem le vele, igaz vékonyan vittem fel. Nekem inkább BB/alacsony fedésű alapozó krém, mint fényvédő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 6.

Marcsi66

2020. február 11.

Magamtól ezt nem,de ajándékba kaptam,és nagyon úgy voltam vele az elején h tovább adnám,,,aztán mégis csak elkezdtem használni.Érzékeny, vízhiányos a bőröm,és ez biztos nem erre való,de igyekszem pótolni jócskán,ha ezt teszem fel.Sminkelni rá szuper,az állaga szintén,kevés kell belőle,a nem túl problémás bőrt szépen kiegyenlíti.A színe tényleg egy picit sárgába hajló,de azért ez enyhe árnyalat,picit rakok főlé Guerlain púderes alapozómból,így tud ő elfogyni nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 11.

karmalany

2019. szeptember 11.

Kicsit szinezett nappali vedo- hidratalo kremet kerestem, nem voltak nagy elvarasaim. Nem szeretem es nincs is szuksegem nagy fedesu alapozokra igy nekem teljesen megfelel. Az arcbor szinet kiegyenliti, az apro mitesszereket halvanyitja (elfedesnek nem nevezheto), de amit iger azt teljesiti. T vonalban eleg zsirosodo a borom es azt kordaban tartja. A szin adaptalas is mukodik, tokeletesen felveszi az arcborom szinet. Bonusz hogy 30as vedelemet biztosit a nap ellen. En biztosan ujra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

tillisilli

2018. április 12.

Douglas-ban kaptam belőle egy 10ml-es mintát. Utazásokon használtam el, relatíve spórolva az anyagon (kb annyit használtam mint 1 max 2 borsószem) mert akapozóból is annyi használok.
Mivel száraz bőrű vagyok, én alá toltam a rendes zsíros nappali krémem, ezt a kis cuccot meg föléje.

Kinyomva félfolyékony szürke(!) krém, kis sötétszürkébb valamikkel benne. Elkenve az egész ráolvad a bőrre, kicsit sárgás alapozó / BB krém színe lesz.

Fedése szinte semmi. Sárgás színű de az én nagyon világos ámbár sárgás tónusó bőrömön teljesen eltűnt. Nem mattított vagy szárított, de nem is éreztem zsírosítónak. Alapvetően leginkább mintha semmit se használtam volna. Hát, ingyen volt :) meg jó volt azt hinni, hogy van rajtam vmi alapozó-féle... Leginkább orrfújáskor a zsepin láttam, hogy van rajtam valami. Azt megfestette.

Rossz hatása nem volt, jó sem, ennyiben marad. Megvenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Rossz hatása nem volt, jó sem, ennyiben marad. Megvenni biztos nem fogom.

despoina

2018. február 25.

A színe sárgás és erőteljesen fényt ad az arcnak - szinte már-már diszkós fénye van (ez komoly) - szóval zsíros bőrűeknek nem ajánlom. A színe összeférhetetlen azok számára akiknek világosabb a bőrük. Először szürkes a krém majd pár pillanat alatt a bőrön kihozza a végleges árnyalatát ami szerintem fix. Fedése gyenge inkább színt kölcsönöz és egységes összképet ad és fényt. Vicces hogy azt írják, hogy mattít amikor fénylik önmagában.
Számomra 2*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Számomra 2*

Antioxidánsok: BHT, Eriobotrya Japonica Leaf Protoplasts, Citrus Junos Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Erythritol, Aluminum Hydroxide, Trehalose, Butylene Glycol, Betaine
Peptidek: Dipeptide-15

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az eritrit (más néven eritritol) egy természetes poliol vagy cukoralkohol. Jó hidratáló komponens és segíti a bőr nedvességmegkötő képességét - e szerint a tanulmány szerint ebben jobb, mint a glicerin, együtt használva őket viszont képes a glicerin hatásfokát is növelni.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Egy hagyományos kínai orvoslásban használt gyógynövénynek, a kínai bazsarózsa gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Valószínűleg depigmentáló hatással van a bőrre. A helpmeoutDOC információi szerint az összetevő magas tannin tartalma révén védi a bőrt és felgyorsítja a sebgyógyulás folyamatát.