Shiseido

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Douglas   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. március 24.

Lelőhely:   Müller, Douglas
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Vízhiány

Arctisztító cseresznyevirág kivonattal. Hasonlóan a zöldség és gyümölcs turmixokhoz, tisztítja és méregteleníti a bőrt. Eltávolítja a mikroszkopikus szennyeződéseket és a felesleges faggyút a pórusokból és felfrissíti a bőrt. A természetes japán agar kivonat méregtelenít és gyengéd exfoliáló hatású. A tengeri alga kivonat megóvja a bőr saját védekezőképességét és segít megtartani a bőr nedvességtartalmát.