Best of Beauty 2019

Signal

Ár:   448 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 448 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 448 Ft

Fehérebb fogak két héten belül. Kálcium és flourid tartalma segít megerősíteni a fogzománcot.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 448 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
devilcsillu

2019. március 11.

A fogaimat nem fehérítette egy kicsit sem sajnos, pedig bíztam benne, ezért vonok csak le egy csillagot. A többi tulajdonsága rendben van, én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 11.

pappevi1975

2018. november 1.

A régi “kiadás” a nagy kedvencem volt.
Mostanában új összetétellel, picit más tubus-csomagolással vettem.
Meg sem közelíti - számomra - a régit.
Az tényleg fehérré varázsolta a fogalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

A régi “kiadás” a nagy kedvencem volt.
Mostanában új összetétellel, picit más tubus-csomagolással vettem.
Meg sem közelíti - számomra - a régit.
Az tényleg fehérré varázsolta a fogalmat.

zsofi207

2018. május 28.

Olvastam előttem hozzászólókat, hogy nem fehérítette a fogaikat, érdekes, mert én annyi de annyi fajtával próbálkoztam, a drágától az olcsóig és valahogy mégis ez a fogkrém fehérített látványosan! Sokan kérdezték, hogy LED-es fogfehérítőzök-e, de csak egy egyszerű fogkrémet használok napi kétszer elektromos fogkefével és szájvízzel.
Sokat teázom és néha egy finom krémes kávét is megiszok, ezért kellett valami fehérítő hatású.
Lehet a szemcsék benne teszik, vagy én nem tudom..:)) De nálam 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

Lehet a szemcsék benne teszik, vagy én nem tudom..:)) De nálam 5*!

nemethtamara

2017. szeptember 10.

Valamiért mindig ezt a fogkrémet használom, pedig egyáltalán nem fehéríti a fogaimat. Nem csíp. Fogmosás után nem nagyon van frissesség érzet a számban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

larka95

2017. június 19.

Alapjáraton Elmexet használok, néha szoktam kísérletezni. Kipróbáltam, elhasználtam az egész tubust, de a fogaim nem lettek fehérebbek. Nem veszem újra, maradok a jól beváltnál. Azért kap két csillagot, mert nem voltam rá allergiás/érzékeny/kárt nem okozott/íze,állaga, színe normális volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

mackle

2017. március 2.

Legrosszabb fogkrém amit valaha próbáltam. Ha nem tapasztalnám, nem hinném el, hogy egy fogkrém így tud csípni... Lehet, hogy csak én nem vagyok ehhez szokva ( gyengébb fogkrém volt az előbbi ) de iszonyú érzés volt ezt kipróbálni. Bánom, hogy megvettem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

Csibedli

2016. november 17.

A nem natúr termékek közül ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

A nem natúr termékek közül ez a kedvenc.

zdoreebaba

2016. november 1.

Jó kis fogkrém. Múltkor a DM-ben voltak nagy Signal fogkrém akciók: 3 vásárlása esetén darabjuk 250 forint körül volt. Szerintem megérte rááldozni. Nekem volt már ettől jobb fogkrémem, de ezzel is teljesen meg vagyok elégedve. Az íze kellemes, kicsit szemcsés hatású, jól tisztít. Fehérítő hatását végképp nem tapasztaltam. A színe fehér, benne ilyen kékes csíkkal. Semmi extra dolog nincs benne. Egynek elment. Ha újra lesz leárazás elképzelhető, hogy veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 1.

Justic

2016. október 17.

Fehéríteni nem fehérít, de akkor is ez a kedvenc fogkrémem. Évek óta használom. Szeretem az ízét és azt is, hogy kicsit szemcsés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

reakovats

2016. június 21.

Akinek erősen sárgák a fogai a kávé- vagy teafogyasztástól, ne ezt válassza, azon sajnos nem segít. Az íze abszolút jó és friss érzetet ad fogmosás után, de az én fogaim sajna nem lettek fehérebbek. Nem ad semmi extrát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!