Signal

Ár:   448 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   hipermarketek, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. március 14.

Lelőhely:   hipermarketek, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fehérebb fogak két héten belül. Kálcium és flourid tartalma segít megerősíteni a fogzománcot.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jakabvanessza

2023. augusztus 12.

En szeretem. Ize es allaga tokeletes, viszont feherito hatasa nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

En szeretem. Ize es allaga tokeletes, viszont feherito hatasa nincs.

brigsi18

2022. január 25.

A fogaimat nem fehérítette egy kicsit sem sajnos, pedig bíztam benne. Az ize kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. január 25.

dynah13

2019. december 14.

Regi kedvencem, szinte csak signal fogkremeket hasznalok, nekem azok valtak be a legjobban. Most attertem az uj kokuszosra, de van meg par tubussal ebbol is, szoval felvaltva hasznalom, 1 tubus ilyen, 1 olyan :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

devilcsillu

2019. március 11.

A fogaimat nem fehérítette egy kicsit sem sajnos, pedig bíztam benne, ezért vonok csak le egy csillagot. A többi tulajdonsága rendben van, én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

pappevi1975

2018. november 1.

A régi “kiadás” a nagy kedvencem volt.
Mostanában új összetétellel, picit más tubus-csomagolással vettem.
Meg sem közelíti - számomra - a régit.
Az tényleg fehérré varázsolta a fogalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 1.

A régi “kiadás” a nagy kedvencem volt.
Mostanában új összetétellel, picit más tubus-csomagolással vettem.
Meg sem közelíti - számomra - a régit.
Az tényleg fehérré varázsolta a fogalmat.

zsofi207

2018. május 28.

Olvastam előttem hozzászólókat, hogy nem fehérítette a fogaikat, érdekes, mert én annyi de annyi fajtával próbálkoztam, a drágától az olcsóig és valahogy mégis ez a fogkrém fehérített látványosan! Sokan kérdezték, hogy LED-es fogfehérítőzök-e, de csak egy egyszerű fogkrémet használok napi kétszer elektromos fogkefével és szájvízzel.
Sokat teázom és néha egy finom krémes kávét is megiszok, ezért kellett valami fehérítő hatású.
Lehet a szemcsék benne teszik, vagy én nem tudom..:)) De nálam 5*!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 28.

Lehet a szemcsék benne teszik, vagy én nem tudom..:)) De nálam 5*!

nemethtamara

2017. szeptember 10.

Valamiért mindig ezt a fogkrémet használom, pedig egyáltalán nem fehéríti a fogaimat. Nem csíp. Fogmosás után nem nagyon van frissesség érzet a számban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

larka95

2017. június 19.

Alapjáraton Elmexet használok, néha szoktam kísérletezni. Kipróbáltam, elhasználtam az egész tubust, de a fogaim nem lettek fehérebbek. Nem veszem újra, maradok a jól beváltnál. Azért kap két csillagot, mert nem voltam rá allergiás/érzékeny/kárt nem okozott/íze,állaga, színe normális volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

mackle

2017. március 2.

Legrosszabb fogkrém amit valaha próbáltam. Ha nem tapasztalnám, nem hinném el, hogy egy fogkrém így tud csípni... Lehet, hogy csak én nem vagyok ehhez szokva ( gyengébb fogkrém volt az előbbi ) de iszonyú érzés volt ezt kipróbálni. Bánom, hogy megvettem. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Csibedli

2016. november 17.

A nem natúr termékek közül ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 17.

A nem natúr termékek közül ez a kedvenc.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.

Íz- és illatanyag keverék, az EWG szerint a Fragrance / Parfum összetevő szinonímája.

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.

Cellulózból (legfőbb növényi rost) előállított természetes összetevő, melyet elsősorban sűrítőanyagként és emulzió stabilizálóként használnak a kozmetikumokban.

Methylparaben i I ta I par 0 0