Sisley

Ár:   111 100 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2022. április 22.

Ár:   111 100 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek

Bőröregedést csökkentő nappali arckrém

• 3 szintű védelmet biztosít a bőrnek
  • UV elleni anyagokkal kiszűri a káros UVA/UVB sugarak 90%-át
  • Szabadgyökök elleni védelemmel védi a kollagén és az elasztin rostokat
  • Serkenti a HSP termelést, hogy megvédje a bőrt bármely stressz ellen
  • Javítja a sejt kohézió védelmét
  • Azonnal hidratált, puhább, nedves és energikus bőrt eredményez
  • Napról napra a bőr visszanyeri ragyogó és fiatalos megjelenését

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

senskin

2019. január 23.

Az enyémben nincsen fényvédő, de ugyanez amúgy. Nekem kombinált -zsíros a bőröm, de ez önmagában nem elég még nekem sem. Szerintem szárít kicsit, felkentem direkt magában, kicsit ki is pirosított, de lehúzódott ez később. Szóval önmagában kevés és kell alá tényleg bőven szérum, akár két féle is vagy krém ha valakinek szárazabb a bőre. A krém jó, de sose hittem abban, hogyha valami túlságosan drága az a legjobb. Eddig sem voltak ráncaim, de más olcsóbb krémmel is el lehet érni ezt az eredményt. Semmi olyan összetevője nincsen, ami ennyibe kerülne, mint ami a krémbe bele tettek. Ez a többi Sisley, Meg La praire, La Mer stb. krémekre is igaz. Akárhogy számolom a marketing és a reklám mégiscsak többe kerül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 23.

pmoncsi

2018. szeptember 15.

Az elado hölgy hangsúlyozta, hogy ez alá kell szérum vagy másik krém, és így nekem bevált, este is sima és hidratált a bőröm. Az Uv védelem nem iritált, egy 4 ml minta csak nappalra 2 hétig elég.
Az én bőröm kifejezetten finnyás, ami sokaknak jó az nekem nem és fordítva éz ma nálam jobban bevált mint la prairie caviarja...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Melanie77

2017. május 3.

Évekkel ezelőtt vettem belőle de 35 körül már kevés mint hidratáló krém.
Pár óra alatt nagyon kiszáradtnak éreztem a bőröm tőle.
Szerintem igazából huszonévesekek való, mivel nekem egyszerre többféle arckrémem van otthon, kentem fölé egy LaPrairie krémet is hogy ne legyen kellemetlen a hatása. Sajnos.
A Sisley amúgy sem a kedvenc márkám, bár jók az arckrémei nekem ödémás lett a szemem az egyik szemkörnyék hidratálójától.
Hetekig nem múlt el antibiotikumot kellett szednem.
Valóban tartalmaz növényi illóolajokat de ezek erősen allergének - szerintem- így nem árt az óvatossággal ezzel a márkával.
Az ára vetekszik a La Prairievel sőt itt még ott drágább is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 3.

Évekkel ezelőtt vettem belőle de 35 körül már kevés mint hidratáló krém.
Pár óra alatt nagyon kiszáradtnak éreztem a bőröm tőle.
Hetekig nem múlt el antibiotikumot kellett szednem.
Az ára vetekszik a La Prairievel sőt itt még ott drágább is...

szeliger

2017. április 19.

10 ml minta, tubusos kiszerelésben, kb. három hétre volt elegendő. Fehéres színű krém a Sisley jellegzetes neogranormonos illatával. Az illat a bőr felszínéről gyorsan eltűnik, a krém a bőrre könnyen felvihető, hamar beszívódik. A bőrt jól feltölti, kényelmes, komfortos viselet, egész nap jól hidratál. A Sisley Double Tenseur kiegészítésével a végeredmény nagyon szép, kiválóan lehet rá sminkelni. Eltekintve a horribilis árától semmilyen egyéb kifogást nem tudok felhozni ellene, megvenni nem fogom, de ha bárkitől ajándékba kapnék ilyet, akkor nagyon szívesen kenegetném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 19.

diana35a

2014. január 30.

Nekem az egész Sisley nem jött be, nagyon erősen allergiázálja a bőrt, és tele voltam ragyákkal, bebarnult a bőröm mintha vírus támadta volna meg.
Pár órára hidratál de önmagában szérum nélkül kevés a krém. Inkább huszonéveseknek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Hydrogenated Soybean Oil, Pentylene Glycol

Squalane eo 1 0

A squalene ún. hidrogenizált formája. A kozmetikumokban kiváló hidratáló, bőrpuhító, bőrpuhító, selymes és sima bőrt nyújtó emolliens anyag, mely segít megelőzni a vízhiányt és a transzepidermális vízvesztést (TEWL). Mivel ez a forma kevésébé oxidálódik, mint a squalene, a squalane-t gyakrabban használják a kozmetikumokban. Minden bőrtípus számára hasznos összetevő, aknés bőrre is használható, mi több, az Incidecoder leírása szerint gombás eredetű bőrproblémák, például seborrhea vagy gomba okozta pattanások esetén is jótékony hatással van a bőrre.

Felületaktív anyag, emulgeálószer, tisztítószer. Különösen népszerű összetevő a fényvédőkben, mivel igen gyengéd stabilizáló emulgeálószer és fokozhatja az SPF-védelmet és növelheti a formula vízállóságát. A kozmetikumokban a Potassium Cetyl Phosphate legmagasabb koncentrációja 8,3%, ezt a mennyiséget jellemzően szempillaspirálokban használják.

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.

Bőrjavító (skin conditioning) anyag, mely bőrünkben a sejten kívüli mátrixban is megtalálható, és fontos szerepe van számos fiziológiai folyamat szabályozásában. A bőrben sejtkárosodás (gyulladás, isémia) hatására az adenosine koncentrációja megemelkedik, hogy sejtvédő funkciót biztosítva védjen a szövet károsodásától. Az adenosine állati sebeken való alkalmazása nagymértékben gyorsította  a szövet regenerálódását, az emberi sebeken való használat jelenleg klinikai vizsgálatok alatt áll. Az azonban már most is valószínűnek látszik, hogy az adenosine hatásos gyulladáscsökkentő anyag.

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Gyakran használt emulgeáló hatású segédanyag, amely a kozmetikumokban segíti a víz és az olajos fázisok összekeveredését.

Emulgálószer, melyet a kozmetikumokban az emulzióstabilizáló (nem válnak szét idővel a az egyébként nem keveredő víz és olaj bázisú összetevők) tulajdonsága miatt használnak. Segíti még az oldhatatlan részecskék szép és egyenletes eloszlatását a kozmetikai formulákban.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.