Sisley

Ár:   47 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2015. április 27.

Ár:   47 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Intenzív méregtelenítő éjszakai ápoló

• Rizs peptid kivonattal fokozza a celluláris méregtelenítést, hogy száműzze a sérült fehérjéket
  • Alakor kivonattal harcol az oxidatív stressz ellen
  • Ginkgo Biloba kivonattal felgyorsítja a bőr mikrokeringését
  • Zsálya és rozmaring illóolajokkal megtisztítja a bőrt
  • Nyugodtabb, rugalmasabb, simább, ragyogóbb és megújult arcbőrt ad
  • Tökéletes minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt is
  • Használat: Vigye fel éjszaka az arcra, a nyakra és a dekoltázsra. Használja önmagában, vagy a szokásos éjszakai krém alatt

Hunnor25

2017. április 3.

Alapjaraton szeretem a Sisley termekit,nagyon jo dolgaik vannak,de ezzel a termekkel jol befurodtem. 2x csinaltam meg ezt a 4-5 hetes kurat...es hogy oszinte legyek,semmi valtozast nem tapasztaltam. Volt 1-2 pigmentfoltom,meg egy par jokora meretu porusom, es hat nem sokat kezdett veluk sajnos. Ennyi penzert minimum elvartam volna,hogy valamit kezd a borommel,de sajnos nem. 2 csillagot is csak azert kap,mert jo sokaig eleg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 3.

Klaunak

2017. január 28.

Nagyon kevés elég belőle és mégis nagyon tápláló. Szeretem a nyugtató kellemes illatát. Tényleg napról napra szebb lesz az arcom és az apró pigment foltokat is elhalványítja. Viszont a kúra után pár héttel mintha kicsit vissza állna az eredeti állapot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

szeliger

2015. április 19.

1 ml mintát próbáltam. Először is rémisztően drága, mostanság több márka is kijött hasonló detox hatást ígérő termékkel (pl. Nuxe, amihez ugyan még nem volt szerencsém, de sok jót hallottam róla) sokkal kedvezőbb áron. Sajnos másba nem tudok belekötni, ez egy jó kis krém. A minta miatt a csomagolásról nem tudok hitelesen nyilatkozni, de a pumpás megoldás jónak tűnik. Fehér színű, könnyű állagúnak látszik, ennek ellenére kevés is elég belőle, az 1 ml nekem három napra volt elég. Kellemes, gyógynövényes, a levendulától kissé édeskés illata van, ami már önmagában aromaterápiás hatású, ellazít. Ehhez jön még az a nagyon kényelmes érzés, amit a felvitele után jó pár percig érezni lehet. Olyan, mintha a bőr egy kellemes masszázson esett volna át, nem mondanám bizsergésnek, azt a szintet nem éri el, tényleg csak úgy tudom leírni, hogy az arcbőr dögönyözése után érezni ilyesmit. Nem lett a bőröm másnapra 10 évvel fiatalabb, de szép, egységes felszínt láttam. Azt hiszem, nagy örömmel tudnám használni, ha valahonnan az égből elém pottyanna, de amíg a lottón nem nyerek egy öttalálatos szelvénnyel, addig csak távolról fogom nézegetni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Phospholipids
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.