Sisley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lolita, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. január 8.

Kiszerelés:   7,5 ml
Lelőhely:   Marionnaud, Douglas

Egy szempilla-dúsító és erősítő spirál

• Vitamin peptiddel dúsított ápoló formula
  • Megvastagítja és befedi a szempillákat azonnal fokozva a dús hatást
  • Hosszabb, teltebb és egészségesebb szempillákat ad

szeliger

2017. október 2.

1,5 ml kisebb kiszerelés. Egyáltalán nem győzött meg. A színe szép mélyfekete, ezentúl nem tud semmit, amit egy drogériás spirál ne tudna. Volument egyáltalán nem ad, a kefével nehéz szétválasztani a pillákat, nekem bizony összetapasztja őket, többször kell átfésülgetni, hogy minden pillát befessen. Tartóssága ugyanakkor elég jó, a nap végére sem kopnak meg a szempillák végei.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 2.

Klaunak

2017. április 16.

Én fanatikus Yves Laurent szemspirál használó vagyok hosszú évek óta. Viszont akciós volt ez a spirál és annyi jót írtak róla, hogy gondoltam egy próbát megér, max vissza küldöm. Hát nem fogom vissza küldeni, mert nagyon elégedett vagyok vele. Igaz nem ad olyan drámai hatalmas dús pillákat, de egy nagyon rendezett szépet igen. Hosszít, dúsít, de mégis olyan szép természetesen. Nagyon klassz a kefe kiszerelés és finom gumiból, műanyagból van. Könnyen lehet használni és szépen szét választja a szempillákat és gyorsan szárad. Ha erősebb hatású pillákat szeretnék és újra viszem a rétegeket, akkor sem tapadnak egybe a pillák és nem lesz pókláb hatása. Nem kenődik a nap során, se fel, se le. Szépen fent marad egész nap, nem morzsálódik. Most jó időre maradok ennél a spirálnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Vikcike

2015. július 26.

Szerintem fantasztikus spirál, tényleg az egyik legjobb a kategóriában. Nem drámai a hatás viszont gyönyörűen természetes!! Fésűs keféjét nagyon könnyű használni, szépen hosszít, megemeli a pillákat, nyitja a tekintetet és nem tapaszt. A festék hamar szárad, a csomagolás igényes! Szerintem nem kell ennél több! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Lolita

2013. szeptember 20.

A parfümériában nagyon megfogott a keféje: lelki szemeim előtt már láttam, milyen pillákat fogok vele festeni. Az eladónő látta, mennyire nézegetem, és megjegyezte, hogy szerinte ez a legjobb spirál most a piacon. Hát lesz ami lesz, megvettem. Tényleg ez lenne a legjobb spirál? Nem dúsít, egy picikét hosszít, viszont a pillákat rettenetesen tapasztja. Három csillagnál nem adok neki rosszabbat, mivel elég új, ezért a festék nagyon híg, még várom, hogy sűrűsödjön kicsit. Na meg, lehet, hogy bár tapasztalt spirálhasználó vagyok, talán meg kell tanulnom bánni a keféjével. Még próbálgatom, egyelőre hármas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide
Peptidek: Biotinoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.