Sisley

Ár:   35 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Earl Grey, Módosítva: 2013. február 23.

Ár:   35 000 Ft
Lelőhely:   Marionnaud
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Radikális megoldás kombinált, zsíros és problémás arcbőrre.

Vicus7

2017. október 29.

Először mintát kaptam belőle, mivel többen is megjegyezték milyen szép sima a bőröm így megvettem a krémet. Nekem nagyon bevált, T vonalban zsíros a bőröm, amit szépen mattit, nincs ragacsos érzés felkenés után, gyorsan beszívódik, ezen kívül pedig egyenletessé teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

mate

2016. július 5.

En vhogy nagyobb csodat vartam ettol a kremtol. Az arahoz kepest pedig meg attol is tobbet...Nagyon gyorsan beszivja a borom,de erzem,hogy nem eleg neki. Ugyanakkor kifenyesedik nem sokkal kesobb. Persze,lehet,hogy az alapozo hibaja is,habar az is mattitos.
A szappanjat is hasznalom,ami szinten nem javit a boromon. Olyan semmilyen,azon kivul,hogy szepen tisztit. De ez is csillagaszati osszegbe kerul.
En egyenlore csalodtam a markaban. Probaltam alapozojat,tobbfele parfumjet es a legujabb 100ezer Ft-os kremjet is,de egyikse nyerte el a tetszesem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

vanett

2015. november 26.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Mi több, tényleg igaz, amit sokan zengenek róla! HG és must have Roaccutan-ért kiáltó bőrre. Egy Paula szérumom van éjszakára (azelainsavval meg 2% BHA-val), nappalra viszont nem szeretnék hámlasztót használni. Először mintát kaptam belőle, 5 napos tesztelés után meggyőzött, hogy az ára ellenére (itt 127 euróért adják) elmentem megvásárolni. A legtöbb mattítóval az a bajom, hogy a mattító hatás csak pár napig tart, aztán hozzászokik a bőröm (vagy nem tudom), és már egy kicsit sem mattít, a bőröm pedig a szárítástól elkezd túlkompenzálni, s jó zsíros lesz jó hamar. Több krémet, kúrát, maszkot, szérumot próbáltam már végig, minthogy meg tudjam számolni - a low endtől a high endig-, de ennél jobbat égen, s földön nem találni! Nem tudom, hogy az Isopropyl Palmitate hogyan nem okoz pattanásokat (vagy valahogy ki tudták ütni a komedogén hatását?), de ennél szebb eredményt még egyetlen nappali krém sem tudott produkálni nekem, pedig eléggé csúcsra járattam a kencét. :P Arról nem is beszélve, hogy a pattanások képződése és újra gyulladása ellen is isteni. Nem tervezem leváltani. SOHA. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 26.

umpalumpa

2015. január 28.

Merem állítani, hogy a legjobb szer olajos bőrre. A pattanásokkal nem tudom mit csinál, mert akkoriban nem voltak, mikor rájárhattam. Az ára bőven 25e felett van, még jó, h lehet kapni :)
Szuper cucc!
Kicsit kiegészítem, mert a lényeg maradt le: úgy mattítja a bőrt, h nem szárítja ki, rugalmas, sima marad. Hosszú időre mattít, de nem olyan "porosan". Az összetevők alapján azt mondanám, hogy a pattanásos bőrre is jo hatással van.
Kár, h ennyire húzós az ára, sokkal több sima arcú szaladgálhatna, ha megfizethető lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 28.

Szuper cucc!

Earl Grey

2013. február 16.

Szuper, nagyon hatásos pórusösszehúzó és nem fénylik tőle a bőröm. Emellett kellemes állaga van és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

A tömjén nevű gyanta kivonata, mely csípős, kesernyés izű, melegítő érzetű. A CosIng hivatalos besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), simító, bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint nincsen semmilyen kutatás, ami azt mutatná, hogy a tömjén hasznos a bőrnek.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.