Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Elen, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

"Oltsd bőröd szomjúságát ezzel a krémmel, amelybe tápláló olajokat és vajakat, avokádót, aloe verát és könnyű rózsa- és narancsvirágolaj illatot csempésztünk. Könnyű védőréteget alkot az elemekkel szemben, ideális bármilyen időjárás esetén, és különösen alkalmas a bőr megnyugtatására és rugalmasabbá tételére."

Zita

2020. június 1.

Az elején nagyon bevált, itta magába az arcbőröm. Aztán 1-2 hét után észrevettem, hogy zsíros érzetet hagy maga után, kicsit izzad alatta az arcom és nem szívódik be. Aloe verával és rózsavízzel elkeverve nagyon minimális mennyiséget felkenve elhasználom, mert alapvetően az elején nagyon elégedett voltam vele és pattanásokat nem okozott, viszont a zsíros érzet miatt újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 1.

Mangoka

2019. szeptember 6.

Ronda és büdös, de visszaváltható a doboza és alapvetően jó a bőrömnek, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

hzsvitamin

2018. december 22.

Csodálatos. Aki nincs hozzászokva a természetes illatokhoz, annak a szezámolaj illata kellemetlen lehet, de nekem szinte jóbarátom az illat, annyira asszciálódott már a krém megkönnyebbülést hozó jóságával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

Ez a hidratáló száraz/vízhiányos bőrre ajnálott, amilyen az enyém. Nekem egyáltalán nem büdös, mint ahogy előttem lévők írták, de lehet velem van a baj :D Szerintem a szezámolajat érezni, ami nekem kellemes, s köztudottan hatásos száraz bőr esetén, sőt még UV védelmet is biztosít. Emellett közömbösíti a bőr pórusaiban lerakódó szennyező anyagokat is. Nekem nagyon bevált, bárcsak lenne egy hasonló jó hidratálást biztosító szemkörnyék ápoló krém is. :) S ne feledjétek, állatkísérlet-mentes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Dorkyi

2018. március 22.

Rettenetesen büdös :D Nem rossz kis krém, viszont ő is mint a La Roches Lipikar Baume, pici kis kiütéseket csinált az extrém száraz bőrömön. Mindennapira nem, de időszakos használatra jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Lizimalac

2015. augusztus 6.

Imádomimádomimádom!! Száraz a bőröm, és szuper érzés ezzel a puha krémmel bekenni, nagyon találó a neve, a bőröm beissza magába és puha lesz tőle :) Az illata először nem tetszett, de nagyon a szívemhez nőtt. Meglepődtem, hogy milyen sokáig tart a kis doboz, de kevés kell belőle :) mindenképpen újraveszem, ha egyszer elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

dessy

2015. március 13.

Nekem is száraz a bőröm, amire elvileg ez lenne a jó krém. De mikor viselem, egész nap fénylik tőle az arcom.Egy zsír réteget hagy maga után. Az illata számomra kellemetlen és még drága is hozzá :(
Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

anna25

2014. június 2.

Nagyon sok krémet, köztük drága krémeket is kipróbáltam, és eddig ez vált be. Nagyon száraz a bőröm és vízhiányos. Normál bőrűeknek nem ajánlom, mert tényleg zsíros lesz a bőrük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

gretam17

2014. május 26.

zsíros ,nekem nehéz, csak próbáltam teszterként 2-3alkalommal szerintem ezek extra száraz vagy problémás bőröknek valók nem normál bőrre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

kontrakcio

2014. február 16.

Nemrégóta használom, de eddig bevált. Gazdag, tápláló arckrém, de én direkt ilyet kerestem. Kombinált a bőröm, de jobban szeretem az ilyen krémeket, mert ha nincs megfelelően hidratálva, akkor nagyon élettelennek, fakónak érzem az arcom, és a száraz részek sem túl szépek, főleg ha alapozót is használok. A zsírosabb részekre meg max kevesebbet kenek, na meg ott a púder :) Szerintem elég jól beszívódik. Az illata és a színe kicsit fura, de eddig tetszik a bőrömnek, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.