Lush

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   45 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Elen, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

"Oltsd bőröd szomjúságát ezzel a krémmel, amelybe tápláló olajokat és vajakat, avokádót, aloe verát és könnyű rózsa- és narancsvirágolaj illatot csempésztünk. Könnyű védőréteget alkot az elemekkel szemben, ideális bármilyen időjárás esetén, és különösen alkalmas a bőr megnyugtatására és rugalmasabbá tételére."

Mangoka

2019. szeptember 6.

Ronda és büdös, de visszaváltható a doboza és alapvetően jó a bőrömnek, lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

hzsvitamin

2018. december 22.

Csodálatos. Aki nincs hozzászokva a természetes illatokhoz, annak a szezámolaj illata kellemetlen lehet, de nekem szinte jóbarátom az illat, annyira asszciálódott már a krém megkönnyebbülést hozó jóságával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

Lillaaa90

2018. augusztus 8.

Ez a hidratáló száraz/vízhiányos bőrre ajnálott, amilyen az enyém. Nekem egyáltalán nem büdös, mint ahogy előttem lévők írták, de lehet velem van a baj :D Szerintem a szezámolajat érezni, ami nekem kellemes, s köztudottan hatásos száraz bőr esetén, sőt még UV védelmet is biztosít. Emellett közömbösíti a bőr pórusaiban lerakódó szennyező anyagokat is. Nekem nagyon bevált, bárcsak lenne egy hasonló jó hidratálást biztosító szemkörnyék ápoló krém is. :) S ne feledjétek, állatkísérlet-mentes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Dorkyi

2018. március 22.

Rettenetesen büdös :D Nem rossz kis krém, viszont ő is mint a La Roches Lipikar Baume, pici kis kiütéseket csinált az extrém száraz bőrömön. Mindennapira nem, de időszakos használatra jó lehet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Lizimalac

2015. augusztus 6.

Imádomimádomimádom!! Száraz a bőröm, és szuper érzés ezzel a puha krémmel bekenni, nagyon találó a neve, a bőröm beissza magába és puha lesz tőle :) Az illata először nem tetszett, de nagyon a szívemhez nőtt. Meglepődtem, hogy milyen sokáig tart a kis doboz, de kevés kell belőle :) mindenképpen újraveszem, ha egyszer elfogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

dessy

2015. március 13.

Nekem is száraz a bőröm, amire elvileg ez lenne a jó krém. De mikor viselem, egész nap fénylik tőle az arcom.Egy zsír réteget hagy maga után. Az illata számomra kellemetlen és még drága is hozzá :(
Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Termékmintát kaptam belőle, nem venném meg.

anna25

2014. június 2.

Nagyon sok krémet, köztük drága krémeket is kipróbáltam, és eddig ez vált be. Nagyon száraz a bőröm és vízhiányos. Normál bőrűeknek nem ajánlom, mert tényleg zsíros lesz a bőrük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

gretam17

2014. május 26.

zsíros ,nekem nehéz, csak próbáltam teszterként 2-3alkalommal szerintem ezek extra száraz vagy problémás bőröknek valók nem normál bőrre

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 26.

kontrakcio

2014. február 16.

Nemrégóta használom, de eddig bevált. Gazdag, tápláló arckrém, de én direkt ilyet kerestem. Kombinált a bőröm, de jobban szeretem az ilyen krémeket, mert ha nincs megfelelően hidratálva, akkor nagyon élettelennek, fakónak érzem az arcom, és a száraz részek sem túl szépek, főleg ha alapozót is használok. A zsírosabb részekre meg max kevesebbet kenek, na meg ott a púder :) Szerintem elég jól beszívódik. Az illata és a színe kicsit fura, de eddig tetszik a bőrömnek, úgyhogy megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Mintyss

2012. április 26.

Direkt megbeszéltem az eladóval hogy melyik krémet ajánlja kombinált bőrre. Sajnos engem borzasztóan zsírosított (pedig csak a T-vonalban vagyok rá hajlamos). Alá is izzadtam, úgy éreztem befülled a krém alatt a bőröm, nagyon viaszos érzés volt magamon. A száraz részeket szépen hidratálta, de ennyi pénzért nagyon nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 26.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.