Skinfood

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicatapmancs, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. június 22.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fekete szezámmagos, melegítő hatású maszk. Megnyitja a pórusokat, megtisztítja őket a szennyeződésektől és a bőr selymes és puha lesz. A fekete szezámmag táplálja a bőrt és antioxidánsokban gazdag.

Izar

2016. március 13.

Az illatát szeretem, a színe és állaga túlzottan nem érdekel (de engem nem is zavar), egyébként pedig arcradírnak használom. :-)

Én törölközőnedves bőrre viszem fel, így nem érzem azt, hogy megfulladna alatta a bőröm. A melegítő hatása néha megvan, néha nem, úgy vettem észre, hogy jobban melegít, ha van alatta valami kis nedvesség. A kevés nagy szezámmag darab mellett rengeteg, eszméletlen finomra őrölt szezámszemcse van benne, amiről elsőre nem nagyon érződik, hogy csinál is valamit, de nagyon is csinál. Olyan finom mikrodermabráziót hajt végre a bőrömön, hogy utána nem győzöm tapizni az arcom, és mivel a szemcsék egy sűrű, krémes alapban vannak, így sokkal kevésbé is irritálják a bőrt. (Jó vizes kézzel masszírozzátok, különben tényleg sűrű és kellemetlen lehet!)

Nekem bevált, de kellett 1-2 próba, amíg rájöttem, hogyan érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Nekem bevált, de kellett 1-2 próba, amíg rájöttem, hogyan érdemes használni.

Lyah

2015. október 19.

Hàt, placebó, azt hiszem. Nem nagyon tudom, csinàl-e valamit, de van belőle egy egèsz tègely. Újra nem veszem, ez màr most biztosnak tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 19.

cicatapmancs

2014. július 10.

Ez az első skinfood maszkom amiről nem nagyon tudok jót mondani. Az állaga sűrű és zsíros. Nekem olyan érzésem van, mintha konkrétan zsírt kennék az arcomra. Melegítő hatást nem nagyon érzek, inkább azt, hogy nem tud lélegezni a bőröm, mert annyira nehéz ez a maszk. Fekete szezámmagok vannak benne, egész szemek és őrölt,aprók is. Az illata mogyoróra emlékeztet. A kinézete egyébként nem túl megnyerő, szürkés, trutymós :) Nem nagyon tudok bármilyen pozitív hatásról beszámolni. Puhább tőle a bőröm, de ez csak a zsíros állaga miatt van. Elhasználom, ha már megvettem, meg ugye a tudat, hogy teszek valamit a pórusaim tisztításáért, de biztos, hogy nem fogok belőle újra rendelni.

Végre elfogyott...hidegben, kiszáradt bőrre hatásosabb, de nyáron amikor egyébként is zsírosabb a bőröm nem nagyon vágyok erre a pakolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Yeast Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Hydroxyethyl Urea, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Milk Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületi hártya képző anyag.

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.