Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2016. március 5.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Gyönyörű színösszeállítású natural paletta elsősorban esti sminkek elkészítéséhez, de természetesen igénytől függően bármilyen makeup elkészítésére alkalmas. Gazdagon pigmentált elsősorban fényes és néhány matt árnyalatot tartalmaz. A fülledt bézs, a barnák és árnyalatai, a csillogó arany és bronz dominálnak. Füstös smink elkészítésére is nagyon jól kihasználható. Mindennapi és alkalmi smink elkészítésére is kitűnő választás. Minden bőrszínhez alkalmazható.

schnau.adelle

2019. április 23.

A színek tökéletesek, tartós, jól pigmentált. Hétköznapra, de akár buliba is megállja a helyét. Abszolút jól kihasználható paletta, megéri az árát. :) Ajánlom mindenkinek. Drogériás viszonylatban a legjobbak, müllerekben lehet beszerezni .....3500 Ft körül mozog az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 23.

browning

2019. január 7.

Nagyon szép paletta és nagyon jól lehet vele dolgozni. - Valamiért a színeit nem sikerül kihasználnom rendesen, amit eléggé bánok, kissé olyan egyformák... A minősége nagyon jó, nem irritálja a szemem, nem könnyezek tőle, gyönyörű, finoman krémesek a színek. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

pnkvln

2018. december 14.

Örök kedvenc a paletta, főleg a rosegold és az arany színek miatt. Tökéletesen lehet őket keverni, javítani és építeni is anélkül hogy elcsúszna! Egész nap áll, tartós és nagyon szép! Ajánlom először ezt felvinni és csak azután az alapozót, mivel nagyon minimálisan hullik ha felviszem, de ezt leszámítva csodás paletta. A hozzátartozó kis aplikátort sosem használtam, én inkább az ecsetre esküszöm, de ezt leszámítva maximálisan megéri az árát! Évekig csodás társam lesz, már 2 éve használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 14.

Elaine

2018. december 10.

Egyik barátnőmnek vettem egyszer ajándékba ezt a palettát, de amint megláttam, milyen szép sminkeket tud magának vele készíteni, rögtön vettem magamnak is egyet. Nagyon szép színei vannak, mind mindennapi, mind elegánsabb sminket is lehet vele csinálni, nem porzik, nagyon pigmentált és tartós. A Sleekben sose csalódtam, nagyon jó sminkpalettái vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

nikiam97488

2018. november 15.

A nagybetűs szerelem , így tudnám leírni ezt a palettát . Szép nagy tükör, gyönyörű pigmentált színek. Könnyen lehet vele dolgozni, csak minimálisan porzik, a színek jól keverhetőek , kombinálhatóak. Abszolút minden alkalomra el tudom képzelni. A doboz sem gagyi, a színek nagyon sok használatra elegendőek. Mindenképp érdemes beruházni rá, igazi must have.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Ditti79

2018. szeptember 7.

Az itteni vélemények alapján döntöttem úgy,hogy kell nekem egy sleek paletta és ennek a színei tetszettek a legjobban.Nagyon jól pigmentált,nem porzik és szerintem az ára sem vészes.Mindennapi sminkhez használom,nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Pocopanna

2018. július 24.

Az első Sleek palettám. A müllerben jutottam hozzá, mikor akció volt.
Azóta szinte mindig használom, imádom a színeit, gyönyörűek és a hatalmas teli tükör nagyon praktikus.
Más Sleek palettát is szeretnék beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Az első Sleek palettám. A müllerben jutottam hozzá, mikor akció volt.
Más Sleek palettát is szeretnék beszerezni.

ppetruc

2018. július 22.

Az első Sleek palettám volt, és a lehető legjobb választás. Csodálatosan szép színek, kifogástalan pigmentáltság, hatalmas szerelem! Számomra ezerszer jobban bevált, mint pl a Maybelline - The nudes paletta, ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

anna21

2018. július 10.

Nagyon tartottam attól, hogy nem fogom tudni rendesen kihasználni a palettát, mivel ránézésre több hasonló szín is volt, de tévedtem. Nagyon szép színek vannak benne, van ami nagyon különlegesen fénylik, szinte irizál. pigmentáltság nem rossz, a világosabb színek kicsit gyengébbek. Tökéletes paletta hétköznapra de akár alkalmakra is. Nagyon pozitívan csalódtam, árban nagyon nagyon jó, minőségi termék, sőt a csomagolás is tökjó strapabíró, nem gagyi!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

poisonvert

2018. július 5.

Zseniális. Tökéletesen pigmentált, tartós, remekül építhető színek - nem mellesleg az összes színt imádom.
A visszafogottabb árnyalatokat használom a hétköznapokon, de egy bulisminknek is tökéletesen megállja a helyét.
Ár/érték arányban is első helyen van nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

Ár/érték arányban is első helyen van nálam.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.