Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

Sleek Au Naturel i-Divine Palette - új
Ár: 2000 + posta , Eladó: Timmon
Állapot: Új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (685 Ft)
Ár: 1500 ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan , Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta

Lina1105

2020. január 9.

Nagyon akartam szeretni, de nem megy... utálom a barnát! Azt gondoltam egy jó kis nude palettával, amiben világos és sötét színek is vannak, teszek még egy próbát, hátha...de nem...porzik, halvány és a színek egyáltalán nem olyanok feltéve mint a palettában...főleg a világosak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

HHH97

2019. május 25.

A sok jó vélemény alapján vettem meg, de én megbántam. A színek egyáltalán nem pigmentáltak, alig látszik belőlük valami. Igaz, az nem a paletta hibája, de valahogy egyik árnyalat sem megy az arcomhoz, pedig a nude színekkel nem szokott problémám lenni. Nincs benne egyetlen olyan festék sem, amiért azt mondanám, hogy ne kuka legyen, hanem megtartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Tabita

2019. március 16.

Abszolút csalódott vagyok, még azt a 2 ezer valamennyi forintot sem érte meg. A színek szépek - a palettában, de már az ujjamon is alig látszik, mikor belenyúlok, hát még a szemen.....nulla pigmentáltság. A világos színeket basic színként használom, a sötétebb színek, nos, kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 16.

naiyah

2019. február 27.

imádom, pigmentált és tartós, a színek is szépek benne

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

imádom, pigmentált és tartós, a színek is szépek benne

Anett44

2018. december 29.

Én nagyon szeretem a sleek palettáit, gyönyörű színek vannak benne és jól el lehet őket dolgozni, illetve nem porzik. Hétköznapokra ez a kedvenc palettám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

tsolya

2018. december 26.

Nagyon régóta szemezgettem a Sleek palettáival. Netes képek alapján egy másik palettába szerettem bele. Élőben látva a színeket azonban még is ezt hoztam el. Alapvetően természetes színeket használok így a hétköznapokra. Ebből a szempontból tökéletes. A színek nagyon szépen pigmentáltak, szemen megkülönböztethetőek a világosabb színek is. Szemhéjalappal vagy korrektorral nekem kibír egy átlagos napot. Könnyű vele dolgozni, nem potyog le a szemem alá. Szépen elsatírozhatóak a színek. Ez az első Sleek palettám, de biztos, hogy beszerzek többet is ha úgy adódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 26.

mspiggy

2018. november 18.

Én tényleg nagyon akartam szeretni ezt a palettát. Ez az első igazi, minőségi palettám. És biztos benne van a pakliban, hogy béna vagyok, de nekem közel sem elég pigmentált. Sok szép szín van benne, de nem tudom igazán kombinálni őket, mert ha megpróbálom összesimítani őket a halványabb szín szinte eltűnik. Sokkal többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Lina14

2018. november 10.

nagyon jó mindennapi paletta, ami hidegebb tónusú. nem porol annyira, könnyen kezelhető és eédolgzható színek. ár-érték arányban az egyik legjobb paletta amit a drogériából próbáltam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

Valentine

2018. október 14.

Sok jó véleményt olvastam a Sleek palettáiról. Amikor végre Müllerben is kapható lett, sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Aztán rászántam magam.
Ez az első Sleek palettám. Már vagy 3/4 éve gyűröm. :)
A felső sorban található színek nagyon jól használhatóak hétköznapra. Az alsó és felső sor színeit pedig jól lehet kombinálni. A kedvenc kombinációm: nougat, cappuchino, moss. :)
A színek jól tartanak. Kissé porzik, és nem annyira pigmentált. Ez engem viszont egyáltalán nem zavar. Pont megfelelő.
Az aplikátort egyáltalán nem használom, mert nem szeretem az ilyen jellegűeket. Én inkább ecset párti vagyok.
A műanyag tartó kialakítása nagyon jó. Könnyen nyílik. Hasznos a tükör. Napi használat mellett nem tört szét. Sokat utazom és viszem magammal. Papírdobozba vissza szoktam tenni. Eddig jól bírja.
Nagy bánatom, hogy mivel szemöldök alá és szemzúgba sokat használom a nougat színt, ezért ez már szinte el is fogyott.
Természetesen vannak sokkal jobban pigmentált, és tartósabb paletták is. Nyilván magasabb áron főleg.
Számomra ár-érték arányban megfelelő. Nagyon szívesen használom. Tőlem megkapja az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 14.

Ez az első Sleek palettám. Már vagy 3/4 éve gyűröm. :)

vivitrius

2018. október 13.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

Update: Megérkezett :) Gyönyörű színei vannak :) Úgy látom, hogy a tükörhöz közelebbi felső sor a hétköznapokra tökéletes lesz, a sötétebb, alsó meg szemöldökpornak meg bulis árnyékolásnak lesz kiváló :) Végre egy paletta, amiben több a matt, habár gyakorlatban nekem a fényes jobban áll ;) Szabin vagyok, szóval no makeup, de jövőhéttől....hűűű...indul a mandula :D

Update2: Azon kaptam magam, hogy folyamatosan érte nyúlok, pedig eredetileg az enchanted forest-et vettem előbb a színek miatt. A sötétebb színek nekem nagyon sötétek és a csillámok valamiért potyognak az ecsetről. Az egész paletta szuper pigmentált és nekem rengeteg a mennyiség is. Szerintem életem végéig kiszolgál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.