KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. október 29.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A paletta a Nude kollekció része. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket. A 12 színből 4 fényes, 8 pedig matt szín.

1500 Ft - Sleek Au Naturel i-Divine Palette
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: Fincsodrett
Állapot: keveset használt, Helyszín: Sülysáp, fizetés: posta, személyesen Sülysápon, személyesen egyéni megbeszélés esetén Budapesten (ritkán járok Bp-re)
Ár: 1500 Ft+posta , Eladó: dcneverland01
Állapot: Pàrszor hasznàlt, Helyszín: Pècs, fizetés: Posta, szemèlyes àtvètel

Valentine

2018. október 14.

Sok jó véleményt olvastam a Sleek palettáiról. Amikor végre Müllerben is kapható lett, sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e. Aztán rászántam magam.
Ez az első Sleek palettám. Már vagy 3/4 éve gyűröm. :)
A felső sorban található színek nagyon jól használhatóak hétköznapra. Az alsó és felső sor színeit pedig jól lehet kombinálni. A kedvenc kombinációm: nougat, cappuchino, moss. :)
A színek jól tartanak. Kissé porzik, és nem annyira pigmentált. Ez engem viszont egyáltalán nem zavar. Pont megfelelő.
Az aplikátort egyáltalán nem használom, mert nem szeretem az ilyen jellegűeket. Én inkább ecset párti vagyok.
A műanyag tartó kialakítása nagyon jó. Könnyen nyílik. Hasznos a tükör. Napi használat mellett nem tört szét. Sokat utazom és viszem magammal. Papírdobozba vissza szoktam tenni. Eddig jól bírja.
Nagy bánatom, hogy mivel szemöldök alá és szemzúgba sokat használom a nougat színt, ezért ez már szinte el is fogyott.
Természetesen vannak sokkal jobban pigmentált, és tartósabb paletták is. Nyilván magasabb áron főleg.
Számomra ár-érték arányban megfelelő. Nagyon szívesen használom. Tőlem megkapja az 5*-ot. :)

Valentine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Ez az első Sleek palettám. Már vagy 3/4 éve gyűröm. :)

vivitrius

2018. október 13.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

Update: Megérkezett :) Gyönyörű színei vannak :) Úgy látom, hogy a tükörhöz közelebbi felső sor a hétköznapokra tökéletes lesz, a sötétebb, alsó meg szemöldökpornak meg bulis árnyékolásnak lesz kiváló :) Végre egy paletta, amiben több a matt, habár gyakorlatban nekem a fényes jobban áll ;) Szabin vagyok, szóval no makeup, de jövőhéttől....hűűű...indul a mandula :D

Update2: Azon kaptam magam, hogy folyamatosan érte nyúlok, pedig eredetileg az enchanted forest-et vettem előbb a színek miatt. A sötétebb színek nekem nagyon sötétek és a csillámok valamiért potyognak az ecsetről. Az egész paletta szuper pigmentált és nekem rengeteg a mennyiség is. Szerintem életem végéig kiszolgál.

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Most rendeltem meg Pinkpandáról. Elméletileg hétfőn érkezik :) Meglátjuk :)

Edit68

2018. augusztus 8.

Csalódás. Sem a színek, sem a tartósság nem üti meg a mércét. Inkább beszereztem az MR flowless palettát, azzal teljesen elégedett vagyok.

Edit68
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Tincs

2018. február 17.

Nagyon szeretem és sokáig kitart. Nedves ecsettel is lehet használni. Ha épp kifogyott a tusom, akkor a fekete szint használtam vizes vágott ecsettel, és egész nap a helyén maradt. Szerintem jó a pigmentációjuk, bár lehet rajtuk erősíteni egy jó szemhéjalappal.

Tincs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

aesthete

2018. február 11.

Régóta vágytam már egy Sleek palettára, eredetileg az Oh So Special-re fájt a fogam, viszont akkor nem lehetett kapni, így került a választásom erre. Vegyesek az érzéseim, mivel vannak benne nagyon szép színek, amiket ki lehet használni a mindennapokban, viszont vannak olyan színek is, amik egyáltalán nem pigmentálnak. Mióta több palettát is beszereztem nem is nyúlok már ezután, viszont palettákból sosem elég, így lehet később a márka többi palettáját is kipróbálom.

aesthete
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

tsolya

2018. január 6.

Nagyon régóta szemezgettem a Sleek palettáival. Netes képek alapján egy másik palettába szerettem bele. Élőben látva a színeket azonban még is ezt hoztam el. Alapvetően természetes színeket használok így a hétköznapokra. Ebből a szempontból tökéletes. A színek nagyon szépen pigmentáltak, szemen megkülönböztethetőek a világosabb színek is. Szemhéjalappal vagy korrektorral nekem kibír egy átlagos napot. Könnyű vele dolgozni, nem potyog le a szemem alá. Szépen elsatírozhatóak a színek. Ez az első Sleek palettám, de biztos, hogy beszerzek többet is ha úgy adódik.

tsolya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

lucintaa

2017. december 29.

Régi vágyam volt már egy Sleek paletta, így karácsony előtt meg is leptem magam vele. Azért erre esett a választásom, mert alapból a natúr színek kedvelője vagyok, és mert a munkahelyemen,illetve nappali kiruccanásom kívül máshova nem járogatok el.
Nem csalódtam. Meseszépek a színek, jól pigmentáltak, és tökéletes hétköznapi sminket lehet vele készíteni. Mostanában ő hozzá nyúlok csak. Ha elutazok, akkor valszeg ő lesz a paletta, amit magammal viszek.
Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Szerintem beszerzek még más hozzá hasonló Sleek palettát is. :)

m.adri

2017. december 21.

Az alsó sor fényes színei gyönyörűek és tartósak, viszont a felső sorban található mattok, egyáltalán nem pigmentáltak, primerrel sem látszanak, használhatatlan :(

m.adri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Black Fairy

2017. november 7.

Nekem egyre gyanúsabb, hogy különböző sorozatok különböző minőségűek, mert az enyém kitűnő! A csomagolása strapabíró (pedig én mindent elejtek, eltörök, tönkreteszek), utaztatható, nem esik szét, nem engedett el benne a ragasztó (jártam már így drágább termékeknél) és a benne lévő termékek minősége is kifogásolhatatlan...
A színek elsőre "unalmasnak" tűntek - nem kedvelem a természetes színeket - viszont szemhéjon szépen megkülönböztethetőek egymástól a világos színek is....Bár tény, hogy nem épp erős színek, szerintem pont annyira pigmentáltak, amennyire elvárható tőlük - legalábbis rajtam mindenképp. A sötét színek viszont nagyon szépen pigmentáltak, intenzívek. Nem porolnak, nem peregnek, nagyon kényelmes minddel dolgozni, a tartósságuk megfelelő előkészülettel remek (az én szemhéjam félig rejtett, zsírosodásra hajlamos és idő előtti szemráncaim vannak, szóval ami rajtam kibír hat órát, az a termék már remek). Van vagy két árnyalat, amit nem tudok kihasználni az én bőrtónusomhoz, viszont a többiért megérte megvenni így is úgy érzem.

A termék ár-minőség aránya szerintem teljesen korrekt, elégedett vagyok a minőségével és a színekkel is, az egyetlen oka, hogy nem ez lesz "életem palettája", hogy nem igazán kedvelem a természetes színeket...

Black Fairy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

nefi02

2017. október 30.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval. Hihetetlen, hogy ennyi véleményből ilyen jó értékelést kap ez a termék! Megvettem, mivel tudom, vannak jó Sleek paletták. Na ez nem az...Ilyen minőségű terméket szégyen a polcra tenni, egyáltalán semmi pigmentáltsága nincs konkrét pénzkidobás. :((

nefi02
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.