Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szisz5, Módosítva: 2015. április 10.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

2015-ös tavaszi limitált kiadás

silver

2019. január 12.

Sok Sleek palettám van, és szemmel szoktam tartani a zsibit, hátha rábukkanok egy-egy régebbi limitált darabra, így egy kedves krémmániázótól vettem meg ezt a palettát. Igen meg vagyok elégedve vele.

A matt citromsárga és narancs színek minősége lepett meg legjobban - arra számítottam, gyenge láncszemek lesznek, de épp ellenkezőleg.
A matt menta, piszkoszöld és szürke is remekül teljesítenek.
A fényes árnyalatok felhozatala is tetszik, van arany, barack és egy jeges szín is.
A sötétbarna sajnos nem olyan, mint amire számítottam, inkább szürkés és nem túl erősen pigmentált; illetve a sötétkék sem túl intenzív, nem nagyon lehet építeni, és potyog.
Van egy bőrszínű árnyalat is, amiről először azt hittem, szörnyen gyengén pigmentált, de ez csak azért tűnt így, mert nagyon hasonló a bőrszínemhez: valójában szuperül lehet satírozni és a széleket finomítani vele.
Az egyetlen szín, amivel egyáltalán nem vagyok melegégedve, az a matt halványlila, ugyanis sajnos ez alig látszódik a bőrömön (nehezen tudom eldönteni, hogy azért, mert nagyon közel áll a bőrtónusomhoz, vagy simán rosszul pigmentált, de hajlok az utóbbi felé).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

A matt menta, piszkoszöld és szürke is remekül teljesítenek.

Anheszenamon

2018. augusztus 22.

Ahogy a többi Sleek paletta, úgy ez is jó minőségű és szép színekkel van telepakolva. Aztán úgy alakult, hogy nem sokáig volt a birtokomban, pár smink készítése után el is adtam. A színek alappal nagyon tartósak, pigmentáltak, szóval nem tudok rá rosszat mondani. Nem tudtam úgy kihasználni, mint ahogy gondoltam. De most is azt mondom, hogy a Sleek paletták nagyon megérik az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Ginnie01

2017. február 8.

Imádom a színeit és még tartósak is,szinte az összes szín nagyon pigmentált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Imádom a színeit és még tartósak is,szinte az összes szín nagyon pigmentált :)

fritz.aniko

2016. szeptember 22.

Először azt gondolná az ember, hogy a színei miatt nem mindennapos használatra van kitalálva.
Mégis talán ez a leggyakrabban használt sleek palettám. A sárgás, narancsos, fényes, arányszínű árnyalatok nagyon szépek.
A két türkizkék árnyalat nagyon szépen pigmentált.

Ami problémás vele: az alsó sorban a második -barnás - árnyalat és a harmadik - lilás - árnyalat világos bőrön nagyon halovány, így gyakorlatilag hasznavehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

A két türkizkék árnyalat nagyon szépen pigmentált.

Villango

2016. február 3.

Boldog tulaja lettem Palotaizs jóvoltából :) hát eszméletlenül gyönyörű, nem gondoltam volna hogy kenek magamra valaha ilyen vibráló szineket, de ha máshol nem, a tengerpartra és a tengerre jó lesz!!! :)
Ő a 2. sleek palettám, bár én alapozóval használom őket, de még alap nélkül is iszonyú tartósan fenn maradnak, a minőségével nagyon elégedett vagyok.
A pigmentáltságuk is több mint professzionális, imádom a kis asztalkámnál a tükör előtt felnyitni, és gondolkozni melyiket kenjem fel. :) Egy élmény, sőőőt, egy álom vele a sminkelés.
Alig várom hogy kipróbáljak mást is a sleek-től. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

Alig várom hogy kipróbáljak mást is a sleek-től. ;)

eszter937

2015. november 18.

Én szeretem ezt a palettát is. Nem ez a kedvencem, de nem tudok róla rosszat írni! Szerintem a színeit is jól lehet kombinálni egymással, tartós, jó árban!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 18.

vadvirag919

2015. június 21.

Ez az első Sleek palettám. A csomagolása és a szokatlan színei fogtak meg. Igazából eme paletta alapján nem sikerült megértenem az általános lelkesedést a Sleek iránt... Szép, ámde (1-2 kivételtől eltekintve) alacsonyan pigmentált színek. Nyilván megfelelő alappal többet ki lehet hozni belőle, és talán pont így hordhatóak utcán is ezek a színek, de én személy szerint többet vártam. Krémes állagú, könnyen kezelhető palettát vártam, ehelyett inkább krétaporra emlékeztető, építgetést igénylő színeket kaptam. Szeretném szeretni, de nem megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 21.

vtina85

2015. június 13.

Amikor először megláttam ezt a palettát, rögtön tudtam, hogy szükségem van ilyen szuper nyári árnyalatokra. Mióta megvan már elég sokat használtam, különösen az alsó sor matt színeit szeretem nagyon. De az összes közül 8-9 árnyalatot biztosan fogok használni, ami egész jó arány. A felső sorban található második szín (San Antonio), ami egy csillámos barack árnyalat volt számomra a legnagyobb csalódás a palettában, mert nem tetszik, hogy viszonylag nagy csillámokat tartalmaz, amik hajlamosak a potyogásra. Összességében szerintem ez egy nagyon jól összeválogatott és egymással jól kombinálható színeket tartalmazó kis nyári paletta. Bőven megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

negiluy

2015. május 29.

Ez a paletta maga a nyár. Csodaszép, élénk, szuperül pigmentált színek. Jó, talán a pasztell lila kicsit gyenge, de a többi 100%-os nálam. Ez a negyedik Sleek palettám, mit mondjak, most sem kellett csalódnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.