Sleek

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: sky, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   Müller

Kétvégű professzionális szemöldök igazító eszköz, melynek egyik vége egy hajlított ék alakú innovatív, kalligráf vonalak húzására alkalmas, csavarható festékhegy, a másik vége pedig egy szintén nagyon jól megtervezett (nem hagyományosan vastag) vékony, nagyon precíz, professzionális keféjű fésű, mellyel géleket is jól el lehet dolgozni a szemöldökön.

Az innovatív kalligráf heggyel vékony és vastag vonal is egyaránt húzható. Gazdagon krémes textúrájú, erősen pigmentált festékformula természetes matt finish-el. Az egyedülálló szögletes festékhegy lehetővé teszi a különböző vonalvastagságok húzását, ill. azok feltöltését.

Sleek Eyebrow Stylist medium brown
Ár: 1000 , Eladó: Mufurcka
Állapot: 2 hónapot használt, 1.5 cm heggyel, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxi vagy p maradó
Ár: 1000 Ft , Eladó: Bonnieoo7
Állapot: 2-szer próbált , Helyszín: Budapest, Blaha Lujza tér , fizetés: Személyes átvétel

rrrreka

2019. március 25.

A kialakítása nagyon jó, a ceruza formája is nagyon kedvező, könnyen lehet vele szép vonalakat húzni, de nekem egyáltalán nem volt tartós, és nagyon hanar el is fogyott pedig nem használtam túl sűrűn. Ha tartósabb lenne, jobban megérné, de így... sokkal jobbak vannak olcsóbban :(
A kialakítás miatt azért jár a 3*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

A kialakítás miatt azért jár a 3*

claudia.nyilas

2018. április 23.

ABH pomédék mellé vettem próba képpen. Kiváncsi voltam, hogy mondjuk egy Brow wiz-hez képest hogyan teljsít. Nagyon kevés színválaszték (egész pontosan 3), én a mediumot vettem meg, de meleg napokon, elpárolog a szemöldökről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

poisonvert

2018. április 17.

Nagyjából 4-5 éve keresgélek a tökéletes árnyalatú és állagú szemöldökceruza után. A legtöbbel az volt a gondom, hogy zsíros érzetet hagytak maguk után, túl fényesek és természetellenesek voltak.
NA DE EZ! Tökéletesen passzol a hajam színéhez, a ferde és vékony ceruzafej miatt könnyű a felvitele, ráadásul hajmosás alatt is fent marad (teszteltem).
Amióta megtaláltam, csak ezt használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

Amióta megtaláltam, csak ezt használom!

ludri97

2018. január 4.

Hat ez valami zsenialis. Tokeletesen megy a hajam szinehez is. A legsotetebbet vettem. Csudi jo a ceruza formaja is es a kefe is tetszik. Megerte!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Powderpuff Girl

2017. október 5.

Rosszat nem tudok róla írni, de mégsem lettünk nagy barátok. A csomagolása tartós, nem pattant szét a csavarós rész, nem törtem el a kupakot, a kefe formájú vége lehetne egy kicsit kisebb. Megfelelő a keménysége (icipicit talán a puhább, mint amennyire kéne), természetes hatást lehet elérni vele. A tartósságával nem vagyok megelégedve, mert egy munkanap végére eltűnik a szemöldököm kikopott/pótolt részeiről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Elizabeth86

2017. szeptember 25.

Nagyon jó a ceruza formája, az állaga,viszont kevés a szín amiből lehet választani. Nem a legtartósabb, nyáron "elmászik". Zsíros bőrön nem a legideálisabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

agnes0makeupfan

2017. április 15.

Valami szuper.
Nagyon régóta kerestem az ilyen alakú szemöldök ceruzát, mert mindig ebayről kellett rendelnem. Ez ugyanolyan jól használható így elégedett vagyok - mondjuk az fáj, hogy 5-ször annyiba kerül. A világos és középső színeket szoktam használni, a kettőt együtt - én így tudtam a legtermészetesebb hatást elérni. Sosem volt probléma a tartóssággal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Valami szuper.

0bikbik0

2017. március 11.

Vörös hajamhoz megtaláltam az ár/használatóság arányban most a legmegfelelőbbnek gondolt szemöldökcuccot.
Formája miatt könnyű használni, pontos vonalakat lehet vele készíteni (a por állagú szemöldökfestékeket is nagyon szeretem, de reggel, félálomban azokkal elvékonyodó, szép vonalat húzni kicsit macerásabb...).
Keféje meglepően sűrű, van értelme használni, mert tényleg szépen rendberakja a szemöldök elkóborolt szálait.
Színe nekem tökéletes, szépen építhető, közepestől erősig.
Nem csúszik, nem mászik. Kellően puha, hogy ne kelljen vele küzdeni, és gyilkolni a bőrt egy-egy vonalért, de annyira azért nem, hogy mindenhova kenődjön.
Mivel régen használtam már ceruzát, nem tudom a többi ceruza milyen időszakra elég napi használat mellett, a porokhoz képest viszont tényleg hamar elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

Színe nekem tökéletes, szépen építhető, közepestől erősig.

Zember

2017. február 3.

A medium brown árnyalatot vettem meg, ami meglepetésemre egy inkább vöröses-barnás tónusú ceruza, így nem igazán passzolt a középbarna hajamhoz.
Lényegében jól pigmentált, és tartós, könnyű kezelni. Ami viszont negatívum, hogy alig 1 hónap alatt elfogyott és ennyi pénzért nagyon sokallom.
Kicsit jobbra számítottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

Kicsit jobbra számítottam.

danna113

2017. január 29.

Végre egy olyan tekerhető szemöldök ceruza ami meleg tónusú *hurráhurráhurrá*. Sajnos a vöröses hennázott hajamhoz nagyon nehéz ilyet találni, de a 'medium' nekem tökéletes. Meleg közép barna, vöröses tónussal. A csomagolás nekem bejön, bár lehetne kicsit feltűnőbb a felirat, hogy jobban meg lehessen különböztetni a két véget, de ez legyen a legkisebb gond. A kefe nekem kicsit rövid, nem annyira kėnyelmes de jól használható azért. A festék maga pont jól pigmentált, építhető, marha könnyű használni, kicsit lehetne waxosabb, de így is teljesen jó. Tartósságát nagyon jó, egész nap szépen tart, nem halványul, nem mászik el (bár én mellé mindig használok színezett spirálos gélt is). A formája háromszög, ami ötletnek jó, viszont szerintem lehetne egy kicsit vékonyabb, mert az én ritkás vékony szemöldököm végét nehéz vele precízen eldolgozni. Sajnos nagyon könnyen törik, kb egy méterről lejtettem a szönyegre és eltört, ami miatt elég mérges voltam, de végül is tudom ugyanúgy használni, szóval nem lett nagyobb gond. Az ára szerintem teljesen baráti és nem is fogy annyira gyorsan, mint amire számítottam így abszolút a költséghatėkony kategória. Nagyon ajánlom és szerintem én is újra fogom venni, ha elfogy mert nagyon megkönnyítette a reggelimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Isopropyl Myristate
Illatanyagok: Isopropyl Myristate