Sleek

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: monacska26, Módosítva: 2015. július 27.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A 2015-ös limitált Nautical Collection szemhéjpúder palettája.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Creme Brulee

2017. január 29.

Senki nem írt még róla? Pedig az egyik legjobb Sleek paletta, és ezt úgy mondom hogy van összehasonlítási alapom, mert több mint 10 db-al büszkélkedhetek már. Rögtön a kupac tetejére került, és nem csak az újdonság varázsa miatt, hanem mert nagyon-nagyon jól kihasználható. Először is olyan semleges színek vannak benne, amik szerintem mindenkinek jól állnak, szőkének, barnának, vörösnek... A barnás színek, tökéletesek nude sminkhez, míg a többivel nagyon jól fel lehet dobni az unalmas hétköznapokat. Én személy szerint a kékekkel még ismerkedési fázisban vagyok (nekem ők kívül vannak a komfortzónámon, de tudom, hogy egyébként sokan szeretik az ilyeneket), viszont teal-ek (képen 2 jobb felső), első pillantásra kedvencek lettek, pedig korábban hasonlót sem használtam, és így nem is volt a gyűjteményemben ilyesmi. Egyedül talán a feketét hiányolom belőle, mert nekem az alapdarab, és így muszáj másik palettát is igénybe vegyek hozzá sminkeléskor. A Force of nature, és a Respect/Supreme páros mellé bekerült nálam a dobogóra.
Limitált kiadás, szóval mindenkit csak buzdítani tudok a mielőbbi beszerzésére.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 29.

Limitált kiadás, szóval mindenkit csak buzdítani tudok a mielőbbi beszerzésére.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.