Sleek

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. március 25.

Kiszerelés:   4,2 g
Lelőhely:   Müller

2-féle árnyalatú korrektort és egy fixálópúdert tartalmazó készlet. SPF 15 fényvédőt tartalmaz.

5 színárnyaltban megrendelhető a Sleek honalpjáról.

marryjane

2018. május 18.

Szeretem. Mindent tud amit kell, a színek is jók. A púdere gagyi, beül. Erre transzpalens púdert használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

hulcsi

2017. december 29.

Kifejezetten jó. Újravettem. 1-es árnyalat a világos bőrhöz szuper. Jól fed, nem szárít, nem ül meg a ráncokban. Hétköznapra tökéletes. Krémes szuper állag...nekem bejött

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 29.

Cat21

2017. október 20.

Elégedett vagyok vele, jó a textúrája és a fedése.
A Catrice korrektoromat váltottam le erre és megérte, kicsit drágább de jobban tudom használni.
A sárgásabb árnyalat jó a szem alá, a rózsaszínesebb a bőrhibákra. és van hozzá fixáló por is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

Elégedett vagyok vele, jó a textúrája és a fedése.

Eple

2017. június 26.

Szeretem ezt a márkát és ez a korrektor egy csoda! A csomagolása gyönyörű, elegáns a korrektor állaga nagyon jó. Én a legvilágosabb árnyalatot a szemem alá használom és ami számomra hatalmas pont hogy nem ül bele a "nem létezendő" ráncocskákba. A középsőt a bőrhibákra szoktam használni (amikor van) a végén porral fixálom. Amikor bőrhibára használom nagyon csodálkoztam felvitelnél mivel olyan hatása van mintha semmit se tettem volna de mégis megfelelően fed.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 26.

tika

2016. február 15.

Kezdésnek, "tanuláshoz" teljesen jól használható korrektor. Kézzel vagy ecsettel is használtam. Ha nagyon fáradt voltam, már kevés volt, de egész jó a fedése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

timeej

2016. február 1.

Miután a NYX korrektorom elfogyott, erre esett a választásom. Elégedett vagyok vele, kellemes a textúrája és a hozzá tartózó fixáló is jó, helyén tart mindent. Jó a fedése, szem alatti részen csak ezt használom.
Amikor viszont megérkezett hozzám, eléggé csalódott voltam: nagyon kicsi kiszerelésű, ennyi pénzért dupla mennyiséget is adhatnának. Kíváncsi leszek mennyi ideig lesz elég... Eddig 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

linszu

2015. április 27.

Sajnálom, hogy nem vagyok erről a palettáról jó véleménnyel, pedig eleinte a Sleek termékeiért odáig voltam. De az átlagvélemény alapján úgy látom, sokaknak jól bevált. Az két krém közül az egyik túl hamar száradt, így darabosodott a bőrömön, a másik pont az ellentét, kenődött jobbra-balra, nem tudtam egy helyen tartani. Nekem tényleg teljesen használhatatlan volt, bár lehet, hogy csak a helyes technikára kellett volna rájönnöm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 27.

Rittus89

2015. április 6.

Megéri az árát, elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Megéri az árát, elégedett vagyok

miss3rdward

2015. február 5.

A 02-es palettát használom, pattanások, hegek és különböző bőrhibák eltüntetésére tökéletes ÉS tartós is! A szemem alatti karikák esetében viszont már nem vagyok megelégedve annyira. A közepesen karikás szemeimre még jó, de mikor igazán durva sötét karikák vannak a szemem alatt azt már nem tünteti el. Lehet ha egy kicsivel többet vinnék fel jobb lenne a fedése, de mivel rettenetesen vékony a bőr a szemem alatt így a több anyag már megül a bőrömön, és nem szép. A kiszerelése, csomagolása valami hihetetlen elegáns, letisztult, jó erősen záródik a kis dobozka. És bár elég kicsinek tűnnek a kis tégelyek, jó sok van bennük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Bella_Vita89

2012. november 22.

Nekem nagyon bevált, szuper jó a fedése. Szerintem az egyik egy camouflage, a másik egy korrektor és a 3. a fixáló por. Talán ez a legjobb korrektorom idáig, amit használtam, szóval egyelőre ennél maradok, márcsak az ára miatt is. Nem ül bele a ráncokba, bár annyira nekem még nincs és fantasztikusan eltünteti a foltokat az arcomon. Nagyon praktikus, mert utazáshoz is magammal tudom vinni biztonsággal. Egyáltalán nem maszkosít, teljesen beleolvad a bőrömbe. Csak ajánlani tudom, tényleg nagyon jó minőségű ez a terméke is. Én itthon vettem meg a Make Up Plaza-ból, mivel így olcsóbb (a termék ára tök ugyan annyi, mint kint és a szállítási költség is itthon olcsóbb). A norm. és világos bőrűek ne vegyenek 1-nél vagy a 2-nél sötétebb árnyalatú palettát - szerintem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Cetearyl Alcohol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Myristyl Lactate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Silica Dimethyl Silylate
Emulgeálószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Beeswax Acid, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Beeswax Acid
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Beeswax Acid, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters, Beeswax Acid
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Magnesium Stearate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).