Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. augusztus 25.

Lelőhely:   Müller

Szilikon alapú olajmentes folyékony alapozó, közepes fedéssel.

Kiszerelés: 35ml

timushka

2015. február 12.

Pár napja szereztem be az Oatmeal árnyalatot, ami ebben az árvonalban az első alapozó, amitől nem leszek narancssárga, ettől már lelkes vagyok. Száraz a bőröm, ez mégis szépen eldolgozható rajta (persze alaposan alá kell hidratálni, de ezt mi száraz bőrűek már megszoktuk...), ahogy előttem is írták, fontos vékony rétegben felvinni, majd VÁRNI amíg beül a bőrbe, megszárad. Ilyenkor kell korrektort, kontúrt, arcpírt felvinni, és végül fixálni. Egész nap a helyén marad, és nem fényesedik át, sem nem nyeli el a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Vintage Lady

2013. augusztus 29.

Megvettem a Linen árnyalatot. Még nem sokat használtam, úgyhogy majd jövök az update-tel, de egyelőre teljes pénzkidobásnak tűnik. A fedése tökéletesen egyenlő a nullával, pedig nem számítottam erős fedésre, de ennél a legócskább drogériás alapozó is jobban fed. Kinyomva is szinte átlátszó az alapozó, mint a tej olyan, pedig összeráztam alaposan, össze is kevertem. A felvitellel nekem nem volt gond, a Helia-D BB után bármit fel tudok kenni. :D
Ez a termék teljesen olyan, mintha nem is alapozó lenne, hanem egy sima primer. A mostani színemhez kicsit világos (igazából télre vettem, szóval ez egyáltalán nem gond, sőt), úgyhogy a hordhatóságról majd később írok, ha már kicsit kifakultam. :) Mondjuk így is amikor felkenem egyáltalán nem látszik, hogy bármit is kentem az arcomra, szóval a szín szinte mindegy is.
Esetleg arra jó lesz, hogy sötétebb alapozókat világosítsak vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Esetleg arra jó lesz, hogy sötétebb alapozókat világosítsak vele.

Bella_Vita89

2012. október 21.

Az egyik kedvenc alapozóm. Mivel szilikon alapú, így nagyon jól kitölti a tág pórusokat, de mindenképp körecsettel kell felhordani, különben ugyan úgy, mint a többi szilikonos alapozó ez is csíkos lesz. Zsíros bőrűeknek a szilikonos nem minden esetben tanácsos, csak a száraz és normál bőrűeknek. Télen a zsíros bőrűeknek is beválhat. Nagyon szépen egybeolvad a bőrrel. Ami viszont fontos! Ennek össze kell érnie a bőrrel, ezért a felhordás után várni kell néhány percet és csak 1 rétegben kell lefixálni porral. De ez minden szilikon alapú alapozóra igaz. Sajnos aki ezeket a technikákat nem ismeri, nem biztos, hogy elégedett lesz a termékekkel, mert nem tudja őket használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

KissNiki

2012. október 18.

A színei nagyon szépek, a három legvilágosabb szín van meg, és a téli színemtől egészen nyárig kitart nem nagyon kell kevernem őket! A felvitele nem könnyű, nehéz eldolgozni, gyakorlott kezek kellenek hozzá. Ami nagyon zavart benne, hogy amint egy picit izzad a bőröm (például egy kis lépcsőzéstől) rögtön elkezd kopni, és elég látható lesz. Egy kicsit olyan érzésem van, mintha nem olvadna össze a porpúderrel, és nem fixálná azt. Ha szárazabb a bőröm télen, láthatóvá teszi a szárazságot az orrom körül. Fontos eseményekre biztos nem használnám, igazából már elég régen vettem elő...

Update: elfogyott a kedvenc alapozóm, úgyhogy most elővettem. Pár napja használom és többen is megdícsérték a bőrömet. Ecsettel, körkörös mozdulatokkal viszem fel. Alaposan el kell dolgozni, idő kell hozzá...
A szilikon rásimul a bőrre, kiegyenlíti a tág pórusokat. Az alapozó ezen terül el, így lesz egységes a bőr. Három pont helyett négyet kap.
www.nikisminkes.blogspot.hu

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 18.

www.nikisminkes.blogspot.hu

szisz5

2012. augusztus 14.

Megrendeltem a tesztváltozatot, de még jó, hogy nem ruháztam be a nagyobb kiszerelésre. Volt szerencsém így kipróbálni az összes színárnyalatot, és gyakorlatilag egyet nem tudok mondani, ami passzolt volna az arcszínemhez, pedig semmi különleges nincs az arcszínemben...
Csúnya sárgás, narancssárgás volt mindegyik, nem tetszett. A tartósságtól sem voltam elájulva, én is azt mondom, hogy ilyen áron drogériás viszonylatokban is sokkal jobb alapozókat lehet kapni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 14.

Sminkes

2012. április 27.

2.500,- Ft-ért nekem teljesen azt nyújtja, amit ígér, ezért 5 pontot adok neki, mert nem mond többet annál, mint amire képes és úgy döntöttem, hogy mostmár ilyen szemmel fogom nézni a termékeket, hogy melyik mit ígér.

Teljesen igaz, amit a MUP is ír az oldalán, hogy hiába rossz vagy jó az egyik bőrön, a másikon teljesen másképpen fog kinézni. Tanúsíthatom. Az egyik vendégemnek egyszerűen gyönyörű a bőrén és esküszik erre az alapozóra, míg a másik átlagosnak tartja (ami azért szintén jó).

Egy jó primerrel és finish-el nagyon szép a bőrön. Én azoknak javaslom, akik nap, mint nap gyorsan, közepesen olcsón, de szép bőrt szeretnének maguknak varázsolni munkába menet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Harmony29

2012. március 29.

Én pár napja kaptam készhez a teszkiszerelést. Még nem volt időm kipróbálni,de az ellentétes vélemények után nagyon kíváncsi lettem :) Egyelőre kap 3 csillagot, aztán majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 29.

ljudith78

2012. március 28.

Hasonló véleményen vagyok, mint Sminkesmas, közel sem olyan kiemelkedő minőségű, mint a palettái. Már-már azt gondolom (főleg hogy a Sleek szemöldökceruzája és szemceruzája is levizsgázott nálam), hogy ha Sleek akkor legyen paletta, abban még nem csalódtam, pedig már négyet mondhatok a magaménak. Ez az alapozó 2500 ft, ennyiért vagy még olcsóbban drogériás viszonylatban is kapható klasszisokkal jobb alapozó (pl. Catrice).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 28.

sminkesmas

2012. március 28.

Sajnos nekem egyáltalán nem ilyen jó a tapasztalatom..fedés közepes, tény, hogy légies és könnyű, szinte láthatatlan..viszont fényes és csúszik, tehát nem a könnyen építhető kategória, illetve durva fedéssel sem kell számolni.
Szép bőrre tökéletes, mert láthatatlan marad, de bőrhibákra nem az igazi.
Pár óra alatt kifényesedik.
Bővebben is írtam róla, lehet támadni :-)
üdv:

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Szép bőrre tökéletes, mert láthatatlan marad, de bőrhibákra nem az igazi.
Pár óra alatt kifényesedik.
Bővebben is írtam róla, lehet támadni :-)
üdv:

MelC

2012. március 21.

Nagyon jó! Jól fed, sokkal jobban, mint egy közepes fedőképességű alapozó. Jó az állaga, nem túl folyós és szépen lehet felkenni ecsetel az arcra, kevés kell belőle. Nagyon természetes színekben kapható, nem ragacsos utóérzetű. Gondolom a hozzáadott szilikon miatt nem ül bele a ráncokba. Meg vagyok vele nagyon elégedve. Ár érték arány nagyon baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 21.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin, Propylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Térfogat növelő, átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Retinol és az ecetsav észtere. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A retinoidok az A-vitaminhoz hasonló kémiai szerkezetű, azzal azonos vagy legalábbis hasonló biológiai hatású vegyületek közös neve. Antioxidánsokat tartalmaznak, amelyek megkötik a szabadgyököket, megnövelik az irha vérellátását, szabályozzák és felgyorsítják a sejtek cserélődését, segítik a kollagén növekedését. Nemcsak a "felszínen" dolgoznak, mint az AHA és a BHA savak, hiszen lejutva az irháig (dermisig) visszaprogramozzák az UV sugarak által megsérült DNS molekulákat, újra egészségessé téve azokat. A retinyl-acetat kiválóan képes beszívódni a bőrbe a bőr zsírnemű anyagain keresztül. Az EWG szerint mérgező lehet az emberi szervezetre (sejthalált okozó, rákkeltő hatású és reprodukciós toxin), ezért a kozmetikumokban korlátozásokhoz kötött a használata, terhes nők esetében pedig kifejezetten kerülendő összetevő.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.