Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. március 20.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Az Original paletta az i-Divine család egyik legsikeresebb és legkeresettebb színösszeállítású terméke. Ásványi alapú ún. Mineral Based festékek. Nagyon erősen pigmentált színek, melyek nem tartalmaznak nagyszemcséjű csillámokat, hanem valóban fényes, megvilágító hatásuk van.

Ár: 1200 Ft , Eladó: dcneverland01
Állapot: a legtöbb színbe csak párszor nyúltam bele, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ár: 2000 ft , Eladó: Devy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
dunaimano

2019. április 28.

Szerelem - ezzel a szóval tudom leírni. Odavagyok a csillogós dolgokért, teljesen rápörögtem. Minél jobban csillog, annál jobban tetszik. Ebben a palettában szupercsillogós, jól pigmentált színek vannak. Készítettem már ebből full sminket is, de volt, hogy ezt csak a mozgó szemhéjamra vittem fel. Könnyen használható, a formulája szinte krémes, és gyönyörűek a színek. KM zsibis szerzemény, vagyis ajándék volt, de megéri szerintem az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

DJilla

2019. január 8.

Mindkét Sleek palettámat imádom, főleg a csillogó színeket. Szuperpigmentáltak és szépen fent is maradnak ameddig kell, esetleg kis igazítási igényelnek egy-egy izzasztóbb napon. Itteni vélemények alapján vettem meg még akkor, amikor az első palettám megvásárlása előtt álltam, és bizony nem csalódtam. Ár-érték arányban nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 8.

Lina14

2018. november 10.

alap színek vannak benne, majdnem mind csillámos, úgyhogy ez natúr, matt palettával együtt érdemes használni. a paletta minősége nagyonn jó, sok a variációs lehetőség, könnyen kezelhető árnyalatok, kevés hull pigment felvitelkor, szeretem használni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 10.

karolina95

2018. október 23.

Egy buliba a legjobb sminket ezzel tudom festeni! Csodás szinek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Egy buliba a legjobb sminket ezzel tudom festeni! Csodás szinek.

Anheszenamon

2018. augusztus 29.

Nekem is meg volt ez a paletta, de eladtam mert hétköznapokon nem tudtam kihasználni. Szépek ezek a kékek és zöldek, de inkább azoknak akik szeretik a színes sminket. Megvannak a kedvenc színeim amiket szívesen látok magamon a szemsminkemben és ezek nem azok. Ettől függetlenül ez egy jó termék, csak nem annyira kihasználható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Mesike91

2018. július 3.

Ez az első Sleek termekem. Ebben sokféle szín van, azért választottam. Utólag belátom, nem volt értelme. Minőségre sokkal jobb, mint amiket eddig használtam az olcsóbb részből. Igen, beül a ráncba, de elég ujjal kicsit elegyengetni és már szép is. Nem porolodik. Kremesebb, mint az átlag. Jó erős színek. A sötétebb rózsaszínnek szép aranyos csillogása van. Később Revolution palettát is beszereztem és az sokkal tovább bírta egy helyben, mint ez. Pedig ránézésre jobban porolodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

shatzy

2018. április 25.

Nem rossz, de sajnos nekem kevés. ha csak bulikba használnám nem lenne rossz, de ahhoz meg nekem nem elég pigmentált. Főleg a világosabb színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

AyaDid

2017. október 25.

Ez a 4. Sleek palettám. Ránézésre ez a legszebb közülük, ugyanakkor ezt érzem a legkevésbé minőséginek. Nem tudom miért, de bőrön nem adják valahogy vissza magukat a világos színek (alsó sor eleje). Annyira gyönyörű árnyalatok sorakoznak egymás mellett, de felvéve alig lehet megkülönböztetni őket. Amikor bedühödök a sárga fakóságán, rálapátolok egyet a Vintage Romance gyönyörűen pigmentált arany-sárgáiból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Lina1105

2017. augusztus 10.

Nem csoda, hogy az egyik "leg-" a leírás szerint is. Szuper színek, jól eldolgozható, alappal rajtam simán kitart estig. 40 fokban már nem annyira tökéletes, de ilyen időben szerintem már a bőröm is megolvad :D Imádom a kékjeit és a zöldjeit, fantasztikusak! A Penny Farthing pedig álmaim netovábbja. Kicsit porol ugyan, de még a pont belefér kategória. Természetesen az applikátora legfeljebb vészhelyzet esetén (sem) alkalmazandó, mint ahogy az összes többi applikátor. Nem is értem, ki volt aki ezt kitalálta, minek csomagolnak hozzá, úgyis a kukában végzi mind. Viszont az óriási tükre imádnivaló.
Sokat rágódtam rajta mielőtt megvettem, de minden fillérje megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Sokat rágódtam rajta mielőtt megvettem, de minden fillérje megérte!

rockroka

2017. június 13.

Eleinte nagyon örültem a palettának, mert tetszettek a színei, de őszintén szólva csalódtam, mert szörnyű velük dolgozni. Nem lehet őket szépen építeni egymásra, összesatírozni, mint mondjuk egy Urban Decay szemhéjfestéket. Jól pigmentáltak, szép a színűk, ennyi az előnye. A palettának pár hónap után letört a tükör része - talán ez is sokat elmond a minőségéről. A hozzá járó szivacsos applikátor ultragagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.