Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. március 20.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Az Original paletta az i-Divine család egyik legsikeresebb és legkeresettebb színösszeállítású terméke. Ásványi alapú ún. Mineral Based festékek. Nagyon erősen pigmentált színek, melyek nem tartalmaznak nagyszemcséjű csillámokat, hanem valóban fényes, megvilágító hatásuk van.

Ár: 2000 ft , Eladó: Devy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
3366

2017. június 6.

Mióta egyszer kipróbáltam, azóta csak Sleek palettákat veszek, mert ezek tényleg szépen pigmentáltak és nem peregnek le a szemhéjról. Arról nem is beszélve, hogy szuper áron be lehet szerezni, én például net-en rendelem. Csak ajánlani tudom, nem cserélném le semmi pénzért! Idáig 3 palettából 3 hozta az elvártakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Blackxentric

2017. március 9.

Már régóta szemeztem a Sleek palettákkal. Nem pont ezt szerettem volna, de a Bad Girl paletta nem volt a mi Müllerünkben, és végül erre esett a választásom. A színek jól pigmentáltak és a Milani bázisával az én olajos szemhéjamon tíz órát kibírnak. Minimálisan porolnak a színek és kissé nehezen tudom egyenletesen felvinni őket, de megéri azt a kis szenvedést a dolog, amilyen nehéz szépen felvinni annyira könnyű elsatírozni őket. Úgy érzem nem ez az utolsó Sleek termékem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Erina

2017. február 3.

Itt vettem az oldalon. Fura is, hogy itt még a régi verzió képe van, mert az új valami csodaszép :) Csillámos, erősen pigmentált, nagyon masszív csomagolásban. Nekem még tartós is, egy kis alappal. De most már ideje lenne beszereznem egy matt palettát is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

timi02

2016. december 26.

Nagyon jó paletta, valóban gyönyörűek és pigmentáltak a színek, ennyi pénzért megéri kipróbálni, de nekem nem túl tartós sajnos:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

mellcsiii

2016. november 7.

Már megbántam, hogy ezt kértem anno szülinapomra. Szép meg jó, de nem tudom kihasználni:( Ráadásul a minősége sem a legjobb szerintem. A bronzos színek meg a zöld szép (meg persze a rózsaszínek, de azok meg megvannak az oh so specialban is), viszont borzasztóan porolnak:( nem lehet előtte alapozni, mert sok lepotyog, és tartósságra sem az igazi... Nekem ez nagyon meh paletta.. kár

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

mujerconfused

2016. október 1.

Nem bírtam megállni és el kellett hoznom a Müllerből az utolsó palettát :) már nagyon régóta szemeztem a Sleek cuccaival, főleg az itteni dícséretek hatására és már értem a hypeot. Gyönyörűséges színei vannak, sajnos a kékeket a zöld szememhez nem igazán tudom majd használni, a többi árnyalat viszont telitalálat, különleges, egymással is jól keverhetőek. Alap nélkül nekem kb 5 órát bírt csíkosodás nélkül, de ha kézzel egy kicsit elkenegettem, még mindig abszolút vállalható volt. Ezen az áron szerintem üti bármelyik drogáriás palettát, remélem a többi Sleek paletta is ilyen szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 1.

Rittus89

2015. október 20.

Minden színét ki tudom használni, extra pigmentált, szemhéjalappal nagyon tartós, 3000 Ftért nagyon megéri. Ha egyszer elfogy biztos újraveszem. <3 <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Nussh

2015. augusztus 27.

Őszintén szólva egy ici-pici csalódás nekem ez a paletta. :( Valahogy másra számítottam, mind színek, mind minőség terén, pedig nem is egy sleek palettát bitorlok ezen kívül, amikkel teljesen elégedett vagyok. Nagyon potyognak a festékek, és nálam még szemhéjalappal is "kifakulnak" pár óra után. Az alsó szempillasorhoz használom, főleg a zöldjeit, és a lilát, ha meg akarom kicsit bolondítani a sminkem, ott egész szépen megmaradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

dnsmakeup

2015. május 21.

A legpigmentáltabb extra erős festék, amit vala használtam, ezért tudni kell vele bánni. Gyönyörűek a színek, extra tartós és rendkívül szépen lehet vele dolgozni. Vízvonalra is tehető valóban és maximálisan építhető minden színe. Még soha nem használtam ennyire erős festéket, ami még tusként is funkcionál akár. Szép a kivitelezése és külön pozitív, hogy jó minőségű benne a tükör és nagy. Azt vettem észre, hogy szinte mindig ehhez a palettához nyúlok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

rea3

2015. április 3.

A sok matt palettám mellé már úgy gondoltam, kéne egy kis csillogás. Abban biztos voltam hogy Sleek lesz (a sok jó vélemény miatt), de azon sokat dilemmáztam, melyik is legyen az. Végül a szvaccsok alapján rá esett a választásom és nagyon örülök neki. Szenzációsan pigmentált, az összes színt még azért nem próbáltam ki élesben, viszont már most tudom, mely árnyalatok az abszolút kedvenceim közülük: a lila (Royal) és a kék (The Thames). A lilát általában matt barnával kombinálom. A kéket az alsó szempillatőre használom, ha a sima matt barna szemsminkemet szeretném feldobni egy kis színnel. Megbízható, intenzív, tartós a kis gyönyörűség, szószerint.. kissé meglepett a mérete, picivel nagyobbra számítottam, de ez nem negatívum, hiszen így is nagyon kiadós. Szóval imádás van és nagy valószínűséggel nem ez lesz az utolsó palettám a márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.