Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. március 20.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Az Original paletta az i-Divine család egyik legsikeresebb és legkeresettebb színösszeállítású terméke. Ásványi alapú ún. Mineral Based festékek. Nagyon erősen pigmentált színek, melyek nem tartalmaznak nagyszemcséjű csillámokat, hanem valóban fényes, megvilágító hatásuk van.

Ár: 1200 Ft , Eladó: dcneverland01
Állapot: a legtöbb színbe csak párszor nyúltam bele, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ár: 2000 ft , Eladó: Devy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
Blanky

2014. szeptember 13.

Ahogyan a többi palettámat is imádom tőlük, ez sem kivétel, bár ritkábban veszem elő a színek miatt, munkába natúrabb sminket szoktam viselni. Az enyém nagyon pigmentált, nem porzik nagyon és tartós, persze egy jó alappal, de ez nálam egyértelmű, csak alappal szoktam sminkelni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

2014. február 8.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti, mindennap ezt használja.

Anyukámnak vettem, nagyon szereti, mindennap ezt használja.

v.szilvia789

2014. február 4.

Első Sleek palettám volt, sokáig szemeztem velük. Az az igazság, hogy nem figyeltem eléggé arra. hogy ez fényes színekből áll, ezért kicsit meglepett a kinézete a valóságban. Nagyon erősen pigmentált, intenzív színeket kapunk. A színek közül a világosabbak a felső sorban kevéssé különböznek. A matt fekete az enyémben nagyon keménynek, száraznak tűnik. A legszebb a sötétkék és a lila szín, ezeket használom leggyakrabban. Alap nélkül sajnos nem túl tartós, többet vártam tőle. Zsíros bőrrel a fényes színekkel óvatosan bánok, nappalra nem is nagyon teszem fel, inkább alkalmakra tartogatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 4.

Dorcsa

2014. január 26.

Ez a 4. Sleek palettám, meglettem volna nélküle, de nyertem egy blogon tehát végülis örültem neki, de számomra ez a leggyengébb láncszem. A szín ízlés kérdése hozzám annyira nem állnak közel ezek a zöldek meg kékek, ezzel még nem is lenne gond, de valami olyasmit tapasztaltam, mint Xéni, igazából az ecset már sem veszi szinte, applikátorral szoktam bohóckodni vele, mert ha meg ujjal belenyúlok csak rontok a helyzeten, mert még zsírosabb vagy hogyismondjam lesz az állaga és ki sem lehet imádkozni. A leggyengébb láncszem a vanília szín, mert az darabos, fel sem lehet vinni szinte, mindenhova hullik.
Több, mint egy éve van meg ez a paletta 5-6X ha próbálkoztam vele míg a többi Sleek paletta napi használatban van... :/
Nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

Nem jött be.

skorpió

2014. január 20.

Régóta nézegetem a Sleek palettáit, olvasgatom a szinte kivétel nélkül pozitív véleményeket, de a rendelésig nem jutottam el. Szerencsére Jézuska meglepett egy ilyen gyönyörűséggel!
Rosszat én sem tudok írni róla.
A színek eszméletlenül szépek! Van ebben a palettában néhány olyan különleges szín, amilyenhez hasonlót sem láttam még, de bizonyára sok nő ölre menne értük. Bámulatosan pigmentált színek, az egészen halvány, visszafogott nappali sminktől az erős buli sminkemig minden célra megfelel. Szép fényes színek, alappal egész nap a helyükön maradnak, a matt fekete pedig külön ajándék benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 20.

Rosszat én sem tudok írni róla.

eperkonzerv

2013. november 21.

Úgy gondoltam, hogy mindent az eredetivel kell kezdeni, úgyhogy ez életem első Sleek palettája. De biztosan nem az utolsó. Bár nekem már ez a 12 szín is majdhogynem a kihasználhatatlan kategóriába tartozik... Egy bajom van vele, lehetne benne kicsit több matt árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 21.

rekag

2013. szeptember 8.

Az original a 3. sleek palettám. Nagyon erőteljesen pigmentáltak a színek. A zöldek és a rózsaszínek a kedvenceim belőle. Tartósak, fényesek, igényesek.
Van 2 mua palettám is, a 2 UD dupe. Ezekhez hasonlítva én nem érzékelek óriási különbséget, talán a sleek kicsit pigmentáltabb, de tartósságra, minőségre nagyon hasonlóak. Most érkezik a 3. mua palettám a napokban, kíváncsi leszek az mennyire üti meg a mércét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

szonia

2013. április 27.

Nem nagyon szoktam szemhéjpúder palettákat venni, mert általában csak egy része tetszik a színeknek, inkább külön szoktam mono vagy duokat használni. Hát itt minden színt imádok és felfedeztem, mire jó a fekete szín :) Gyönyörű és tartós színek, az összes shiny - ez személyes dolog mondjuk, hogy a matt színek annyira nem jönnek be. Alig várom, hogy megtaláljam a legújabb, legnépszerűbb színekből összeállított palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

Xéni

2013. március 16.

Együtt érkezett a Oh so special palettával, és valamiért ez szimpibb. :) A csillogós színek tartósságával itt is akad némi gondom, de a színek tetszenek. Bár pár használat után némelyik szín "megkeményedett", és eléggé durván bele kellett ütni az ecsetet, hogy történjen vmi. Mintha elzsírosodna, pedig rendszerint tisztítom az ecseteimet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 16.

magusszi

2013. február 27.

Mind a kettőből van palettám.Mindkettőt szeretem...mindkettőt másmiért lehet.Ha választanom kellene melyiket vinném hosszú útra akkor Sleek.Ennek ellenére vetekszik egymással komolyan:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.