Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. március 20.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Az Original paletta az i-Divine család egyik legsikeresebb és legkeresettebb színösszeállítású terméke. Ásványi alapú ún. Mineral Based festékek. Nagyon erősen pigmentált színek, melyek nem tartalmaznak nagyszemcséjű csillámokat, hanem valóban fényes, megvilágító hatásuk van.

Ár: 2000 ft , Eladó: Devy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
kalinkoz

2013. február 27.

Nagyon bejöttek a Sleek paletták. Ez tényleg köztük az az alapdarab, amivel nappali és alkalmi sminket is tudsz készíteni. Nagyon pigmentált és alap nélkül is szép, bár mint minden az én zsírosabb bőrömön szemhéjalappal az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 27.

magusszi

2012. november 30.

Magaménak tudhatom az Oh So Special palettát,most pedig már ezt is:)Azt hiszem ez a két legjobban használhatóbb paletta.Kiváló minőségben.Egyszerűen tökéletes,és az ára sem borzalmas.Minap láttam a Sleeknek egy Sparkle palettáját mint karácsonyi kiadást.Csodaszép.Bár lehet már régebbi,csak én nem figyeltem fel rá?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 30.

fruzsig

2012. október 18.

Szuper paletta, jól kombinálható színek, jó pigmentáltság. Minden, amit a Sleek palettáktól megszokhattunk!:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 18.

Biu

2012. október 7.

A legjobban kombinálható színek találhatóak benne, ha csak egy palettám lehetne, tuti Őt választanám. A legkülönbözőbb sminkeket lehet elkészíteni vele. Mondjuk nekem a highlighter színek kissé darabosak tudnak lenni, ha nem dolgozom el rendesen, de ez legyen a legkisebb baj. Nagyon kellemes krémes állag, gyönyörű színek, számomra must have darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 7.

angeltear

2012. augusztus 25.

Ezt a palettát egy nyereményjátékon nyertem, kicsit féltem tőle, hogy milyen lesz a minősége az Oh so special palettámhoz képest. Amint kézhez kaptam teljesen olyan volt mint ahogy elképzeltem. Gyönyörű, szép, erősen pigmentált színek vannak benne. A kékes színek illetve a lila szín a kedvenceim :) Így a nyár legmelegebb napjain alappal tökéletesen bírja reggeltől estig, bár estére elmosódik kicsit. Nekem a csillámosabb színek kicsit potyognak, jobban mint az Oh so special csillámosai de meg tudom oldani, hogy ne legyek nyakig csillámos :D Mindenképpen jár az 5 csillag mert szeretjük a Sleek-et :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Dorka92

2012. július 2.

szeretem:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

szeretem:)

Sparklepony

2012. június 26.

Gyönyörűek a színei, ősz típusú lányoknak kötelező. Bár zöldesbarna szemem és barna hajam van, de valahogy még azt az első ránézésre szörnyű IFA-kéket is tudom belőle használni, igaz, csak kis mennyiségben O.O Nagyon durva...
Meglepően könnyű vele dolgozni, egyáltalán nem potyog. Alap nélkül is kibír 5-6 órát javítás nélkül, alappal 10-12 óráig hibátlan marad. Imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Timi16

2012. május 15.

Nagyon szeretem a színeit, jól kombinálhatóak egymással legyen az partysmink, vagy csak egyszerű hétköznapi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 15.

lionshare

2012. április 18.

Maximálisan pigmentált, telt textúra, tartós, szuper színek, alapra felvive megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 18.

murrmurr08

2012. április 17.

Nagyon szép, pigmentált színek. Sajnos nekem olajos a szemhéjam, és szörnyen kenődik... nem igazán jött be. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.