Best of Beauty 2019

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2012. március 20.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Az Original paletta az i-Divine család egyik legsikeresebb és legkeresettebb színösszeállítású terméke. Ásványi alapú ún. Mineral Based festékek. Nagyon erősen pigmentált színek, melyek nem tartalmaznak nagyszemcséjű csillámokat, hanem valóban fényes, megvilágító hatásuk van.

Ár: 1200 Ft , Eladó: dcneverland01
Állapot: a legtöbb színbe csak párszor nyúltam bele, Helyszín: Pécs, fizetés: Posta, személyes átvétel
Ár: 2000 ft , Eladó: Devy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
Yndre

2012. március 24.

Csatlakozom az előttem szólókhoz... Nagyszerű paletta: gyönyörű, hosszan tartó, jól pigmentált színek. Nagyon tetszik az árnyalatok összeválogatása is. Tényleg alapdarab. Aki teheti mindenképpen vegye meg, nagyon megéri ilyen áron. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 24.

varadi85

2012. március 6.

Gyönyörűek a színek, erősen pigmentáltak, tartósak, szépen lehet velük dolgozni, és ráadásul az ára is kedvező, úgyhogy én nagyon-nagyon szeretem ezt a palettát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 6.

Réti_D_smink

2012. február 23.

Az összes i-divine paletta közül ennek van szerintem a legkrémesebb állaga. Pontosabban nem krémes, csak olyan, mintha krémes lenne, pedig csak maximálisan pigmentált és egy szemnyi porzása sincs, ezért tűnik krémesnek. Nagyon-nagyon pigmentált, de ez tényleg extrán erős paletta. A színei pedig egyik i-divine palettához sem hasonlíthatóak. Egyszerűen mesés paletta. Aki teheti próbálja ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 23.

mich

2012. február 18.

Nálam is ő volt az első, ennyi pénzért hihetetlen mennyire megérte! Alap nélkül nem gyűrődik be egész nap, pigmentált, és nem pereg. Imádom :3 Szinte mindegyik sminkemnél előveszem, és a világos mályvás, rózsaszín színeket highlighternek is szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 18.

bogibooo

2012. február 4.

tartós, szuperül lehet vele dolgozni és szépek, gazdagon pigmentáltak a színek. imádom!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

zalla

2012. január 12.

Nekem is az első palettám, nagyon meg vagyok vele elégedve! Kicsit féltem, hogy nem fogom kihasználni a színeket, de egy kivételével mindegyik nagyon tetszett. Jól kombinálhatóak, alap nélkül is tartósak, ennyi pénzért különösen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

titinem

2011. november 25.

Az első sleek palettám,de rögtön utána jött a második is,annyira megtetszett ^^ jól kombinálhatóak a színek,és alap nélkül is szuper-tartós:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 25.

Mara

2011. július 23.

Ez volt az első Sleek palettám, mióta kipróbáltam imádom! Nagyon szépek a benne lévő színek, pigmentáltak, jól keverhetők és satírozhatóak. Kicsit sajnálom, hogy szinte minden színe fényes, de ennek ellenére nagyon szép és jól használható akár hétköznapi, akár buli sminkekhez.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.