Sleek

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 4190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bbnb04, Módosítva: 2014. március 29.

Lelőhely:   Müller
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 4190 Ft

Minden bőrszínre alkalmazható univerzális, színtelen, áttetsző, ultra-finomszemcsés finish porpúder (befejező/fixáló porpúder). Egész nap tartóssá teszi a sminket, mattítja, elnyeli a fényt, lágyítja a vonalakat, halványítja a pórusokat, így a bőr láthatóan simább és ragyogóbb. Egyedülálló formulája felhelyezéskor enyhén hűsíti az arcbőrt, mivel a púder 40%-a víz (!), továbbá gazdagon tartalmaz antioxidáns hatású növényi kivonatokat.

Ár: 4190 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

nagyorsolya78

2015. november 12.

Nagy elvárásokkal közelítettem hozzá. Célom az volt, hogy találjak egy púdert, ami nem szárít, nem öregít, és egészséges arcszínt ad. Jelentem, megtaláltam azt, amit kerestem.
Kiszórva kissé ijesztően csillámos és rózsaszín, arcon azonban egyszerre matt és egészséges bőrfényű. Relatíve tartós, alapozó nélkül is használom, és estére még látszik a vattakorongon.
Kellemes használni, kicsit érezni a hűsítő érzést, mintha nedves lenne az ecset.
Frissítés: Nem véletlenül mondják az okosak, hogy ellenőrizzük napfényben is a sminkünket. Verőfényes novemberi délelőtt, villamos ablakában visszatükröződő tükörképem. Úgy csillogtam, mint az alkonyatos Edward a napfényben. :))))
Szóval teljes arcra inkább nem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 12.

Szóval teljes arcra inkább nem. :)

Andici

2015. augusztus 10.

Jól mattít, de mégsem lesz az arc fakó és fénytelen. Tartóssága közepes. Hűsítő hatást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 10.

farkasgaboc

2014. november 19.

Szépen mutat, jól fixál, közepesen tartós - nekem nagyon zsíros a bőröm. Szerintem megéri az árát, de én tovább keresem az igazit. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 19.

Tike

2014. november 1.

Oh jaj bajban vagyok... ugyanis nagyon tudnám szeretni, mert mindaz, ami a leírásban szerepel igaz. Csakhogy enyhe fényes-gyöngyház csillogása van, amit sajnos nem lehetett előre sejteni, sőt egy fixáló púdertől nem is várnám el. Na de a jó tulajdonságai: Annak ellenére, hogy selymesen csillog, meglehetősen jól mattít-bár nem zsíros a bőröm. A hűsítő hatás felvitelkor azonnal érezhető, és nagyon kellemes!! :) Nagyon finom szemcsés nem porzik, nagyon jó érzés a viselete, sőt, ha használat után megérintem az arcbőröm, olyan finom puha érzés, mintha selymet simogatnék. Szép üde hatású ettől a selyemfénytől a bőr. Színe egyébként enyhén barackos, de ez felvitelnél nem látszik, azt mondanám áttetsző, viszont az apró csillámok barackos-rózsaszínek. Még nem döntöttem el mi legyen a sorsa..egyenlőre 4 csillagot kap, mert kizárólag a csillámlása miatt nem tetszik, az meg hát gondolom nem véletlenül lett így kitalálva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate

PVP 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A metionin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A metionin óvja a bőrt a káros anyagoktól.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.