KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. november 1.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A Storm paletta a natúr színek kedvelőinek készült. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket, melyeknek fényes, megvilágító hatásuk van. A 12 színből 9 fényes, 3 pedig matt szín.

Ár: 2000 ft , Eladó: Michelanghela
Állapot: Újszerű, 85%-ban tele. , Helyszín: Budapest, fizetés: Előre utalás után postázom ha szükséges, vagy személyes átvétel Budapesten.
2400Ft-Sleek Storm i-Divine Paletta
Ár: 2400Ft+posta , Eladó: SSSAAA
Állapot: 2 színt icipicit próbáltam, applikátor és a többi szín érintetlen, Helyszín: --, fizetés: előre utalás után ajánlottan postázom

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Első Sleek palettám volt, a barnás és bordós színeket imádtam, a 2 kék és zöld viszont nem lett kihasználva, de ez csak az én ízlésemnek köszönhető. Pigmentált és tartós, ajánlom.

dreamstealer
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kremcica

2018. június 12.

Update:
Első palettáim egyike (volt, mert azóta továbbadtam rajta), viszont az utóbbi 1-2 évben több palettához is volt szerencsém. Pigmentált paletta intenzív színekkel, de porol-potyog. Picit a satírozással is dolgozni kell úgyhogy reggeli készülődéshez nem a legjobb, nem egy magától elsatírozza magát paletta ha értitek mire gondolok. Kezdő sminkeseknek vagy akiknek nem fér bele a költségvetésbe drágább tudom ajánlani mert nem rossz, Müllerben sokszor van a Sleek termékekre kedvezmény.

IMÁDOM! Szinte mindegyik szín csodás, jól pigmentált, alig porzik. Többnyire csillámos színek, nem tolakodóan diszkógömb de a matt színek kedvelőinek sok lehet. Pont ilyen színeket szerettem volna, nálam nagyon betalált. Olcsóbb, drogériás paletta létére nagyon jó minőségű. A doboza is tetszik, klassz kis tükör van a tetejének a hátsó felén.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Update:

Dorcikaa

2018. június 12.

Háááát..nagy reményeket fűztem hozzá, de nyomába se ér pl: egy Colourpoppnak.Pigmentált, de nehezen lehet eldolgozni. Feleslegesen van meg, mert egyszerűen nem használom.

Dorcikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

CsinCsilla

2018. május 7.

Nem olyan rég vettem, még nem próbáltam az összes színt, de hétköznapra és alkalomra egyaránt jó, olcsó is, könnyen elérhető, kezdőknek és profiknak is csak ajánlani tudom.

CsinCsilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

bexy94

2018. április 10.

Összességében szeretem ezt a palettát, főleg a matt színekkel vagyok elégedett. Viszont a csillámosak az alsó sorban szinte használhatatlanok. Nekem porlik, mindenhová megy, csak oda nem ahová kéne. Nem hiszem, hogy én lennék béna, mert a többi színnel jól tudok dolgozni. Még a sötét lilával vannak hasonló gondjaim. Ettől függetlenül a többi szín miatt napi szinten használom.

bexy94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

andrea760730

2018. április 6.

Első Sleek szemhéjfesték palettám, azóta már összesen 12 palettám van a márkától. Imádatom határtalan a márka szemfestékei iránt. Ezt a palettát a hétköznapokon használom, minden szín benne van, mellyel egy nappali vagy akár esti sminket is könnyen elkészíthessek. Kék szememhez tökéletes, színek nagyon pigmentáltak, jól satírozhatóak, tartósak.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

An90

2018. március 31.

Ajándékba kaptam, nem volt alkalmam még minden színét kipróbálni, de eddig tetszik. Jó, hogy 2 féle barna és a fekete is matt színek, a többi nagyon szép, szépen fénylő. A színek jól pigmentáltak, szépen eldolgozhatók. A tok kimondottan szép, masszívnak néz ki, tükör is van benne.

An90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Livi87

2018. március 24.

Az egyik legszuperebb Sleek palettám.Nekem szemhéjalappal egész nap fenn marad,nem kopik,nem pereg le a nap végére sem.Zöld szememhez nagyon jól passzolnak a színek,amelyik szín kevésbé, azt keverni szoktam egy másik színnel a palettában,így minden színt ki tudok használni.A csillogó színeket én az ujjammal,ütögető mozdulatokkal viszem fel,így egyáltalán nem potyog le.

Livi87
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Turdusmerula

2018. március 21.

Intenzíven pigmentált tartós színek, kihasználható árnyalatok, alappal egész nap a helyén marad! Megfizethető áron minőségi termék! A többi palettát is ajánlom.

Turdusmerula
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

x3Doma

2017. november 26.

Erősen pigmentált, könnyen eldolgozható és nagyon szép színek. A feketéből elég egy icipicit felvinni, mert rettentően pigmentált.

x3Doma
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.