Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Mara, Módosítva: 2016. november 1.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

A Storm paletta a natúr színek kedvelőinek készült. Ásványi alapú, ún. Mineral Based festékek. A paletta színei nagyon gazdagon tartalmaznak pigmenteket, melyeknek fényes, megvilágító hatásuk van. A 12 színből 9 fényes, 3 pedig matt szín.

danyadi77

2020. január 1.

Szeretem a Sleek palettákat, ez az egyik legtöbbet használt, viszont nagy bánatomra hiába szépek a kék, zöld színek benne, elsatírozva jellegüket vesztik. Az alsó sor porol is, de az még nem lenne olyan nagy gond

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

CsReni

2019. szeptember 23.

Nagyon szepek a szinek, konnyu vele dolgozni. Gyonyoru

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon szepek a szinek, konnyu vele dolgozni. Gyonyoru

uagi

2019. július 25.

Nálam most ez lett A PALETTA. Első ilyen 12-es I-DIVINE palettám, viszont most már úgy vagyok vele, hogy mindet akarom. Ár-érték arányban szerintem tökéletes. Nagyon erősen pigmentáltak, jól lehet vele dolgozni és tartós is. A színek gyönyörűek és nappali és alkalmi sminkeket is lehet vele készíteni, mivel van benne fényes és matt szín is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

padriiiii

2019. április 6.

Nagyon szép csillogós színeket tartalmaz, amelyek megfelelően pigmentáltak és szemhéjalap nélkül is sokáig tartanak. A 12 színből 3 matt, a matt fekete nagyon pigmentált. Aki szeretni a csillogós színeket, annak csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

gyorfiagica

2018. november 23.

A kedvenc palettam. Nem potyog, gyonyoruek a szinek es tartos. Mindenkinek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Első Sleek palettám volt, a barnás és bordós színeket imádtam, a 2 kék és zöld viszont nem lett kihasználva, de ez csak az én ízlésemnek köszönhető. Pigmentált és tartós, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Kremcica

2018. június 12.

Update:
Első palettáim egyike (volt, mert azóta továbbadtam rajta), viszont az utóbbi 1-2 évben több palettához is volt szerencsém. Pigmentált paletta intenzív színekkel, de porol-potyog. Picit a satírozással is dolgozni kell úgyhogy reggeli készülődéshez nem a legjobb, nem egy magától elsatírozza magát paletta ha értitek mire gondolok. Kezdő sminkeseknek vagy akiknek nem fér bele a költségvetésbe drágább tudom ajánlani mert nem rossz, Müllerben sokszor van a Sleek termékekre kedvezmény.

IMÁDOM! Szinte mindegyik szín csodás, jól pigmentált, alig porzik. Többnyire csillámos színek, nem tolakodóan diszkógömb de a matt színek kedvelőinek sok lehet. Pont ilyen színeket szerettem volna, nálam nagyon betalált. Olcsóbb, drogériás paletta létére nagyon jó minőségű. A doboza is tetszik, klassz kis tükör van a tetejének a hátsó felén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Update:

Dorcikaa

2018. június 12.

Háááát..nagy reményeket fűztem hozzá, de nyomába se ér pl: egy Colourpoppnak.Pigmentált, de nehezen lehet eldolgozni. Feleslegesen van meg, mert egyszerűen nem használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

CsinCsilla

2018. május 7.

Nem olyan rég vettem, még nem próbáltam az összes színt, de hétköznapra és alkalomra egyaránt jó, olcsó is, könnyen elérhető, kezdőknek és profiknak is csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

bexy94

2018. április 10.

Összességében szeretem ezt a palettát, főleg a matt színekkel vagyok elégedett. Viszont a csillámosak az alsó sorban szinte használhatatlanok. Nekem porlik, mindenhová megy, csak oda nem ahová kéne. Nem hiszem, hogy én lennék béna, mert a többi színnel jól tudok dolgozni. Még a sötét lilával vannak hasonló gondjaim. Ettől függetlenül a többi szín miatt napi szinten használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.