Sleek

Ár:   2855 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   12 x 1,1 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szisz5, az összetevőket feltöltötte: agica0723, Módosítva: 2014. február 20.

Kiszerelés:   12 x 1,1 g
Lelőhely:   Müller

A Sleek 2013 szeptemberben megjelenő limitált kollekciójának része ez az igazán őszies színeket tartalmazó paletta. A 12 szín között találunk csillogó natúr színeket illetve a mélyebb lila és bogyós színeket.

Sleek Colour Corrector Palette
Ár: 2500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
Ár: 1000+fox , Eladó: kissenikor
Állapot: Parszor hasznalt, Helyszín: Szombathely, fizetés: Elore utalas utan
Angelless

2019. január 11.

Elkezdtem gyűjteni ezeket a palettákat :D Úgyhogy őt is megvettem.
Kezdve a "fehér" színtől: az az ezüstös fényű fehér (Pretty in Paris) amúgy nagyon jó szín lenne, de nem eléggé pigmentált, mint az a Sleek palettákra jellemző lenne. Baromi sokat nyúlok hozzá, de mindig elszomorít, és mindig előveszem az Essence Must haves-termékcsalád hasonló színű fehér púderét.
A három arany-féle szín a felső sorban egy álom, nagyon krémesek, tartósak, ezt használom legtöbbet, ha ezt a palettát felnyitom. A kék (Romance in Rome) megint csak a fehér formuláját kapta, az utána lévő barna szín pedig matt, krémes, és furcsa, hogy ennyire narancssárgás, mert még színátmenetnek, vagy alapnak se lehet használni szerintem. De legalább pigmentált.
Az alsó három vöröses-magentás szín közepesen pigmentált, nekem tetszik. Az utána lévő lilában (Bliss in Barcelona) több a kék ugye, mint a vörös, és inkább ilyen szatén fénye van. Úgy vettem észre, hogy ha épp (sötét)kék sminket akarunk készíteni magunknak ezt mindenképp jó választás a mozgó szemhéjra pöttyinteni.
Az utolsó két szín, a fekete és a burgundi ugyanolyan parádés mint az arany, nagyon kis kellemes állaguk van és érdekes csillogásuk, nagyon tetszenek, ezeket is gyakran építem a sminkembe.
Összességében furcsállom, hogy ez a paletta egy kicsit kiáll a sorból pigmentáltság terén, azonban a legtöbb szín itt is a Sleekre jellemző tartósságú. Plusz legjobb ujjal felkenni ezeket, nem pedig ecsettel. Nem bántam meg, hogy megvettem, de ha valaki nem olyan hülye mint én és nem kezdte el gyűjteni a palettákat; és nem szeretett bele a három arany színbe, akkor inkább vegye meg a Naturel-t vagy az Oh So Specialt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

Elkezdtem gyűjteni ezeket a palettákat :D Úgyhogy őt is megvettem.

Elaine

2018. december 10.

Elképesztően jó paletta, nagyon pigmentált és gyönyörű színei vannak! Szinte mindennap használom, az egyik kedvencem. A fekete a lehető legfeketébb fekete, amivel palettában még dolgom volt, szinte már túlságosan is az :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 10.

dreamstealer

2018. augusztus 29.

Nagyon szép színösszeállítás, kiváló őszi sminkeket lehet csinálni a bordós, és arany árnyalatokkal. A pigmentáltsága az összes színnek jó, és a fekete tényleg fekete. Szemhéjalapot azért használok alá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

muszika

2018. április 30.

Nagyon szeretem a bordó árnyalatokat magamon,zöld szemhez szerintem tökéletes ez a paletta. Alap a kollekciómban, már a másodikat használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Agito

2018. április 24.

Annyira gyönyörű színek vannak ebben a palettában! Eredetileg nem ezt szerettem volna megvenni, de nagyon nem bántam meg a választást végül. Minden szín nagyon intenzív felvitel után is, könnyű dolgozni velük. Én használok primert alá, úgy végig bírja a napot a smink. A bronzos-aranyos színek gyönyörűek és a lilás árnyalatok is, zöld szemhez pl. nagyon jól passzolnak. Ajánlom a palettát és a Sleek termékeket is úgy általában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 24.

emmamiddleton92

2018. április 17.

Totális szerelem ez a paletta, kb. 2 éve használom és mindig izgulok, nehogy bevonják!! :) Kékeszöld szemem van, amihez tökéletes árnyalatok vannak benne. Bármikor fordulhatok hozzá, akár hétköznapi akár drámai sminket szeretnék. Szuper a pigmentáltsága, könnyű is vele túlzásba esni :) Picit potyog amikor felrakom, de ez szerintem normális ... a sminkesek is mindig javasolják a youtube-videóikban, hogy először a szemet kell elkészíteni, úgy nem maszatolunk később :) Nekem simán kibír egy rohanós munkanapot, és nem használok alá primert. A toknak is szuper a minősége. Ezt a márkát bárkinek merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

cattitude

2018. március 13.

ajándékba kaptam ezt a palettát és nagyon szeretem, nagyon szép sminkeket lehet vele csinálni. én alapvetően nem szeretek nedves ecsettel dolgozni, de így is elég pigmentáltak a festékek. alappal használom, nekem nem potyog és tartós is. a tokjáért külön csillagot adnék, nagyon jó érzés kézbe venni, ég és föld a különbség a Sleek paletták és a Makeup Revolution recsegős-ropogós, silányul összeragasztott csomagolása között.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 13.

Rekakarolina

2018. március 5.

Számomra ez a paletta az egyik top paletta. Szemhéjbázis nélkül is nekem szuper pigmentált, és tartós is. A színek közül van ami számomra a nem hétköznapi szín, de néha azok is használhatók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 5.

mlsasigh

2018. február 14.

A krémes állagúakhoz fixáló spray mindenképp kell, hogy előjöjjön a pigmentáció. A bal alsó 3 szín nagyon hasonló. Matt árnyalatok eldolgozásánál eltűnik a csillám abszolút. Annyira, hogy a szemöldököm sokszor a feketével rajzolom fixálás előtt, ami ránézésre tele van csillámmal, de néhány ecsetmozdulat után már semmi nem látszik belőle (viszont a sleek-féle feketével mindig meg vagyok elégedve, mert sok márkánál nem elég pigmentált).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 14.

raramusic

2018. január 22.

Imádom, mert szuper tartós. A színek szépek, bár ezek olyan "egyformák". Ettől függetlenül az egyik legjobb szemsmink márka :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.