Best of Beauty 2019

Soap & Glory

Ár:   £5.50   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: onecrimsonnight, Módosítva: 2017. november 19.

Ár:   £5.50
Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Kézkrémek

Ajándékdoboz Soap & Glory Hand Food Cream Shower Gel Body Butter Scrub
Ár: 4000 Ft , Eladó: ikebana
Állapot: új, Helyszín: Szeged, fizetés: utalás után postázva vagy személyes átvétel
eve57

2018. január 27.

A kezeim egyik kedvenc étele. Iszonyatosan jól hidratál, az illata pedig csodás. Csak ajánlani tudom, ha valaki az Egyesült Királyságban jár, térjen be a Boots-ba és raktározzon fel belőle párat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

heather

2017. október 7.

Hazudnék, ha azt írnám,hogy a legjobb kézkrémem,de mindenképp dobogós.
Finom illatú,gyorsan felszívódik es azért remekül hidratál.De télen meg kell támogatni egy kis plusz gondoskodással-,ami mondjuk nem meglepő.
A boots-ról vettem,200 ml-es kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Hazudnék, ha azt írnám,hogy a legjobb kézkrémem,de mindenképp dobogós.
A boots-ról vettem,200 ml-es kiszerelésben.

zsuzsa58

Korcsoport: >54
2017. augusztus 24.

Szeretem ennek a márkának a termékeit, igaz el is vagyok látva rendesen :) az első amire kipróbálás után, azt mondtam kell ez Nekem a sarok és láb ápoló krém volt. Nyáron tudjátok, hogy mennyire kellemetlen, ha kiszáradt a sarok picit és ez látható a redőkben!! Na, ennek a terméknek a használata után, teljesen eltűnt, leradírozta az elhalt hámsejtet, utána kellemesen puha maradt a bőröm. Csak ajánlani tudom mindenkinek, nézzétek meg a nagy kiszerelésű díszdobozos csomagolást, minden van benne !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

linszu

2016. augusztus 27.

Az illata miatt imádom a legjobban! Egyébként teszi a dolgát. Nem túl zsíros, nem túl vizes. Kicsit olyan, mintha szilikonos lenne. Nem néztem az összetevőit soha vagy leírást.
Egyébként van ebből az illatból parfüm. Vettem már belőle, kb 15 font lehetett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Egyébként van ebből az illatból parfüm. Vettem már belőle, kb 15 font lehetett.

estagnus

2016. július 30.

Egész jó kis kézkrém :) finom az illata, gyorsan beszívódik és hidratál is, bár nem tudom mennyire lesz ez elég télen. Egyelőre meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

B.Enci

2016. július 29.

Sajnálom, hogy csak külföldön lehet beszerezni. Én eléggé hadilábon állok a kezkrémekkel, de ezt imádom :) Az állaga szuper, gyorsan beszivodik, az illatok is kellemesek. A kedvencem mégis az "original" :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 29.

Edina77

(!)
2016. június 14.

Angliában vettem,a kedvenc kézkrémem lett! Isteni illata van,kár,hogy parfüm nincs belőle. Bár kapható lenne Magyarországon is!😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

Noncs81

2015. december 28.

Oda vagyok érte! :) Mindig van egy a táskámban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Oda vagyok érte! :) Mindig van egy a táskámban :)

lollypoppy

2015. október 25.

Nagyon szuper kézkrém: jól kenhető és jól hidratál, hamar beszívódik és kellemes az illata. Télen viszont nem biztos, hogy elég lenne az én nagyon könnyen kiszáradó bőrömre - majd meglátjuk, hogy válik be akkor. Az összetevőiről pedig inkább nem nyilatkozom :)

Update: lehúztam egy csillagot, egyrészt azért, mert hidegben nem működik túl jól, másrészt meg a tubusa miatt: a krém egy elég nagy részét képtelen voltam kinyomni belőle, annyira merev műanyagból van, és utálok pazarolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

kisko

2015. január 27.

Szuperjó! Lotion állaga van, és nagyon szépen helyreteszi a kiszáradt kezeket, hamar beszívódik. Munkába való darab, éjszakára valami testesebbet szeretek használni. Finom illata van, a körömágyat is rendben tartja valamelyest, érezni benne az olajakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sorbitol h 1 1

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!