Soap & Glory

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   külföld (Boots)   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lzsoficim, Módosítva: 2014. július 9.

Lelőhely:   külföld (Boots)
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló testápoló mandula, kakaó, joghurt, zab és méz illattal.

dkapas

2015. október 29.

A kedvenc testápolóm, egyszerűen nem tudok meglenni nélküle. Csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni róla. Az illata, az állaga, a hidratáló hatása. A tökéletes testápoló!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 29.

onecrimsonnight

2014. július 17.

Egy az egyben olyan illatú mint a Rich&Foamus tusfürdő. Amit én egyenesen imádok, ezért nagyon örültem, hogy van ugyanolyan illatú testápolójuk is, amit nem is tudtam egyébként addig amíg ide fel nem lett töltve. Gyorsan el is mentem a Bootsba bezsákmányolni :D
Nem olyan kis folyékony semmiség mint egy átlag lotion, sűrű, de mégsem annyira mint egy testvaj. Hamar beszívódik, jól hidratál, kiadós, óriási kiszerelés.
És hát ugye a lényeg az illat, ami isteni, teljesen rákattantam. Bár gyártanának valami lakásillatosítót meg illatgyertyát ugyanezzel az illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

lzsoficim

2014. július 5.

Imádom, imádom,imádom!
Hatalmas Soap& Glory rajongóként Bécsben az első dolgom volt egy újabb bevásárlás.Ott szimatoltam bele ebbe és rögtön tudtam, hogy kell:) Aki szereti az ilyen illatokat, az mindenképpen nézze meg,mert különleges, kellemes illat. Jó a hidratáló hatása is, de nem tudok nem ömlengeni az illatáról :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Imádom, imádom,imádom!

Antioxidánsok: Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)