Soliteint

Ár:   900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: beginner, Módosítva: 2016. január 2.

Kategória:   Hidratáló krémek

Ez a lágyan felszívódó nappali krém az aloe vera gyógyhatású, regeneráló kivonatát tartalmazza. Az avokádó olaj, valamint az édes mandulaolaj tartósan hidratál. A borneói faggyúdió vaj és az UV szűrő késleltetik a bőr öregedését. A vitaminokban gazdag összetevők javítják a bőr védekező képességét. A könnyű krém alkalmazása egész napos aktív védelmet biztosít. Használatával bőrünk puhává, selymes tapintásúvá és láthatóan egészségessé válik.

A termék nem tartalmaz mesterséges színezéket, állati eredetű összetevőket, ásványi olaj és parabén származékot.

JudithBeauty

2021. február 28.

Patikában figyeltem fel rá, és úgyis szükségem volt egy nappali krémre. Az aloe verás termékek pedig úgyis a kedvenceim, jöhetnek minden mennyiségben. Nagyon szépen hidratálja a bőrömet, és töményebb állaga ellenére könnyedén beszívódik. Száraz típusú bőrömnek nagyon jó, és enyhe feszesítő hatást is észrevettem a használata után. Az összetevői is jók, nálam nem okozott allergiás reakciót. Többszörvevős lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 28.

jud1t

2021. január 15.

A gyógyszerészem ajánlotta, nekem bevált. Olcsó és jól hidratál, az arclemosómtól húzódni szokott az arcom, ezért utána mindig ezt használom, és így nem szárad ki a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Puszedli83

2020. július 27.

Könnyű hidratáló krémet kerestem nyárra, nem feltétlenül fényvédőset, azt amúgy is használok.
Az itteni véleményeket olvasva döntöttem mellette.
Egyáltalán nem kell belőle sok, mégis hidratál. Könnyű viselet, nincs ragacsos érzet, sminkelni is lehet rá. Nekem nem okozott pattanásokat, semmi irritáció. Nagyon jó kis krém, ami hihetetlenül olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 27.

Az itteni véleményeket olvasva döntöttem mellette.

katniss1995

2020. július 27.

Első fényvédőkrémem, nem akartam sokat költeni, le is volt akciózva a rossmannban. Meg vagyok vele elégedve, kevésbé látszanak a karikáim a szemem alatt. Tipp: akinek zsíros, fényes bőre van, érdemes a krém előtt megmosni az arcot valamilyen arctisztító géllel. Így rögtön beszívódik. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

KozmaNikolett2001

2020. június 14.

A bőröm hajlamos a pattanásokra és extra érzékeny így félve vágtam bele a kipróbálásának, viszont nagyon pozitívan csalódtam mivel nagyon szuperül bevált és egyátalan nem jöttek ki újabb pattanások. Az UV szűrő benne még egy plusz pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

HVandass

2020. május 10.

Próbáltam már ennél sokkal drágább krémeket is, mégis ezzel vagyok a legelégedettebb. Könnyen beszívódik, kellemes érzés, nem ragacsos uána a bőröm. Szérumok utáni hidratáláshoz szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

LiiL

2019. június 25.

A jó vélemények alapján vettem meg..de nem működött. Egy héten belül megjelentek a piros pattanások az arcomon. Fáj a szívem érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

CrazyHairDontCare

2019. május 17.

És a Soliteint ismételten megment az anyagi csődtől. Kb egy-másfél éve minden nap használom. Az én kvázi igénytelen bőrömre tök jó (ha a hormonális fluktuáció nem létezne sose lenne pattanásom).
- Jól hidratál.
- Magas SPF.
- Gyorsan beszívódik.
Nálam sokszorosan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

- Jól hidratál.
- Magas SPF.
- Gyorsan beszívódik.
Nálam sokszorosan újravevős.

idonthaveaname

2019. március 5.

Sajnos nem! A korosztályomnak Elvileg pont megfelelne, de nyilván az én bőrtípusommal nem számoltak. Meglehetősen zsíros, nem csak T-vonalban, emellett azonban felszíni vízhiányos, tehát a hidratálást azért igényli. Akármilyen vékony rétegben és alaposan kentem fel, mindig ragacsos tapintást hagyott, még télen is, és sajnos ezzel összefüggésben gyorsabban és erőteljesebben (hajjaj, de még mennyire) átfénylett a bőröm. Éjjelre és nappal is használtam, esti rutinban elfért, de sajnos nappalra sok nekem. Ráadásul hiányoltam, hovy az UV-szűrő mégis milyen erősségű? SPF valahol? Sehol sincs feltüntetve. Ettől Függetlenül nem rossz összetevői,a bőrömet nem irritálta, állaga is kellemes, de egyszerűen nem kompatibilis az arcommal. Sajnálom. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Doribako93

2018. november 19.

Próbáltam már egy jó pár arckémet, GIGItől kezdve a naturkozmetikumokon át a Lorealig. Elég olcsó termékről van szó, ezért nem vártam tőle túl sokat. Nagyon kellemes csalódás volt! Az eddigi legjobb arckrémem amit valaha használtam. Beszívódik, nem ragacsos, hidratál, nem morzsolódik le a bőrömről. Szóval csillagos ötös!!! Ha kifogy megveszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Urea, Sodium PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Niacinamide, Fructose, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Isopropyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Octyldodecanol, Isopropyl Isostearate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Shorea Stenoptera Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Panthenol, Dimethicone
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Steareth-2, Steareth-21, Stearic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Fényvédők: Octinoxate, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano)
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Isopropyl Palmitate, Octyldodecanol, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, O-Cymen-5-Ol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Gombaellenes tartósítószer.