Best of Beauty 2019

Soliteint

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cirmok, az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   patikák, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Gyorsan beszívódó, selymes hidtaráló krém színezőanyagai kiegyenlítik az apróbb bőrhibákat anélkül, hogy a pórusokat eltömítenék. UV-A és UVB fényszűrő kombinációja véd a napsugarak káros hatásától. Szabadgyök megkötő hatású E-vitamint, az édes mandula tápláló olaját és bőrtápláló hatású shea vajat tartalmaz. Egyenletes, matt természetes arcszín.

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest, Tápióság, Keleti-Szolnok vonal, fizetés: Személyes átvétel
annodobo

2019. február 15.

Hát, hogy mattítani, azt én nem vettem észre. Mondjuk lehet az Önbarnítós testapoló miatt van, amit alá kenek.
Önmagában nincs vele bajom. Előtte egy drágább kategóriájú bb krémem volt, ami szintén nem volt erős fedésű ahogyan ez se az. Mivel nincsenek bőrhibáim és nem csúnya a bőröm, nekem megfelel ez a cucc.
Főként az tetszik benne, hogy természetes. Nyilván aki alapozot használ vagy kemikálisabb bb krémet, az ne számítson erős fedésre. Ez egy szépítő krém. Nem is igazán bb krém, hanem színezett hidratáló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

annamagyar94

2017. április 4.

Már jó ideje szeretnék színezett hidratálót vagy BB krémet venni, és eredetileg az alverde krémjére esett a választásom, de közben leállt a gyártása sajnos, ma pedig ez jött szembe velem, hát megvettem. Nekem (szerencsére) nagyon szép bőröm van, nagyjából egyenletes, nem túl nagyok a pórusaim, és ritkán van pattanásom, vagy ilyesmi, éppen ezért nem vagyok hajlandó alapozót használni. Most próbáltam ki, elégedett vagyok vele. Alig van fedése, de nekem pont jó, ráadásul az, hogy sárgás színezetű, nem gond, mert az alap bőrszínem is a barnának a sárgás tónusa, nem a rezes. Egységesít, nem drága, így megkapja a négy csillagot. Szerintem az illata sem rossz, nem túl jó, de azért nem is elviselhetetlen vagy ilyesmi. Az a baj, hogy egyszer már volt egy niveás bb-m, na és annak csodálatos nivea illata volt(kár h emellett négerekre lett kifejlesztve-pedig nyáron használtam, és egy nagy maszk lett az egész). Annak azért hiányzik az illata. Tehát alapból szerintem ez nem egy rossz krém, de az vegye csak meg, aki nem túl világos bőrű, és nincs is semmilyen komolyabb baja a bőrével.

Visszavonom! Apró kis pattanásaim lesznek tőle, pedig szinte soha nincsenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Visszavonom! Apró kis pattanásaim lesznek tőle, pedig szinte soha nincsenek.

Juca78

2016. augusztus 11.

Sajnálom, hogy nem olvastam el a véleményeket. A szagával nincs bajom, de semmi fedése nincs. Semmi! Az arcom meg fénylik mintha muszáj lenne neki. Sajnálom, hogy megvettem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Negro

2016. június 1.

Borzalom. Semmi fedése, a szaga pedig elviselhetetlen. Ráadásul nekem apró pattanások jelentek meg pár nap használat után. Őszintén...nálam a lefolyóban végezte. Most egy normális krémből, egy fényvédőből és egy alapozóból készített keveréket tartok benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

jane79

2016. május 14.

Meg vagyok vele elégedve. Tény hogy nincs erős fedése de én alapozó alá használom hidratálóként. Nagyon megéri az árát. Újravásárolnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

DianaS

2016. április 1.

Direkt nyárra vettem de nem az én világom. Otthonra elmegy, de ha már otthon vagyok inkább csak egy átlagos UV-s hidratálót viszek fel, nem egy színezettet, ha viszont kimozdulok ahhoz nekem kevés a fedése. Alapozó alatt, nincs gondom vele. Inkább azoknak ajánlom akik nem szeretnek nyáron alapozót viselni de mégis szeretnének egy enyhe fedést/korrigálást. Alapjában véve nem egy rosz termék, sőt, csak nem én vagyok az embere. :) :). Ezért inkább megvállnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 1.

Katarhtic

2015. október 28.

Csalódott voltam már az első használatnál. Nagyon nem tetszik a szaga. Felfordul a gyomrom tőle. :( De ez még a kisebb probléma, azért vettem, hogy ne kelljen alapozót használnom, mert már örültem, hogy csak mitesszereim voltak, aztán megjelentek fájó pattik. +nekem nem is szívódik be olyan hamar, pedig nem sokat használtam belőle. Sajnálom Soliteint! Látom másoknak bevált, ezért nem 1 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 28.

Goldapple

2015. április 12.

Gyorsan beszívódik, kiegyenlítik az apróbb bőrhibákat anélkül,hogy a pórusokat eltömítenék.Egyenletes, matt természetes arcszínt biztosít. Szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 12.

lujzi

2014. június 21.

régen, még a bb-krém/színezett hidratáló keresésem elején találkoztam vele. mivel még alig volt összehasonlítási alapom, ezért nagyon szerettem, tetszett, hogy könnyű vele dolgozni, és kiegyenlíti az arcszínemet. ma már nem venném meg, az összetevői és főleg a finishe miatt. ugyanakkor egy próbát megérhet az árérzékenyebb vevőknek, hiszen azért mégsem egy rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 21.

Fanni91

2014. június 20.

Meg tavaly nyaron vettem, nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva. Az összetevői sem éppen a legszebbek, nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 20.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Lactic Acid, Betaine
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2