St. Tropez

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. március 19.

Kategória:   Testápolók

Önbarnító testápoló krém a fokozatos barnulásért

• egészséges napbarnított megjelenést kölcsönöz a bőrnek
  • egységesíti a bőr színárnyalatait
  • könnyen szétkenhető és kiválóan felszívódik
  • hidratál és táplál

Ár: 1000 , Eladó: KalozPepi
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás, személyes átvétel lehetséges,
Ár: 3000 , Eladó: skin
Állapot: 1*próbált, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

pacsirszkyh

2021. augusztus 30.

Segített a két önbarnítás közti idő növelésében (St. Tropez Self Tan Watermelon Infusion habját 1-másfél hetente használtam, ezt a testápolót naponta-kétnaponta), de önmagában is megállja a helyét! Arra figyelni kell, hogy lehetőleg egységesen, vékony rétegben használjuk, egyébként nagyon kellemes az állaga és az illata! További pozitívum, hogy nem koptam foltosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 30.

EvandEra

2021. augusztus 2.

Elsőre tetszett, mert végre nem világítottam a sötétben annyira, de sajnos inkább grillcsirke sárgának tűnik a bőröm tőle. Másodszorra siettem vele mert iszonyat gyorsan beszívódik, borzasztóan csíkos lettem! :D A tartósságával nincs gond, 1 hét után is látszanak a csíkjaim!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

onecrimsonnight

2021. július 18.

Tavaly a sima, nem dinnyés illatú verziót használtam a zuhanyzás közben használandó barnítójukkal kombinálva. Rájöttem, hogy ez sokkal hatásosabban barnít, így a zuhanyzás közbenit már nem is használom.
Felvitelkor nagyon finom, nyárias, gyümölcsös illata van, később jön a jellegzetes önbarnító szag, de elviselhetően.
Kellemes az állaga, viszonylag gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. Nem hagy csíkot, nem fogja be a ruhát sem, nem igényel nagy precíziót a használata. Száraz részeken azért tud sárga lenni, ezért a használata előtt érdemes exfoliálni.
Esténként használom, nekem már reggelre látható a változás. Természetes hatású, nem drasztikus barna szín. A fehér, napon barnulásnak ellent álló krétalábaimat egy használat után vállalhatóvá tette így nyárra, hetente 1-2x viszem fel hogy tartsa a színt.
Évek óta ezt a márkát használom önbarnításra, és ebben sem csalódtam, elégedett vagyok mert pont azt nyújtja amit szeretnék. Természetes hatású barnaság, a lehető legkevesebb macerával.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Amiel

2021. július 15.

Pixiben jutottam hozzá tegnap egy 50ml-s kiszereléshez, gyorsan le is teszteltem.
Nem radíroztam előtte, csak tusolás után felkentem.
Nagyon kellemes az illata, állagra sima testápoló, szépen lehet kenni. Nekem elég sokat kellett várnom mire beszívódott és még utána is kicsit ragacsosnak éreztem, de nem ragadt, nem fogott be semmit.
Nem is értettem itt a kommenteket az önbarnító szagról, mert csak a dinnyés illatot éreztem végig.
Na de aztán ma reggel..már értem, tényleg megvan az a jellegzetes szag.
Az eredménnyel egyébként elégedett vagyok, szép egyenletes barna lettem, bár szerintem látszik, hogy ez nem “természetes” barnaság, hanem tipikus barnító krémes szín.
Arcra is kentem itteni kommentek alapján, azt kicsit megbántam, mert arcon még feltűnőbb, hogy “kamu” barna, nekem enyhén répás lett..
Viszont a bőröm puha, hidratált, a testemen kifejezetten szép a szín.
Ami még érdekes, hogy volt már egy alapszínem, ezt szépen tovább barnította, de a bikini alatti fehér részekkel szinte semmit nem csinált.
A kezemet befogta, valószínűleg nem sikáltam elég ideig felkenés után.
Összességében nem rossz, de nem lett szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

Nem radíroztam előtte, csak tusolás után felkentem.
Na de aztán ma reggel..már értem, tényleg megvan az a jellegzetes szag.
Viszont a bőröm puha, hidratált, a testemen kifejezetten szép a szín.
A kezemet befogta, valószínűleg nem sikáltam elég ideig felkenés után.
Összességében nem rossz, de nem lett szerelem.

rosewood00

2021. június 25.

Évekkel ezelőtt próbáltam ki a Dove önbarnító testápolóját, ami katasztrófa volt. Azóta semmi ilyesmit nem vásároltam, viszont úgy gondoltam, hogy mégiscsak megpróbálkozok valamiféle önbarnító készítménnyel, mert elég fehér a bőröm és nehezen barnulok, napozni pedig nem nagyon szeretnék a bőröm védelme érdekében. Szóval hosszas gondolkodás után megvásároltam ezt a testápolót, ami fantasztikus. Használat előtt nem radírozok, nem csinálok semmi extrát, mégis egyenletesen barnulok, nem foltos. Ahol száraz a bőr, ott sárgás beütése van (aláhidratálással elkerülhető) , de máshol természetes, enyhe színt ad, ami építhető. Az elején fincsi dinnyés illata van, ami aztán elmúlik és fura illata lesz, de nem zavar. Viszonylag könnyen beszívódik, nem hagy zavaró, filmes réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

mariann33

2021. március 18.

Ez egy teljesen fehér,lotion típusú barnító,kellemes illattal.
Később sem érzek semilyen önbarnító szagot.
Rettentő jól hidratál,ez meglepett!
A kevés véleményben előttem leírták a lényeget,radírozni sem muszáj,úgy is szép lesz,mert fokozatosan fejti ki a barnító hatását,egyébként sem ugyanúgy barnulunk minden testtájunkon.
Én arcra is használom,egy éjszaka alatt csodát művel:))
Nem fog,ami nagyon lényeges,és természetes barna.
A tökéletes barnító krém!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

Ez egy teljesen fehér,lotion típusú barnító,kellemes illattal.
Később sem érzek semilyen önbarnító szagot.
Rettentő jól hidratál,ez meglepett!
Én arcra is használom,egy éjszaka alatt csodát művel:))
Nem fog,ami nagyon lényeges,és természetes barna.
A tökéletes barnító krém!

Fehereszti

2020. december 13.

Imádom! Elég kedvezményes áron sikerült megvennem, a márkától használok arcra is önbarnító krémet, így testre megvettem ezt. Sima testápoló feeling, semmi nagy dolgot nem kell előtte tenni, egyszerűen mint egy sima testápolót felkenni. Annyira figyeltem, hogy azért jó alaposan eldolgoztam mindenhol. Felvitelkor fincsi dinnye illatú, utána jön a tipikus önbarnító szag, de hát ez kb elkerülhetetlen. A termék maga viszont isteni jó. Szinte semmi negatívumot nem tudok kiemelni. Egyenletesen fog, nem foltos, gyönyörűen halványulva kopik szinte észrevétlenül. Nem fog össze semmit. Szépen beszívódik és hidratál is valamelyest. Szép árnyalatú barnaságot ad, és látszik is rajtam rendesen hogy barnább vagyok. Használtam sokféle terméket már de kedvenc lett ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 13.

wishes

2020. május 18.

Na ez egy tökéletes önbarnító-választás, ha az ember lánya nem akar sokat* (*semennyit sem) tökölni a bőre előkészítésével önbarnítózás előtt... :D Nem kell radírozni vagy hidratálni előtte és még olyan kínos precízséget vagy plusz kesztyűt sem igényel, mint egy önbarnító hab, ellenben már egy használat után sokkal egészségesebb, ragyogóbb és persze barnább lesz tőle a bőr. Nekem nagyon fehér mindenem, így rajtam már egy használat után látványos a hatása, de persze lehetne még építgetni. A pár óra után jelentkező jellegzetes önbarnítós grillcsirke szag itt minimális, felkenéskor pedig eleve nagyon finom dinnyés 🍉 Ja és ha már testápolóról beszélünk, a hidratáló hatása is szuper! Gyere nyár! 😀

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Hidratálók: Glycerin, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Forrás: truth-in-aging, BFT