StarGazer

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szucslia, Módosítva: 2011. december 28.

Kiszerelés:   3,5 g

Black Fairy

2016. november 16.

Nekem a Deep red van meg, csodálatos, intenzív piros szín, alap nélkül is remekül pigmentált, de a tartóssághoz kell némi alap is azért - az én szemhéjamon - könnyen használható, könnyen eldolgozható, nagyon különleges, élénk színe van; úgy gondolom igazán hiánypótló termékről van szó - matt piros szemfestéket találni ilyen jó áron nem könnyű, az enyém 700 Ft volt, leárazáson vettem, ezért árat nem tudok írni, de teljes áron is megvettem volna előbb-utóbb, a kollekcióm egyik legjobb darabja. :)

(Mellékesen jegyzem meg, igazán minőségi a csomagolás, masszív, jól zár. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 16.

(Mellékesen jegyzem meg, igazán minőségi a csomagolás, masszív, jól zár. :))

Camilla_B

2013. december 14.

Nekem semmivel nem rosszabb, mint a többi ilyesmi árkategóriás arcpirosító. Jó a fedése, minimális a porzása, szép a színe és hosszantartó, olcsó. Lehet Dalma1111 hogy épp kifogtál egy kevésbé jó gyártást, de szerintem sok jó terméke van ennek a márkának, főleg az utóbbi években sok "kincsre" bukkantam a honlapján.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 14.

Dalma1111

2012. január 12.

Nulla pigmentáltság, nem szeretem. Kaparni kell egy kis színért. Nekem nem jött be úgy általánosságban ez a márka. 1-2 termékét próbáltam, de nagyon keveset tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 12.

szucslia

2011. december 10.

Pirosítónak rendeltem meg az ICE Peach változatát, de nekem semmit nem ért, nem igazán látszott, amikor föltettem. Lehet, hogy rossz színt választottam? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 10.

Antioxidánsok: Propyl Gallate
Hidratálók: Propylene Glycol