StarGazer

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2014. március 29.

Bőrtípus:   Száraz, Normál

Magas fedőképességű, hipoallerglén alapozó. Jól terül, nem ül bele a ráncokba, egységes bőrképet eredményez. Professzionális, de mindennapi használatra is alkalmas.

fcsenge

2018. február 11.

Nagyon jó alapozó! A Paris Berlin és Missha alapozóimat cseréltem le erre. Általában koreai termékeket használok, de az hasonló minőségű és árban sokkal olcsóbb. Ellenben a színt nagyon nehéz eltalálni rendelésnél, az interneten lévő színképek falsak. A light-ot rendeltem legutóbb, mely nevével ellentétben elég sötét lett, főleg a többi, "light"-ként hirdetett más alapozók színmélységéhez képest. De egy nagyon világos alapozóval elkeverve pont jó lett. Az ebay-en rendelve még olcsóbb. A light olive árnyalat azonban a drogériás világosabb ivorynek felel meg, nekem ez épp tökéletes, főleg télre. :)

A remek ár/érték arányon túl szép bőrképet ad, főleg nedves szivaccsal eldolgozva, mindemellett remekül építhető is. Alá csak fényvédőt szoktam használni, utána pedig egy kis púdert és egész nap szépen megállja a helyét. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

martinkitty

2017. január 13.

Nagyon megjártam ezzel az alapozóval. Előtte megnéztem, itt csupa jót írtatok róla. Nekem féltenyérnyi piros ekcémák lettek tőle az arcomon, először nem is gondoltam, hogy ettől az alapozótól, ilyet még nem is láttam korábban. Voltam bőrgyógyásznál is, aztán eltelt egy pár hét, mire rájöttem, hogy ha ezt az alapozót használom, utána jönnek a nagy piros, száraz foltok. Tekintve azt, hogy a bőrgyógyász, a krémek az ekcémára mennyibe kerültek, nagyon rosszul jártam ezzel a vacakkal. Ennyiért high-end alapozót kaptam volna...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

dlms.trk

2016. december 2.

Nem vagyok annyira barna (szerintem😂) de már a drogériákban található (és általam kedvelt alapozókból) nem találtam elég sötétet a bőrömhöz. Ezen felbátorodva rendeltem meg ezt az alapozót két színben: tan, bronze. A tan nekem tökéletes, rózsaszín mentes (drogériákban kb 400as sötétségű) kellemes fedésű, könnyen felvihető (nanshy alapozó ecsettel használom)
A bronze nekem túl narancsos, kicsit sötétebb talán mint a tan, és tényleg mandarin fejem van tőle, elég vicces. 😂
Nagyon szeretem, ár érték arányában kiváló, még postaköltséggel együtt is hibátlan ❤️
Biztos újra veszem, amíg ilyen nagy szoli lázban égek ez a tökéletes szín

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 2.

Biztos újra veszem, amíg ilyen nagy szoli lázban égek ez a tökéletes szín

zsokapl

2016. július 28.

Ár-érték arányban mondhatni csodaszer. Könnyű vele dolgozni, jól eloszlatható-eldolgozható, jól fed és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

nagyorsolya78

2015. szeptember 29.

A Light Olive árnyalatot vettem meg, nagyon szép világos, sárgás szín. Eléggé folyékony, és valahogy hamar szárad, kézzel nem tudtam szépen eldolgozni. Vizes szivaccsal jól sikerült, de nekem az sajnos macerás.
Szép a finishe, matt, de nem száraz púderes. Fedése enyhe, de építhető, persze nem a végtelenségig.
A szín és a finish nagyon jó, az nehéz eldolgozhatóság miatt 4 csillag. Persze valószínűleg én vagyok a türelmetlen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 29.

Mapetite

2015. szeptember 18.

Írtam a MUP-nak egy hàlálkodó e-mail-t miatta :D Tuti jó ez a termék,kàr hogy csak online lehet hozzájutni. Mindenkinek bátran ajànlom,csodás a fedése,egyszerű és praktikus a csomagolàsa,nincs tolakodó illata,kevés kell belőle,kíméli a bőrt,rendkívül tartós és nem utolsó sorban nagyon olcsó a minőségéhez képest. Kedvenc,és biztos hogy újra veszem ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

csoknyom

2015. július 28.

Egy allergiás vendégem miatt rendeltem meg ezt a hypoallergén alapozócskát. Akkor is nagyon jól viselkedett (pedig tartottam tőle a meglepő olcsósága miatt), és nem okozott semmi irritációt. Ma mikor kifogyott a saját alapozóm, ehhez nyúltam a polcomon. Egy nyomásból az egész arcomat le tudtam alapozni, nagyon szép bőrképet adott. Normál bőrre, tág pórusokra is ajánlom, a piros foltokkal is szépen megbirkózik. Sajnálom, hogy csak rendelni lehet, mert így a színválasztás eléggé zsákbamacska.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

eSophie

2015. július 24.

Meglepően jó ez az alapozó. Végre tényleg találtam olyan színt ami passzol a bőrömhöz és nem is zavar ha felkenem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

ashlee

2015. május 30.

Számomra egy hatalmas, óriááááási meglepetés ez a termék. Az ár-érték arány valami fantasztikus. Hol is kezdjem? Nagyon kevés elég belőle, higiénikus adagolást tesz lehetővé, nagyon jól mattít, ami tudom hogy rengeteg embernek fontos. Szerintem púderrel (általában Bourjois) egyáltalán nem fog átfényleni, még az erre kifejezetten hajlamos embereknek sem. A fedése nagyon erős. Ami a legfontosabb, hogy az érett bőrt szinte "imádja" ez a termék, vagy inkább fordítva, ezt még egyetlen alapozónál sem tapasztaltam (eddig). Olyan gyönyörű, feszes bőrképet eredményez, hogy csak na. A ráncokat, szarkalábakat, tág pórusokat gyönyörűen eltünteti, mintha azok nem is lennének. Sminkesként az összes árnyalat birtokosa vagyok, így az egyetlen dolog, amibe beleköthetek, az az, hogy a világos árnyalatok közül soknak rózsaszínes beütése van, nem sárgás, pedig az ilyen árnyalatú világos bőr ritka, mint a fehér holló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.

sugarcane

2014. szeptember 8.

Translucent színben van meg, ami nagyon világos, pedig fehér bőrű vagyok.
Nem könnyű eldolgozni és maszkosít.
Jól takar, de számomra fullasztó viselni, hamar átfénylik és csillog az arcom, mintha zsírral lenne bekenve.
Olcsó, és nem irritál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Translucent színben van meg, ami nagyon világos, pedig fehér bőrű vagyok.
Nem könnyű eldolgozni és maszkosít.
Olcsó, és nem irritál.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

PVP 0 0

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.