Stella

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2017. április 5.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajstruktúra építő, mélyregeneráló maszk, mely gazdag és selymes textúrája Ceramid tartalmánál fogva speciális ápolást és kezelést biztosít a hajszálaknak. Megerősíti és megújítja a festett, száraz, károsodott, vegyileg kezelt haj kapilláris rostjait. Visszaállítja a haj egészséges szerkezetét, újra struktúrálja és intenzíven táplálja, regenerálja a hajat. A haj megtelik vitalitással, lágy tapintásúvá válik. Teafaolaj kivonata erőssé és csillogóvá varázsolja a hajat. UV szűrőt tartalmaz.

ihavenotime4this

2016. május 25.

Majdnem a teljes tégellyel elhasználtam már, nekem bevált nagyjából. Csak azért nem 5 csillag, mert lehetnének szebb összetevői is. A teafaolaj miatt nem zsírosodik tőle nagyon hamar az amúgy arra hajlamos hajam, ez nálam pluszpont, de azért még keresgélek, viszont összességében nem egy rossz pakolásról van szó, és ár-érték arányban nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 25.

helmo75

2015. november 6.

Természetes göndör,festett a hajam.Nem szöszös-szálkás tőle a hajam.puha tapintású. Ár-mennyiség aránya szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 6.

Alafaya

2014. november 8.

Nem értem miért kell ebbe szintetikus színezőanyag. Miért kell zöldnek lennie? A hatása még elfogadható lenne, de a bézsszőkére festett hajam színét szemmel láthatóan megváltoztatta, nagyon csúnya lett. Pár nappal később kénytelen voltam újrafesteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 8.

StrawberryCheescake

2013. november 4.

Stella boltban lehet kapni fodraszkellékes üzlet és nagyker Bp. 14. Ker. Szőnyi út. Nagyon jó az igénybevett szőke töredezett hajamra. Ajánlom! Árban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 4.

Linuxo

2012. augusztus 9.

Állagra jó. Könnyen kenhető. Árban megfelelő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Állagra jó. Könnyen kenhető. Árban megfelelő.

hanna

2012. május 14.

Rátéve a nedves hajamra rögtön puha és jobb tapintású, kifésülni is nagyon könnyű volt utána, szárazon is szép puha lágy a hajam. Nem kell sok belőle, az ára is kedvező. Nagyon száraz gubancolódó hajra kifejezetten ajánlom, nekem bevált.
Az összetevőihez nem tudok hozzászólni, nekem nem váltak be sajnos az Alverde és a drágább biohajápolók sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

agi.greendaygirl

2012. február 5.

most fog elfogyni, tuti, hogy újraveszem. ha ezt használom, tovább tart a két hajmosás közti idő, mivel teafaolajat tartalmaz, és ennél jobb tartást, mint amit ez a maszk ad a hajamnak, semmi más nem tudott eddig. Derékig érő hosszú hajam van, és ettől nem lapul le úgy, mint mástól <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 5.

feredith

2011. november 22.

Elhasználtam egy egész dobozzal, de nekem elmaradt a nagy hűha-élmény. Az illata zöld, az állaga jól kenhető, nem sűrű, nem is híg. Mondanom sem kell, a hajszerkezetemet nem építette újjá. A hajam könnyen kifésülhető volt, de én ennél azért többet várok el egy pakolástól. Arról nem tudok nyilatkozni, hogy zsírosít-e, nem szoktam a hajtöveimre kenni a pakolásokat. Mondjuk az UV-szűrő dicséretes, a 3* mellé ezért még kap egy *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 22.

tothdyna

2011. november 9.

Én is egyszer használtam még csak, de lágy esésű, puha, könnyen fésülhető lett tőle a hajam.
UPDATE: azóta többször magamra kentem már, pakolásként és balzsamként is jól funkcionál nálam. Nem nehezíti, zsírosítja a hajam, nagyon jó termék és az ára is kedvező. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 9.

agi.greendaygirl

2011. szeptember 6.

Először próbáltam ki, és meg vagyok elégedve vele. puha, selymes lett a hajam, mindezek mellett viszont nem lapult le, tartása van. tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Hidratálók: Dimethiconol

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.