Stemm

Ár:   9600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Tinamu, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2019. október 28.

Lelőhely:   Tinamu, online
Kategória:   Samponok

Hatékony high-tech sampon a sűrűbbnek kinéző hajért, és gyengéd tisztító technológiával, ami vigyáz a hajrostokra. A hagyományos samponok megfosztják a hajat a természetes faggyúrétegétől, és idővel károsítják a rostokat. Ez a fejlett formula nem okoz ilyen károsodást, viszont táplálja a fejbőrt és hajat. Rendkívül gazdag (stabilizált) aminosavakban, valamint áfonyát, bojtorjánt, 2%-os koffeint, kreatint, biotint és szegfűszeget tartalmaz.

JuditTTT

2018. november 5.

Szerintem nem tudjátok, de ez sokkal több koffeint tartalmaz mint pl. a Plantur, v. az Alpecin. Este nem is ajánlott a használata emiatt. Mennyiségre többet adnak, ára akciósan annyi, mint a Planturnak. Hatását tekintve sztem ugyanaz, ill. talán vmivel jobb, mivel megemeli a hajtövet is és lassabban zsírosodik a hajam. Nem mondom, h. nem hullik a hajam, de, amióta a Stemm termékeket használom, jobban viselkedik.
Ezt a sampont heti kétszer használom, előtte lemosom egy sima bojtorján samponnal a koszt, meg a száraz sampont a hajamról, majd ezzel átdörgölöm, bemasszírozom és rajta kell hagyni, kb. két perc a javaslat én olyan 5-10 közt szoktam. Utána a kondicionálóját is kb. 5-10 percig fent hagyom és ennyi. Teljesen jó tapintású a hajam tőle és nem hullik annyira borzalmasan, ill. a száraz végek simábbak. Szerintem jó termék ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

kneva

2018. április 2.

Még csak párszor használtam, szóval ez nem egy megalapozott vélemény. Azért írok mégis, mert szerintem nem is habzik annyira rosszul, mint amire számítottam. Ilyen szempontból számomra nem jobb és nem is rosszabb, mint a hajsamponok nagy többsége. Nekem eléggé zsírosodó, váll alá érő hajam van, kétszer szoktam samponozni bármilyen sampont használok. Először nekem szinte semelyik nem szokott rendesen felhabzani. (Ebből a Stemm-ből 2 pumpálásnyit oszlatok el a nedves hajon.) Öblítés után megismétlem a műveletet, és akkor már megfelelő mennyiségű és minőségű hab képződik. Amikor ezt is leöblítem, egészen csikorgós lesz a hajam, szóval elkél a balzsam (szintén Stemm).
Nekem eléggé érzékeny a fejbőröm, sok sampontól lesznek kis pattanásaim vagy inkább kiütéseim. Nagyon remélem, h ez a fajta most majd beválik. Levitték az árát, 9 euró körül van a kanadai oldalon. Sajnos viszont szinte soha sincsen készleten, fel kell íratkozni a listára, és ha jön az értesítés, akkor minél hamarabb lecsapni rá.
kb 2 hete használom másnaponta és úgy tűnik h máris vannak kis babahajacskáim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 2.

kb 2 hete használom másnaponta és úgy tűnik h máris vannak kis babahajacskáim.

Scara

2018. január 2.

Ez a sampon valami fantasztikus! Eddig 3x próbáltam és hihetetlen a változás.
A hajam érezhetően erősebb, dúsabb és nem gubancolódik, pedig hosszú és vékonyszálú, ami sajnos extrém módon tud csomósodni.
Nem kell balzsamot használnom hozzá még így télen sem, mert nem szárít egyáltalán, ráadásul nem száll tőle a hajam szárítás után és irritációt sem okozott eddig. Nagyon gyengén habzik - szinte alig, így akik szeretik a dús habot, azoknak nem fog tetszeni.
Sajnos elég drága és nehéz hozzájutni, de minden cseppje aranyat ér!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Ez a sampon valami fantasztikus! Eddig 3x próbáltam és hihetetlen a változás.
Sajnos elég drága és nehéz hozzájutni, de minden cseppje aranyat ér!

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Butylene Glycol, Inositol, Alanine, Histidine, Sodium PCA, PCA, Sodium Lactate, Lactic Acid, Lactose, Urea, Milk Protein, Propanediol, Glycerin, Phospholipids, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Biotin

A Yerba Santa nevű növény levelének fermentálásával nyert, glikoproteinekben gazdag kivonat. Hidratáló, nyugtató és emolliens hatása van a bőrön. Bővebb infó itt.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Tejfehérje. A különböző fehérjéket a kozmetikumokban elsősorban emollient és vízmegkötő, hidratáló tulajdonságaik miatt használják. Az utóbbi idők kutatásai arra is mutatnak, hogy a tejfehérje hatásos anit-aging összetevő lehet, mely segít a károsodott, idősödő bőr megújulásában, a bőr fehérjéjinek (kollagán, elasztin) egészséges állapotban tartásában. Más kutatások pedig arra utalnak, hogy a tejfehérje hatásos lehet gyulladás csökkentésre, pattanások kezelésére a benne lévő lactoferrin révén.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.

Forrás: truth-in-aging, BFT