Stenders

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melange, Módosítva: 2012. szeptember 30.

Lelőhely:   Stenders márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ency

2013. október 7.

Illata jó ,de nem hidratál és elég drága !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 7.

Illata jó ,de nem hidratál és elég drága !:)

erika0405

2013. július 23.

Egyik kedvenc stenders szappanom. Bogyómagok vannak benne, amik masszíroznak, ezért hámlasztáshoz szoktam használni. Egyébként krémes, tehát száraz bőrre is jó.
Az illata fenomenális. Ahogy látom nincs benne kőolajszármazék, nálam ez már elég természetes. Az előttem szólót nem értem, ez nem lufás szappan, szerintem keveri valamivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 23.

melange

2012. szeptember 26.

Bedőltem... Totálisan... A márkának, a csomagolásnak, a marketingszövegnek, az illatoknak...
Ennek eredménye egy adag csalánkiütés lett fürdés után.
Nem is feltételeztem, hogy ilyen összetevői lehetnek egy ennyire natúrnak beállított és eladott cuccnak. Annyira übernatúr, hogy a természetes összetevők ott kullognak hátul.
Az illata eszményi (nagyon nagyon nagyon), a luffa tök jó benne, de a többi..???!!
Hülye voltam, hogy nem néztem meg a boltban az összetevőket.
...Egy ilyen profin felépített márkát illene legalább jól csinálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 26.

Ennek eredménye egy adag csalánkiütés lett fürdés után.
Hülye voltam, hogy nem néztem meg a boltban az összetevőket.
...Egy ilyen profin felépített márkát illene legalább jól csinálni...

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Sucrose, Sodium Lactate, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2