Stenders

Ár:   1 290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Stenders üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kardvirág, Módosítva: 2016. július 5.

Ár:   1 290 Ft
Lelőhely:   Stenders üzletek, online
Kategória:   Szappanok

Édes illat a bőrödön

Ez a szappan kellemes nyári meggy aroma hozzáadásával készült. Édes mandula olajat, krémet, kókuszolajat és pálmaolajat is tartalmaz. Gyengéden tisztítja a bőrt. Minden bőrtípusra kitűnő, de különösen száraz bőrre ajánljuk Nem tartalmaz mesterséges tartósítószert és ásványi olajokat.

Kardvirág

2016. július 7.

Nagyon szerettem, többször újravettem (magamnak is és ajándékba is)...sőt, igazából csak ezt a szappant vettem a háztól, hiába mentem be, hogy most veszek valami mást, végigszaglásztam mindent, mindig nála kötöttem ki. Azután valahogy évekig feléjük se néztem, a múlt héten bementem és még mindig tetszik, de szerintem már nem őt venném meg, most a csokoládés-vaníliás szappan vonz. No de hogy valami hasznosat is írjak. Isteni illata van, ami betölti a fürdőszobát, még akkor is ha épp nem használtad, így illatosítónak is tökéletes. Krémes habja van, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2