Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Matt ásványi szemhéjpúder. Használható szárazon és nedvesen is.

Kiszerelés: 2,6 g

Ildie

2015. április 23.

Nem szoktam mono szemfejtékeket venni, de mivel ez annyira pofátlanul le volt áratva, hogy elhoztam, és természetesen nem bánom. Szeretem ezt a márkát, rendkívül jó minőség, és mivel nem Sephora márka, ezért nem kelrül annyira sokba. Na ha még az outletben találok belelőle néha egyet egyet 1000 ft alati összegért, hát az meg ugye a csoda.
Szóval a lényegre. Matt s601-rj kódú indigó nevű igencsak sötétkék van meg. Mélyítővonalba, szempillatőbe tökéletesen tudom használni, szépen lehet satírozni, viszont napközben stabilan ottmarad a helyén. Vizesen csak vonalat huztam vele, egész szemre vizesen nem használtam. Akartam venni Laura M. tust, de csak beszáradt volna a 80%-a, ez meg nem fog. (persze azért más a kettő).
Nem vagyok mono gyűjtő, de erre olyan jó ránézni, szeretem. Eredeti ára 23*230 ft, ennyiért a közelébe se mennék azért azt hozzá kell tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.