Stila

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovemiyu, Módosítva: 2012. március 12.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tökéletes bőr egy lépésben. Luxus, 4 az 1-ben formula: primer, alapozó, korrektor, púder kombinációja.

100% természetes ásványi pigmenteket tartalmaz, paraben mentes, illatanyag mentes, hidratálja és egyensúlyba hozza a bőrt, szabályozza a zsírosodást, az apróbb ráncokat elsimítja és a pórusok méretét csökkenti.

Magas fedőképesség, tartós, építhető. Minden bőrtípusra ajánlott.

bizsuka

2015. február 15.

Nagyon természetes hatást kelt, eddigi alapozóimhoz képest alig látszik, hogy rajtam van, de ehhez képest elég jó a fedése (igaz nincs durvább bőrhibám)
Én púdert azért használok rá, anélkül még nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Én púdert azért használok rá, anélkül még nem próbáltam.

lovemiyu

2012. március 26.

Tényleg úgy működik, ahogy a leírásban szerepel. Csak felkenem és kész, még púderezni sem mindig szoktam közvetlenül utána, max. csak később. Viszont csak önmagában működik, hidratálókrémmel sajnos nem. Száraz bőrre nem ajánlom! Nagyon jól szabályozza a zsírosodást, és ami nekem a legfontosabb, hogy nem pattogok ki tőle, ami elég ritka (kivéve ha bűnözök és éjszakára lusta vagyok lemosni), egyszerűen szuper. Egy bajom van vele, estére nagyon megfájdul a fejem, ha ez van rajtam! Kicsit aggaszt, hogy mitől lehet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

Antioxidánsok: Malachite Extract, Smithsonite Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Kaolin 0 0