Suiskin

Ár:   6480 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kodi, Módosítva: 2013. október 7.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten érzékeny bőrre kifejlesztett formula, mely visszatér a gyökerekhez, és a BB krémek eredeti funkcióját helyezi előtérbe.

Javítja a bőr állapotát, csökkenti az érzékenységét, csökkenti a bőrpírt, az irritált bőrt nyugtatja és védi. A legérzékenyebb bőrön is alkalmazható, ápol, véd és fed.

SPF36 PA++ fényvédő hatással rendelkezik.

Hipoallergén formula, nem tartalmaz parabént, ásványi olajat, mesterséges szín-, és illatanyagot!

greengirl115

2015. november 22.

Nagyon szerettem ezt a bb krémet, az érzékeny, pattanásos bőrömet nyugtatta. A fedése közepes, az apróbb egyenetlenségeket szépen elfedi. A kezelhetősége könnyű, könnyen kenhető, szépen terül. Néha aláhidratáltam, amikor nagyon száraz volt a bőröm. Nap végére kissé megkopik, de szerencsére egyenletesen. Érzékeny bőrűeknek szuper kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 22.

kontrakcio

2014. december 24.

Majdhogynem látatlanban rendeltem meg ezt a cuccot, mivel az itt és a bbkrem.hu oldalon lévő néhány véleményen kívül semmit nem találtam róla sehol, még egy swatchot se. De nagyon szerettem volna már egy szép összetevős, illatmentes bb krémet, ami szép pofit is csinál, és ez jó választásnak tűnt, úgyhogy megleptem magam vele így karácsony alkalmából. Azt kell mondanom, hogy jó ötlet volt. :) Nem túl sok koreai bb-t próbáltam eddig, ezen kívül csak a Missha PC-t, de mindenesetre szerintem ennek elég jó a fedése, mindennapokra nekem bőven elég. Jó sűrű krém, de kézzel azért szépen el lehet dolgozni. Én nem mondanám, hogy annyira hullaszínű, az én bőröm elbírná azt is ha picit világosabb lenne, de igazából teljesen jól illeszkedik a bőrömhöz, a legtöbb világos bőrű lánynak jó lesz. Összehasonlításul, a Max Factor CC világosabb ennél valamivel, illetve az picit "élettelibb" színű, vagy hogy mondjam... ez azért egy picit olyan szürkés, de nem vészes. A Missha PC 21-es árnyalattal hullaszínűbb voltam emlékeim szerint. :D Szép bőrképet csinál, kellemes viselni, talán annyi a bajom vele, hogy a száraz részeket azért hajlamos kiemelni, dehát mi nem... Tartós is, nap végén bőven van még mit lemosni belőle, de azért az orrfújástól sajnos ez is lejön. :D Nagyon szimpatikusak az összetevői, bízom benne, hogy a sok egyéb arcápolási termékem mellett ő is hozzájárul majd a foltok halványításához.

Összegezve, bár nem mondom hogy nem tudnék tökéletesebbet elképzelni, ez azért egy elég jó kis bb krém, a világos és érzékeny bőrűeknek szerintem remek választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 24.

Racka

2014. április 20.

1x-i használat utáni tapasztalat: nem tudom, mennyiben utódja a kék tubusosnak, de annyi biztos, hogy állagra sűrűbb, jobban fed, és nem fényesedik még órák múltán sem, és nem is kopik. Féltem, hogy túl sötét lesz, de szépen igazodott az extra fehér arcomhoz. Tetszik a magas fényvédelem is. Egyelőre mintám van belőle, de jó úton halad egy teljes tubushoz. Megelőlegezek egy 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

Kodi

2013. október 7.

Tesztelgetem egy ideje, a tapasztalat, hogy nem nyújt olyan erős fedést, mint némelyik társa, viszont nem is olyan szürkés, ami általában a koreai BB-k rákfenéje viselhetőség szempontjából. Szép a színe, világos bőrömhöz teljesen jó, a sötétebb bőrűeknek (én szőke, kék szemű vagyok) lehet, hogy túl világos. Összességében pozitív élmény a használata, megelőlegezem az 5-öst, bár a kék elődjét nem éri utol szerintem, azt nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 7.

Antioxidánsok: Arbutin, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone, Sodium Hyaluronate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceresin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Egy Japánban őshonos fűszer- és gyógynövény, a japán vagy sanshō bors kivonata. E szerint a forrás szerint az E-vitaminhoz hasonló antioxidáns hatással bír, viszont Paula Begoun szerint irritáló hatással lehet a bőrre. Az INCIDecoder szerint viszont leggyakrabban antibakteriális és természetes tartósító hatása miatt használják, és része egy Koreában népszerű, Euro-Napre néven futó három növényi kivantból álló (Usnea Barbata és Pulsatilla Koreana-val kombinálva) tartósítószernek.

Egy hagyományos koreai gyógynövény, a koreai kökörcsin kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerin bőrkondícionáló hatású összetevő. E szerint a kutatás szerint gyulladáscsökkentő hatása révén hatásosan lehet vele különféle gyulladásos megbetegedéseket kezelni (pl. a szepszist), e szerint a kutatás szerint pedig a kivonat egy igen széles antimikrobiális spektrummal rendelkező szer.

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Squalane eo 1 0