Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Fényvédők

macskajaj

2014. szeptember 4.

Pocsék, minden téren!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Pocsék, minden téren!

kocsita

2014. július 25.

Most látom csak, mennyi káros összetevője van... :/ Védeni véd, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 25.

Laura19

2013. augusztus 17.

Nagyon tetszik, hogy spray. Jól véd a leégés ellen. Kicsit drága, de megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Nagyon tetszik, hogy spray. Jól véd a leégés ellen. Kicsit drága, de megéri.

dorcci

2013. március 3.

Egy hetes nyaralás alatt kifogy,pedig szinte csak magamra fújtam belőle, sajnálom, hogy kiadtam érte ennyi pénzt, és a barnulást nem segíti elő. És miután már krémes lesz a kezed tőle, nehezen tudod fogni, mert csúszkál benne a flakon, és nehéz a pumpálás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 3.

dkitti87

2012. május 3.

Jó az illata, praktikus a pumpás megoldás és nem utolsó sorban véd a leégés ellen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 3.

macsekable

2012. április 12.

Nyaranta ezt használjuk. Jól véd, könnyen kezelhető a pumpás megoldása végett. Én eléggé utálom nyáron a fullasztó melegben a krémeket magamon, de ez még elviselhető. Nem olcsó, de elég kiadós, kevés is elég belőle. Nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

mokojka

2012. április 12.

Nagyon praktikus,kézreálló flakon,jó fényvédő hatással.Igaz én magas faktorszámút használtam.
Ami ellene szól,hogy az ára kissé borsos,lehet jóval olcsóbb fényvédőt kapni,ami ugyanilyen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 12.

magyarry

2012. március 27.

Nem vitás, végzi a dolgát. Az illata is kellemes. De az összetevői épp olyan károsak, mint maga a napsugárzás. Ezért kár pénzt kiadni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. március 27.

Krysz23

2012. március 5.

Nyáron mindig csak ezt használom. Szeretem, nagyon jó. Kicsit az ára húzós és így inkább addig megyek míg nem látom valahol akciósan.
Legalább ettől nem ragadok össze:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

Legalább ettől nem ragadok össze:D

bokros

2012. február 27.

Én nagyon régen használtam ilyen spray-t. Nagyon szerettem, egyrészt az illata, másrészt a minősége miatt és a használata is nagyon egyszerű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Zsírsav féle, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként, emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak a kozmetikumokban.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Phenylbenzimidazole sulfonic acid (szulfát sav) só formája. Kémiai fényvédő, mely az UVB és rövid UVA (290nm - 340nm hullámhosszú) sugarak ellen nyújt védelmet.

Az emberi szervezetben is előforduló, kéntartalmú aminosav. A kozmetikumokban elsősorban hidratáló hatása miatt használják. További információ a taurin élettani szerepéről: http://www.beres.hu/hu/tanacsado/taurin/ és álatlános információ az összetevőről: http://en.wikipedia.org/wiki/Taurine#Physiological_functions