Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. június 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Színezett fluid, mely szappanos vízzel lemosható, instant barnaságot ad.

sailorluna

2018. augusztus 6.

ez egy abszolút pénzkidobás volt számomra, nem is tudom, miért vettem meg. : ) rögtön színt ad, ami praktikusan hangzik, de nagyon nehezen szívódik fel és ragad. sokat is kell kenni ahhoz, hogy látszódjon, pedig nagyon fehér a bőröm. brutálisan parfümös, nincs rossz illata, bár sokszor érzek rajta valami szúrósságot. kenegettem néha, de rájöttem, hogy nekem nem ér ennyit a kamubarnaság.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

telelle

2016. július 15.

Néhány hete vettem, láttam, hogy világos bőrre való, gondoltam, pont jó lesz nekem. Kinyomva olyan sötét volt, hogy megijedtem, amikor elkezdtem eloszlatni, akkor meg narancssárgás volt... de aztán valahogy mire végeztem, egészen természetes barnaságot adott. Használtam már gyorssegélynek is, mert nem akartam önbarnítógőzben fojtogatni másokat, két rétegben már elég egyenletes volt, de alapvetően inkább boosternek szoktam használni önbarnító fölé, úgy nagyon szépen mutat. Kicsit tényleg ragacsos és az illata is feleslegesen erős, hiszen nincs is benne önbarnító, amit el kéne kendőzni, de nekem mindkét használatra bevált és nem is volt drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 15.

klaere

2014. július 5.

Kinyomva sötétbarna krém, ami elég bizalomgerjesztő volt, lévén BARNA bőrt szerettem volna..:) Miután eldolgoztam azonban, mintha semmi nem történt volna. Sajnos nagyon halvány a szín amit ad, nem erre számítottam. + eldolgozása nagyon időigényes és ragacsos a végeredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

2014. június 16.

Hát-hát...nagyon örültem neki amikor megláttam, mert kerestem több helyen a Sally Hansen "folyékony harisnyát" de nem találtam sehol, webshopból meg nem akartam rendelni plusz 1000 forint szállítási költséggel, ez a krém pedig ott figyelt a DM-ben 999 forintért. Sajnos jelen esetben igaz, hogy olcsó húsnak híg a leve. Nagyon haloványka, alig látható színt ad, pedig két rétegben kentem, száradást megvárva a két kenés közt. Nekem elsősorban a lábszáraimra kell a barnítás, mert kb. 2 árnyalattal világosabbak a combjaimnál, és nagyon feltűnő a különbség, ami ha picit barnulok akkor is megmarad. Ez a krém némileg enyhít rajta, de nem az igazi... Szerintem csak nagyon világos bőrűek próbálkozzanak vele, rajtu(n)k talán picit látható a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 16.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!