Sundance

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. május 2.

Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A gyermekek különösen érzékeny bőrét azonnal védi a hidratáló összetevőknek és az UVA/ UVB szűrőnek köszönhetően.

• Sárgabarack illattal és természetes sárgarépa kivonattal,
• Nem tartalmaz tartósítószereket, és emulgeálószereket,
• Azonnali védelmet biztosít,
• Bőrgyógyászatilag tesztelt,
• A gyermekek érzékeny bőrének igényeire szabva,
• Vízálló.

Kiszerelés: 200 ml

HDR

2018. augusztus 10.

A legjobb. A gyermekemre soha semmi más nptejet nem kentem, max. a felnőtt sundance karotinos 15-öst. Nagyon érzékeny bőre van, de ez semmilyen irritációt nem okozott és csodásan védi a bőrét a leégéstől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

budacsikevi

2017. július 1.

Nyár elején az egész család ezt használja. Aztán marad a gyerekeknek. Pici koruk óta ezt vagy a kicsit nagyobb faktorszámút használjuk. Nekünk bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

malvada

2015. július 7.

Miután több termékteszten is a legjobbak között végzett, kislányomnak ilyet szoktam venni. Szépen védi a bőrét, nem ég le. Egyetlen - számomra eléggé zavaró - hátránya, hogy összefogja a ruhát, és nem lehet kimosni belőle. Hiába fehérítem, áztatom, előmosom, semmi nem veszi ki. Úgyhogy van pár fehér pólója sárga foltokkal :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Bolvarin

2014. április 28.

Osztom az előttem szóló véleményét. Évek óta ezt a márkát használom, és nem cserélném le. Érzékeny, hófehér bőröm van, ezért is választottam ezt a 30 faktoros gyerek naptejet. Ez a szórófejes kiszerelés nagyon praktikus, könnyű ezáltal eloszlatni a bőrön a naptejet. Tavaly nyaralásra is vittem magammal. A társaságunkban mindenkinek Nivea napteje volt, ők az első nap úgy leégtek, hogy másnap nem tudtak napra menni, az én hófehér bőrömnek meg nem lett semmi baja. Ezután kérdezték, hogy én mit használok, és ők is beszereztek egy-egy ilyet. Az ára is nagyon kedvező, a sárgabarack illat pedig csak ráadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 28.

pmm81

2013. július 14.

Évek óta ezt használjuk, nagyon bevált.. 3 éve együtt nyaraltunk tengerparton a barátnőmmel, aki csakis patikában kapható, méregdrága kozmetikumokat hajlandó magára és a gyerekeire kenni. Amikor meglátta nálam ezt a naptejet, megkérdezte, hogy én ezt komolyan rá merem kenni a gyerekeimre? Estére ők piros ropogósra égtek, pedig minden fürdés - törölközés után újrakente őket v.chy-vel, míg mi szép egyenletesen barnultunk. Azóta minden nyár elején megkérdezi, hogy én milyen naptejet vettem, mert akkor ő is olyat fog.
Szerintem jó az állaga, nem nehéz egyenletesen eloszlatni, és finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology