Sunfleur

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1050 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, az összetevőket feltöltötte: Maddie, Módosítva: 2012. április 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1050 Ft

A helyi zsírlerakódások okozta esztétikai hibák korrigálására a krémgél olyan lipoaminosav (Lauroyl Proline) biovektort tartalmaz, amely masszázs nélkül is eredményesen használható karcsúsító készítményekben. A hatóanyag a gyártó által végzett tesztekkel bizonyítottan egyrészt csökkenti a zsírpárnák méretét, másrészt javítja a narancsbőr tüneteit. A zsírlerakódások miatt megnyúlt, kitágult bőr dinamikus egyensúlyának (homeosztázisának) fenntartásához a kollagén és elasztin rostok képződését serkentő aktív anyagot, ásványi anyagokban és aminosavakban gazdag tengeri algát tartalmaz.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1050 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
supernikolnat

2014. augusztus 11.

Használgattam, de semmit nem tapasztaltam ami áttörés lenne..de még egy iciripicirit sem. Nem ajánlanám, legalábbis narancsbőr eltüntető tranzakcióra. Kellemes illata van, és puhává teszi a bőröm de sajnos nem ezt vártam :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

vivuss87

2013. július 10.

Akciós volt a Müllerben, gondoltam 1600ft-ot megér. Nos szerintem semmi feszesítő hatása nincs, még csak érzésre sem. Viszont olyan pihe puha lesz a bőröm tőle, mint előtte semmitől :) testápolónak nem is rossz. Ahhoz egy kicsit drága, mert csak 100ml. De nagyon elégedett voltam, mikor kibontva megpillantottam a nyuszit a dobozon. A papír dobozra mért nem rakják rá? Testápolónak 5* de nem ez a funkciója, jó indulattal adok egy 3-ast:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Anna gvam

2013. július 8.

Már kb. 2-3 hete használom, mivel vékony testalkatú vagyok, ezért nem látványos túlságosan az eredmény, de érzem, hogy feszesebbek a combjaim és csökkent a zsírréteg vastagsága is. Egy krémtől tényleg nem lehet csodákat várni, de mozgással és masszázzsal kombinálva szerintem jól működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

kisizé

2013. február 2.

nem túl látványos az eredmény, de kellemes a használata. Aki tényleges változásra vágyik az ne ezt használja. Mindamellett elég drága is!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 2.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Nem ionos felületaktív anyag. Tisztítószerként és emulgeálószerként használják különféle kozmetikumokban, de viszkozitásnövelő funkciója is van, azaz javítja a krémek állományát, krémszerűbbé, nehezebben folyóvá teszi őket. Többféle kétely felmerült már a használatával kapcsolatban. Vitás az a kérdés, hogy tartalmazhat-e dioxine szennyezést (a TruthInAging forrása szerint nem), az EWG szerint igen (ezért a magas kockázati érték). De abban mindenki egyetért (ezért, vagy azért), hogy ha sérült a bőrünk, lehetőleg ne használjuk. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik a használatát.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak